Хроніки апокаліпсису-2. Перемога антихриста

Тема у розділі 'Релігія', створена користувачем Коммунарец, 29 лис 2018.

 1. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  Сьогодні, 29 листопада 2018 року, розпочинається відлік 500-денної найактивнішої фази дій усіх народів та правителей, які призведуть до встановлення повної влади антихриста.
  Перша фаза тривала 277 днів і то було одночасна передача влади дияволу на Землі і пробудження Вісника.
  Друга фаза ( див. Хроніки апокаліпсису) - перші 500 днів розміщення діючих фігур на ігровій дошці відповідно до часу астрологічного виїзду чотирьох всадників апокаліпсису.
  Диявіл розбуджує всі темні і злі риси людей, насилає катастрофи і взбурює природу.
  Вісник навчається і спостерігає за перебігом подій, щоб знати і діяти, коли на то будуть вимагати обставини.
  За 500 днів багато чого станеться. Буде цікаво і незабутнє...
   
  Останнє редагування: 29 лис 2018
 2. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  499-й день (30.11.18)
  Багато пророцтв щодо кінця світу. На цю тему знято багато фільмів, написаио книг тощо. Але ніхто не знає насправді що буде відбуватися насправді, хоча стільки науковців, професионалів, любителів і адміністративних ресурсів задіяно було для пошуку і пізнання правди.
  Питання: для чого?
  Щоб хто не сказав у відповідь, - все не правда.
  Можливо хтось і знає, але навряд чи скаже. Здається Ілон Маск дуже поспішає будувати космічні кораблі для експедиції на Марс. Якби так...
  Але пізніше поговоримо про це.
  Безперечно, найбільш правдиве і затлутане про апокаліпсис є "Одкровення Іоанна Богослова" , не менше значимі пророцтва старозаповітних, особливо Даніїла.
  Сучасні пророцтва, найбільш достовірні - фатимське явлення Богоматері та її три пророцтва, а з людських - видіння баби Ванги та Едгара Кейсі. А, ну ще середньовічного Нострадамуса.... Всіх і не пригадаєш відразу.
  Що найперше цікавить всіх?
  Скоріше - це дата.
  Всі конкретно не називають дату, але дають ознаки, які можна завжди підігнати на кожний рік, або шифрують так, що скільки математиків - стільки і дат. Ну в так далі...
  Але ось знайшов відео. Попереджую: російськомовне. Честно кажучи, українських фільмів на цю тему зовсім немає. Якось більше про минуле, про колишню славу запоріжських казаків та поневолення росіянами і подальші страждання. Але жити минулим - то не бачити майбутнє.
  В даному відео про фатимські рукописи, американські фінанси та Ватикан, який знає третю таємницю фатимської таємниці.
  Саме цікаве починається з 1:26:00.
  Сумбурне представлення кінця світу і нарешті - на 1:30:00 про дату кінця світу згідно рукопису Ньютона (про Ньютона починається на 2:30) та записів тамплієрів. Вони всі написали, що кінець настане у 2020 році.
  Багато говориться про майбутню велич Росії - нехай говорять... Всі говорять, всім рота не закриєш.
  По цьому поводу вони самі кажуть так (із другого відео): " В начале противостояния никто над тем не задумьівается і тем более, чем єто закончится. Всех слишком успокаивает то, что все хорошо закончится..."


  Усьому свій час і місце.
   
  Останнє редагування: 30 лис 2018
 3. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  498-й день (01.12.18)
  Дев'ять місяців тому, у березні 2018 року була створена тема "Астрологія - книга небес", в якій був зроблений прогноз ймовірної відповідності розташування планет у сузір'ях до подій, які стосуються апокаліптичних пророцтв.
  Отже...
  Сатурн рванув до Стрільця 17 листопада 2018 року. Правда, ще не перевіряв на небі - за нагодою перевірю.
  Сатурн пробуде там майже рік, але нас цікавить - що і як до наступної події має відбутися.
  Що???
  Є декілька варіантів. Часу покищо не бракує, тому перепочинемо до завтра.
  А там перевіримо теорію на практиці, як нас і намагалися повчати ))
   
