Христос не воскрес!?

Тема у розділі 'Релігія', створена користувачем Liliyah Romanova, 13 бер 2007.

  1. Калиниченко

    Калиниченко Well-Known Member

    Відповідь: Бла-бла-бла-бла!

    Це все є в Євангеліі – Царство Боже, яке не від світу цього (Івана 18.36:”Отвіща Іісус: царство моє ність от міра сєго, аще от міра сєго било би царство моє, слуги моі подвизалися биша, да не предан бих іудеям: нині же царство моє ність отсюду”), Царство Боже, яке всередині нас ( Луки 17,20-21:”21.Вопрошен же бил от фарісєй, когда приідет Царствіє Божіє, отвіщав ім рече: не прійдет Царствіє Божіє с соблюденієм: 22. Ніже рекут се зді, ілі: онді. Се бо, Царствіє Божіє внутрь вас єсть.”) Царство Боже, яке приходить поступово (це є в притчах Ісуса) і Царство Боже вже у своїй повноті, наприкінці світу. Можете цього не приймати, але це по Євангелію.
     
  2. Василь

    Василь Well-Known Member

    Резюме

    Багато слів, але відповіді немає! В житті людини є важливим відкритий діалог з людьми (наприклад, діалог чоловіка та жінки, українця та малороса тощо), а не світ! Для всього світу життя не вистачить...
     
  3. Роман

    Роман Member

    Відповідь: Христос не воскрес!?!

    Нема про що й дискутувати, й так все ясно і кожен з нас знає що таке істина, але не кожен відважується подивитись правді ввічі і мовити "так"!
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. prox

    prox Well-Known Member

    Автор не винен. Диявол не спить... .
     
  5. Shalom

    Shalom Member

  6. Forpost

    Forpost Стоїк

    ну нічо собі апнули темку 8 річної давності точно
     
  7. Markirina

    Markirina New Member

    Христос воскрес. Його могила порожня. І якщо б він не воскрес, то апостоли б навіть носа не висунули б зі свого сховища. А так вони сміливо проповідували і навіть померли як мученики, бо бачили воскреслого Христа.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Взагалі, тема дурна, як на мене.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  9. ovod

    ovod Well-Known Member

  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    то не той ютуб ви дивитеся.
     
  11. ovod

    ovod Well-Known Member

    але шось в тому є.....прикольний фільм....
     
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    як фантастика - так.
     
а де твій аватар? :)