Хроніки апокаліпсису-2. Перемога антихриста

Тема у розділі 'Релігія', створена користувачем Коммунарец, 29 лис 2018.

  1. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Може нарешті казка про хлопця та його вигуки "Вовки! Вовки!" перестане бути казкою??
     
  2. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    я против вообще против каких-либо партий, ибо они разделяют людей, и против системы выборов, которые есть обман и несут нестабильность и хаос.
     
  3. Good man

    Good man Обычный человек

    Я говорил про твоё отношение к просиживанию на российских сайтах. Партия была как пример такого же отношения.
     
  4. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    почему на сайтах? только одном там и на одном тут, и то изредка.
    кстати, там моя тема уже больше года имеет 90% внимания и обьёма от всех тем.
     
  5. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    папа римский підтримав російську монархію...

    і після цього в Україні залишилися його прихильники... чи підлеглі ? :scratch_one-s_head:


    View: https://www.youtube.com/watch?v=o5qxWoNmc5c
     
  6. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

  7. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member


    View: https://youtu.be/KoVYVPj2mxM?si=q0Qdh1s2-shnL6oi


    Хтось каже, що весняні події на росії то кармічна кара за напад на Укоаїну, хтось про недолуге керівництво путінської влади... але все то від невіри у боже об'явлення.... наразі, великий Вавілон має бути знищений... аби прийшов до влади антихрист та той, хто його переможе.
    Вже відбувається те, що написано, коли всі здивуються, що був Вавилон і не стало, ніхто не буде торгувати вже з ним, але воздасться йому вдвічі страждань, які він заподіяв всім.
     
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Скажу чесно. Не люлю теми Апокаліпсис.
    Не люблю, як люди починають вгадувати кінець світу, проводячи паралелі з теперішніми подіями.
    Сказано, що тільки Бог - Отець знає коли це станеться. А всякі пророцтва - то таке...
     
  9. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Хм... Всеж таки Бог один? Тільки Він знає і більше ніхто?
    А як, наприклад, про монаха Авеля, що знав про час смертей царів та їх мвйбутнє? Гадаєте, це вигадка?
    Я не знаю нікого, що так точно вгадував, бо інші дійсно туманно про майбутнє говорили... Буде типу щось, але невідомо коли...
     
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    1. Бог Єдиний.

    2. Чи тільки Бог знає коли це станеться.

    Євангеліє від Марка 13, 31 – 14, 2.

    Сказав Господь своїм учням:

    31. Небо й земля пройдуть, слова ж мої не пройдуть.

    32. Про день же той чи годину, ніхто не знає: ні ангели на небі, ні Син, тільки Отець.
    33. Глядіть, чувайте, не знаєте бо, коли настане той час. 34. І воно так, як чоловік, що, від’їжджаючи, зоставив свій дім, дав слугам своїм владу й кожному роботу і велів воротареві пильнувати. 35. Так пильнуйте і ви, бо не знаєте, коли прийде пан дому, увечері чи опівночі, чи як запіє півень, чи уранці, 36. щоб коли вернеться несподівано, не застав вас уві сні. 37. А що вам кажу, кажу всім: чувайте!


    А тому всякі там пророки Апокаліпсису - це з області фантазії.
     
  11. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Йому про війну, а той про шашлики.
     
    • Креативно Креативно x 1
  12. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

  13. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    У нас кілька тижнів тому вже мор риби був на одній з річок. І мор був саме з боку кацапів. Ця річка витікає до нас з території кацапстану, а потім впадає в Десну.
    Так от мор був зафіксований саме від кордону з кацапами. Впринципі, це вже не вперше. Раніше в минулі роки кацапня таке вже робила, скидуючи в річку різноманітні відходи з заводу
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member


    View: https://youtu.be/cPZjB6XQJTc?si=nyS0MLxC_fSo87qR


    Росія йде на погибель...
    Бог хоче знищити цей вавілон і розпусну блудницю...
    Готуймося до великих іспитів... до перемоги і після.
    Комунарець каже: всіх торкнеться, а Утішителя найбільше, бо у нього обов'язок на виконання волі Бога.
     
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    То не той мор.:)))
     
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  18. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    теж мені відкриття...

    анотація до фільму "Орда":
     
  19. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Комунарець, сорі, але в тебе каша в голові.

    Утішитель - це Святий Дух, так сказано в Євангелії. А ти собі вИгадав якогось міфічного утішителя і задаєш дивакуваті запитання.
     
а де твій аватар? :)