  Останнє редагування: 1 гру 2018
 4. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  497-й день (02.12.18)
  До цього часу я викладав інформацію про наростаючий шквал катастроф від природгих катаклізмів. Не більше того, і все вказує на те, що чим більше люди звіріють, тим сильніше буянить природа.
  Якби я був запеклим атеїстом, то б ніколи не визнав, що ті катаклізми від бажання небес, хоча вся мифологічна література прямо пише про втручання богів у долю людей - як прямо, так і коственним чином, якто про Одисея, Ясона, Геракла, Гедеона, Муромця та врешті решт нашого Енея, до купи)).
  Наявність наростання катаклізмів очевидна.... Чим далі - тим грандіозніше і руйнівніше.
  Я взагалі не пам'ятаю нічого такого подібного до 90-х років. І тепер із захопленням спостерігаю, як небеса розставили свої фігури і гра переходить у мітельшпіль.
  Катаклізми повинні викликати збурення людей, страх за своє життя, боротьбу за виживання в агресивному середовищі. Кризис води, харчів та небезпечних територій змусять народи до міграцій і посилення кордонів, а тутечки і гомофобія і націоналізм і терор. Ух...
  Подивимося ще на більш загрозливі явища. Ясно, що це початок і цим не закінчиться.
  Накину ще пару із сучасних подій, яких багато в інтернеті.  Багато людей не можуть зупинитися у своєй ході до прірви, аж поки їх не скрутить на ліжку. Мені хватило пару попереджень і уроків, щоб загальмувати самознищення. І страшно дивитися, як навколо люди скаженіють, а більшість не розуміючи, продовжують свій небезпечний шлях.
  Не дивіться на тих, хто вас оточує та не замислюється над майбутнім - ніхто крім вас самих не прийме рішення рятуватися.
   
 5. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  Якась така атака розпочалася з кінцем світу, що жах бере... І розголосиш - погано, і не розголосиш не краще.
  Мені оце сподобалося:
  А це можна занотувати, може і знадобиться....
  З гравітацією не шуткують((
  Тою Нібірою залякали всіх. Для чого? А хто їх зна? То бачуть її, то тільки прогнозують. Туманна це справа.
   
 6. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  496-й день. (03.12.18)
  "- Есть ли у вас план, містер Фікс?
  - Есть ли у меня план? Да, у меня всегда есть план!"
  ВІЙНА
  «Тривожний рюкзак»: що потрібно мати, «якщо раптом»
  29 Листопад 2018, 13:29
  [​IMG]
  Треба ще мати Біблію, надіятися на Бога і
   
  Останнє редагування: 3 гру 2018
 7. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  494-й день. (05.12.18)
  Час білого вершника з вінцем та з луком настав, але хто це і де він?
  Є декілька версій з цього приводу. Кожна релігійна установа трактує це по різному.
  Чисто христіянські церкви дивляться на це традиційно з відповіддю: "Не нам то знати!" Або, як і 500 років тому у часи Джордано Бруно. Купив за 10 грн книгу про нього в серії "ЖЗЛ".
  [​IMG]
  Багато чого про святих безбожників, які вбивали христіян-католиків-протестантів-гугенотів во славу Ісуса. Жорстокість по відношенню до інакомислячих вражає. Наче й христіяне, але більше бажання короля не мати поряд суперників в своїй державі більш вагоме... Йому видніше.
  Довідка:
  Та й під час своєї подорожі нічого не чув про реальні загрози із відповідністю до біблейних Божих попереджень. Ну, крім розкольників, "мовозахисників", кодоборців та байок із апокрифічної літератури.
  Що таке апокрифічна література? Вся релігійна література, яка не ввійшла в канонічну літературу, тобто у старий завіт та Евангеліє, має сумнівний характер і невідоме походження, або підробка з метою наживи чи навмисного заплутування мізків людей та фальсифікації історії.
  Довідка.
  Звісно, що іудейське і христіянське апокаліптичне бачення різниться, хоча пізднєє - то є продовження ранішнього.
  Сподівання, блуд, розбещенність, жадоба, фанатичність та обман усе сплетено і ніхто не може розділити на правдиве і брехливе. Але так, яе кому треба.
  В ісламі це схоже на мусульманські оповідання про життя пророка, складені в Сунни. Їх достовірність перевіряється і має якусь вирогідність правдивості, якій довіряти можна чи не рекомендується. І за це йде війна між мусульманами.
  Як сама молода релігія, заснована на іудействі та християнстві, іслаи також дописав своє до історії апокаліпсису.
  Найбільш просуненими у цьому питанні є ... свідки Єгові, ну і там ті, хто більше читає Біблію. Тут більш осучаснене бачення кінця. Що кому дісталося))
  Буддійці і всі східні релігії замкнені в собі і коментарів до біблії не дають. У своє зашилися...
  Ну і останні, це науковці та влада. Там взагалі... мерво. Апокаліпсис на кожному кроці. Аякже, самі створюють його, то чому б і не знати про нього? Теорія змови дає скоріше шанс на те, що науковці працюють на сильних світу цього, яким все єдно до страждань народів, і тому атеїстичне відношення до релігії переносять на реальність планетної катастрофи, з метою знайти варіант спасіння свого капіталу і своїх родин від смерті, з приховуванням правди від людства.
   
  Останнє редагування: 5 гру 2018
 8. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  Після того, як Агнець взяв сувій, то почав знімати печаті, яких буде сім. Послідовно будуть виїзджати вершники на конях (білий, червоний, чорний та гнідий), потім знімуться і решта сім печаток. За цим будуть сім ангелів з трубами і сім ангелів з чашами гніву. Закінчиться Армагедоном і перемогою над блудницею, звірами та над змієм, якого ще випустять разок через тисячу років, щоб остататочно того Погубника із країни Гога і Магога кинути у вогняне та сірчане озеро. І буде свято на всіх одне.
  Це так, без цитат і прикрас, щоб зрозуміло було любому.
  Одже, хто ж такий вершник на білому коні, який вийшов немов ( або "как" по російськи) переможець і щоб перемогти?
  [​IMG]
  СЄ пишуть, що це Ісус отримав вінця, білий одяг і кінь - то ознаки благородної війни...
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  Ці фото з книги СЄ "Об'явлення. Його величний апогей вже близько!", яку я отримав минулого року від СЄ, навіть з підкресленнями. Вражає педантичність (якщо можна так сказати) у вивченні книги.
  [​IMG]
  На противагу їм, я чув, що лук та вінець отримає той, хто пообіцяє мир і безпеку у світі. Честно - не пам'ятаю де читав таке, але є відлуння в біблії - коли пообіцяють мир, тоді світ накриє війна.
  Обіцянки гарні всі дають , а потім ніц не виконують або ще гірше стає.
  Внаслідок отримання влади і сили будуть вестися війни
  [​IMG]

  Це накличе голод, як і будь-яка війна,
  [​IMG]
  а ця взагалі перевершить всі попередні.
  І буде страшенний мор...
  [​IMG]
   
  Останнє редагування: 5 гру 2018
 9. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  Хто ж може претендувати на місце вершника з вінцем на білому коні?
  На сьогоднішній день тільки три+один
  +один.
  Хто є трийця?
  1) Північно-атлантичний військовий блок NATO у складі якого багато стран Європи, північної Америки, а також різні військові блоки та їхні союзники по світу - Японія, Австралія, Ізраїль, Грузія та Україна тощо.
  2) Росія та її союзники, невизнані народні республіки, перспективні вороги США (Китай, КНДР, Венесуела, Куба) і всього цивілізованого світу (Аль-Каїда, ІДІЛ, Іран і т.п.)
  3) Організація об'єднаних націй ООН, який є світовим урядом з військами миротворців та збирач податків на світові програми миру і безпеки.
  4) +1 то є антихрист (ставленик диявола)і поки що він буде вважатися особистіст'ю, бо зможе говорили, вбивати, зводити, лестити і т.п. . Чим чорт не шуткує?
  5) +1 то є справжній Спаситель (ставленик Бога), якого не можна скидувати з рахунків, бо хто Його знає? Та й СЄ вже віддали Йому вінця та лук.
  Інші країни навряд чи мають шанс стати світовим лідером і провести масштабні військові операції з метою "принуждения к миру".
  Хоч бери і роби опитування))
  Хоча... Може... Але спробуємо трішки проаналізувати.
   
  Останнє редагування: 5 гру 2018
 10. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  493-й день. (06.12.18)
  Можно однозначно відкинути двох останніх з переліку претендентів проїхатися на білому коні, та й на інших конях, залишивши трийцю.
  Чому?
  Що стосується антихриста то тут просто: його коронує інший, другий звір, який обплутає людей і буде показувати різні знамення та реальні справи. Можна було б сказати , що і зараз може таке статися... Але ні, ще не було війни, голоду, мора і паскудства, щоб тим звірям повірили і вклонилися їм.
  А про спасителя взагалі проще простого: поки антихрист не всядеться на трон і не проголосить себе Богом, все буде скрито про нього. Але настане час, коли звірі і їхні шанувальники будуть скинуті у вогняне озеро. Отець Його буде направляти Його на те, щоб звірі були знищені природньо, - тут як у кого з фантазією. Бо колись Бог забороняв Соломону тримати коней в армії, бо коні - то наступальна зброя - отак і пропадали держави.
  А пам'ятаєте, як закінчилася остання битва в саге "Володар кілець"? Все зло провалилося під землю ))
  Хочу сказати... тут не обійдеться без містики. Бо той, хто стикався с таким явищем, знає про що йдеться мова, тому не все буде так просто, як здається, але не все складно, як гадається.
  Вся історія покрита таємницями, як стосовно древніх цивілізацій, так і сучасних подій.
  Як повстають і рушаться імперії (Египет, Ассирія, Персія, Македонія, Рим, СРСР тощо) як особа досягає хоч і злої, але величі, будучи простим солдатом (Наполеон, Шикльгрубер тощо), як отримували поразки сильні армії світу від простих дружин та від природи, чи полководці не мали поразок - є у тому щось не збагненне, якщо так вважати. Або заворажуюче і ясне, якщо слухати голос неба в собі самому.
   
  Останнє редагування: 6 гру 2018
 11. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  Коли кажуть, що повилазять на світ чорти, біси зі своїм дияволом, у яких будуть копита, роги, пазури і інше страшне - не вірте.
  Немає страшнішого звіра на землі, ніж людина, яка існує в темряві зла, жадоби, заздрощів, гордині і помсти за образу та подібне проти неї. Не визнання своїх помилок призводить до повстання проти добра, совісті та любові, що уособлює в собі наш Господь.
  Близький час, коли людина перестрибне всі межі дозволенного і стане наче Бог володарювати над світом живим і не живим, над звірями та людьми, заполонивши земний світ страстями, біллю і стражданнями. Але Бог покарає злих і спасе праведних.
  Тому Він дає нам послання, щоб розумні тішилися і розуміли події, що наближуються і були готові до випробовувань, що перевірять їхню віру.
  Та я ж не проповідник, щоб калатати воду в ступі. Тому перейдемо до трийці ймовірних володарів вінця, правда якого призначення, ніхто не розуміє. Треба помітити собі, шо перший вершник буде нести вінець, невідомо ким даний та ще й неоднозначне "немов переможець".
  В залишку маємо скорочено: ООН, США та РФ. Я недаремно їх назвав трийцею, а не трійцею. Їм далеко-далеко до святої трійці.
  Одже...
  США - найрозвинутіша країна у світі. Центр фінансових світових шляхів, технократично розвинутого суспільства, оплот демократичних революцій у світі, джерело економічних потрясінь, земля масонських павуків, розсадник педофілії і гомосексуалізму. Має добре озброєну армію, розкидану по усьому світі, яка втручається туди, де є інтерес міжтранснаціональних компаній або є загроза нацбезпеці зі сторони ворогів - терористів, комуністів, радикальних ісламістів тощо, усіх, хто проти США.
  Але, попри все, їм є що втрачати, тому вони ніколи не розпочинають відкриту війну перші, але на свою територію не пускають. Більше ведуть підривну діяльність чужими руками за свої долари.
  Вони все ж таки бояться РФ, вірніше їхньої відповіді. Тому діють на ізнурення, тактикою анаконди - повільного придушення жертви.
  Кишка тонка у них, щоб взяти все у свої руки під контроль.
  Блок НАТО на фото:
  [​IMG] Але зі своїми саттелітами із НАТО проводять рекламну політику миру і безпеки.
  Скоріше за все, СШАіКо будуть очікувати свого часу, щоб виглядати добрими в очах світу, поки хтось інший не візьме на себе відповідальність і не підніме прапор миру і безпеки.
   
  Останнє редагування: 6 гру 2018
 12. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  491-й день. (08.12.18)
  Для Росії настають тяжкі часи пожинання своєї дикої поведінки.у відношенні до свого народу, так і до сусідних, які по не випадку рлзподілення земедь отримали сусідство поряд з ведмедеи із тайги, який може забавляти гдядачів, а може і роздерти. Його поведінка - таємниця для всіх. Не піддається ні логіці, ні розуму. Тільки небеса знають, чого воно таке...

  Писав тут писав, та все зникло... Поправили зверху....
  Тому коротко:
  1) Росію затискають з релігійної сторони.
  Втрачається Україна, забрано томос на архієрейство закордонних церков РПЦ, особисті образи між священослужбовцям інших ратіархатів.
  2) проблеми в Сирії і можливе перекриття Босфору, знаходження собі нових ворогів.
  3) ситуація у війні з Україною вимагає вирішення, бо внутрішні проблеми в РФ загрожують небезпеці владі ВВП. Введення военного стану багато чого вирішує, але краще надіти на голову вінця імператора і стати головою православної церкви і проголосити себе захисником миру і безпеки своєї імперії і всіх метрополій свого патріархату.
  [​IMG]
  А хто зможе завадити йому?
  І томоси йому не потрібні і всіх втихомирить(
   
  Останнє редагування: 8 гру 2018
 13. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  Найбільш цікавий кліент на захисника миру та безпеки - це ООН.
  Що то воно таке?
  Самий важливий орган - Радбез ООН. Він вирішує майже всі питання, вірніше без його затвердження не буде рішення. А там правлять шість постійних членів, які і вирішують, кого бити, а кого милувати. То так по уставу.
  Але насправді, радбез - то іграшка в руках розвинутих акул світу.
  В радбез входять 5 постійних членів з правом вето: США, Китай, Росія, Франція і Велика Британія та 10 тимчасових членів.
  Вони вітують одне одного, і тим часом роблять своє, що їм треба, не оглядаючись на всю організацію ООН.
  Жавно вже і зараз активно просовують те, щоб вето було не таке прихватизоіане п'ятіркою. Поки що шукають варіанти то щоб більшість мала рішення 3 проти 2, то ще щось. Скоріше треба змінювати устав, і найвирогідніше це буде у найближчий час, у грудні на ассамблеї ООН, бо зараз головує там Україна, і веде активну політику за приймання рішень проти агоесивних дій проти країни.
  Таким чином ООН може реформуватися і стати світовим урядом, який зможе простіше вести військові дії проти агресоров, що воюють проти спільноти.
  Цівавий вариант має СЄ... Правда не га рахунок вершникіа, а про звірів, блудницю та другого звіра.
  Якось сів з тою книжкою і старався вирахувати, хто є хто по версії свідків.
  Одже.
  Звір з десятьма головами - то є диявільська вполітична система, над якою виникла католична церква і все христіянство в образі Ватикана, яка поавить звіром. Але інший звір, двуголовий - то ангоамериканська кліка, яка збурить першого звіра роздерти блудницю-Ватикан і всю релігію світу. А потім Господь пристрелить звірів з лука ))
  Саме цікаве і не зрозуміло для меге - за що ж Росія ненавидить Свідків Єгових, якщо іонт так плказали згишкодження західного світу і католиків, серед яких СЄ так вільно собі живуть?
  1) Появлення звірини - ліга націй, що перетвориться на ООН.
  [​IMG]

  2) Приклад дій ООН і підтримка Ватикана
  [​IMG]
  3) що буде з ватиканом - Великою блудницею
  [​IMG]

  [​IMG]
   
  Останнє редагування: 8 гру 2018
 14. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  Розчинимо трішки оптимістичним апокаліпсом. Тобто, буде кінець, але пізніше і з причини діяльності людей, корів та вирубки лісів.
  Тут, скажімо, наука на службі гібридної війни проти людства. Відволікають від справжньої катастрофи, яку ще неможливо визначити, але як антихрист буде правити. Тоді перелякане людство , яке взяло його знак на чоло, скаже йому - відведи від нас ту біду, а той шмарклі пустить і узріють тоді, що то облуда їхня була.
  Прийде час - і побачить людство свою погибель. І спасіння також, хто одумається і покине грішити.
   
  Останнє редагування: 8 гру 2018
 15. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  485-й день. (14.12.18)

  Ключ до вирішення протистояння між Заходом і Росією лежить в Україні - Безсмертний
   
 16. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  РНБО: Україна - лише елемент підготовки Росії до світової війни
  Наскільки та Росія хвора, але вона заважає антихристу заволодіти світом. Коли РФ буде потрощена - тоді готуйтеся до іспитів ще тяжчих.
  Немає нічого із святого писання, щоб не збулося, але від віри людей залежить, скільки горя їм перенести і кому перепаде більше, а кому померти.
  Ото і думайте, кого любити, а кого боятися.:scratch_one-s_head:
   
  Останнє редагування: 14 гру 2018
 17. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  Метеорити та природні катаклізми: оприлюднене страхітливе пророцтво Ванги на 2019 рік
  Відома болгарська ясновидиця Ванга, котра померла ще в 1996 році, залишила перед смертю пророкування для всього людства на 2019 рік.

   
 18. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  "Почалися гоніння!'' Патріарх Кирило наскаржився всьому світу на Україну
  14 грудня 2018, 10:16
  Патріарх Московський і всієї Русі Кирил надіслав звернення главам світових церков, Папі Римському, генсекам ООН і ОБСЄ, главам Франції та Німеччини про порушення прав ієрархів та вірян УПЦ МП.
  "Ваше слово , товарищ маузер!" (С)
   
 19. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  484-й день. (15.12.18)
  Цієї неділі о пів на шосту вечора станеться Кінець Світу

  ))
   
 20. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  482-й день. (17.12.18)
  Розшифровано моторошні пророцтва Ванги на 2019 рік
  Хвороба Трампа, замах на Путіна, природні катаклізми
  06:17 17.12
  Фантазія безмежна, дезінформація безвідповідальна.
  Як казав Гебельс, якщо до брехні додати 5 % правди, то всі повірять. Головна задача витягнути ті 5 % і скласти до купи, щоб отримати правду.
  Зараз стільки відео і літератури на цю тему, ще й ТБ та інтернет, що виникає питання: чи є хто здатний розгребсти ту купу і скласти щось правдиве, та не знайшлося би того, хто б сказав, що то не правда?
  Ото був в Києві і знову спілкувався зі свідками. Подякував за розповсюдження біблії , але на їхні відповіді на всі запитання сказав, що тільки Бог знає все, а ви тільки імітуєте і вибираєте те, що вас влаштовує. Коли прийде від нього вістник, тоді щось проясниться. І то, він теж буде людина і може іноді не так зрозуміти те, що почує.
  Так і всі - що не влаштовує, то забороняється згадувати. Ті догми, правила, анафеми і томоси і обряди - суть людські винаходи, щоб володарювати і карати. Хоча Ісусове вчення взагалі для тих, кому не потрібна ні влада, ні гроші, ні те все, що не дає душі стати вільною від земного пороху і вічної смерті.
  Вільній людині, з чистою душею і з Господом в розумі не потрібне все земне як ті ж ікони, золото тощо. Немає спокус, заздрощів та ненависті до будь-кого.
   
а де твій аватар? :)