Християнський антропоцентризм та НЛО

Тема у розділі 'Релігії народів світу', створена користувачем Омар Люлька, 15 чер 2007.

  1. франц-йосип

    франц-йосип Well-Known Member

    А ви знаєте скільки є цікавих фактів?Дійсно цікавих,які важко збагнути.Можна ціле життя витратити на збирання таких фактів,їх систематизацію,друкування і видавання різних збірників і енциклопедій,присвячених таким фактам .Але це навряд наблизить вас до розуміння ПРИНЦИПІВ,і буде у вас велика колекція різноманітних "цікавинок"з якими невідомо що робити.
     
  2. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Дякую, Deus igrok, тепер поняв, хто в нас, на селі город толоче.
     
  4. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

  5. ovod

    ovod Well-Known Member

  6. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

    Сильно не хтів лізти в релігійні теми, але видно бракує мені розуму і стриманості шоб лишитися поза дискусією. Тому мої (хоча не зовсім бо буде багато думок почутих від інших) 5 копійок

    Шось мені здається шо ми ше занадто хроби в глобальному масштабі шоб стверджувати шо правда,а шо ні. Ми тільки висуваємо припущення. Деякі припушення треба анонсувати як беззаперечну істину бо без того наша цивілізація рухне. Але то робиться для людей обмежених, для таких які самі думати не вміють, а мусять фанатично чомусь слідувати. Їм мус дати якусь книжку з точними правилами шоб вони по ній жили буква в букву, бо інакше самі пропадуть і других погублять.
    Життя існувало задовго до того як появилася Біблія, Коран чи інші писаня. З того шо до нас доносить історія бачимо шо релігія була майже у всіх суспільствах (а може і взагалі у всіх. Я в релігійному питанні не компетентний). Якшо так самому подумати то релігія наразі є необхідною для суспільства. Причому кожна релігія захищає своє суспільство від деградації, а деякі і від загрози ззовні (від іншого суспільства). Слону понятно шо релігія частково мусить адаптуватися під суспільство і під зовнішні умови. От в нас. Вбивати не можна, а благословити на війну за батьківщину можна. Як то розуміти? Хіба то не призначи адаптації?
    Коли релігія перестає адаптуватися їй на зміну приходить нова.
    Я розумію так шо там наверху сидять люди (ті шо пройняті духом) які набагато мудріші за нас з вами і мають великий вплив на весь світ. Вони то і підганяють вродіби постійні вірування під потреби наші, але роблять то дуже акуратно, шоб всякі дурні (тут і надалі і до того вживаю то поняття не як образу, а як признак незрілостя в глобальному плані. Себто людина яка хоче шоб було добре, але занадто мало знає шоб поняти шо і як робити) не сумнівалися в правильності тих правил і нічо не поламали.
    Чого я аж ніяк не знаю то того чи керує ними дійсно якась вища сила, яку в нас прийнято називати "Богом".
    Особисто я вірю шо Бог є. В мене на то є свої причини. Я вважаю любу релігію потрібною, але бачу в нашій багато правил які мені просто в голову не лізуть і з сумом констатую для себе шо до тих правил тоже лихий приклався.
    Сильно сподіваюся шо наш творець чи творці за нами досі спостерігають і якось втручаються в наше існування. Мені не понятна причина нашого створення і не понятна наша місія. Але вона точно є, бо робити таку складну систему як наш світ суто для розваги всесвітній розум мабуть не стане.
    Сильно сподіваюся шо наша динамічна система таки йде до вдосконалення і настане такий момент коли ми стикнемося з нашим творцем, але в любому випадку нам ше до того огого.
    Можливо то станеться тоді коли ми наблизимося по розвитку до тих творців і зможемо поняти іх суть, наміри, мотивацію.
    Тепер про то хто є наш творець. Ми собі його уявляємо так як нам зручнішеі певно поняття не маємо який він насправді.
    Як варіанти:
    - енергія яка може переходити в матерію. Наразі ми знаємо шо таке можливе і шо m*C^2 = const. Хоча я думаю шо і то справедливе тільки в контексті наших можливостей.
    - то шо тут вже багаторазово говорилося - інопланетні розвинуті істоти. Менш більш рівноправні, але їх багато. Звідси ангели, дідько і т.п. За віком співрозмірні з нашим світом, але такі шо мають початок і кінець.
    - єдиний всесвітній розум. Ото вже шось таке вічне. Шось таке ніби буття як таке
    - Соляріс всі читали ? Чим вам не Бог. А тепер уявіть собі шо такий же був і на нашій планеті і шо планета наша і то і є наш творець. Доречі така ідея тягнеться вже давно. Язичницькі вірування в природі сили, Земля як мати титанів в Римі і Греції.

    Той список можна продовжувати і розширювати і міксувати варіанти між собою. Істина проста. Нічо ми з вами не знаємо, але в шось мусимо вірити бо інакше не вижевемо. Про всякий сатанізм мова не йде. Такі релігії винищують своїх носіїв і вимирають самі. Але в них десь мусить бути і джерело, бо інакше вони давно б зникли.
    Давайте міняти той світ на краще і розвиватися, а не спорити чия релігія правильна. Всі популярні релігії направлені на розвиток і вдосконалення нас. То давайте тим і займемся. Скорше розвинемся, скорше пізнаємо істину :).
     
  7. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

  8. ovod

    ovod Well-Known Member

    припустити, що ми єдині в всесвіті - це було б дуже наївно, та й в Біблії не пише, що людина була створена на Землі. А це означає, що тут можливі різноманітні теорії: від занесення спор з космосу і розвиток згідно Дарвіна до створення нас людьми, яких створив Бог, а вони нас.
     
  9. Yur

    Yur Well-Known Member

    Cтільки розмов точиться навколо НЛО, але чомусь жодного реального підтвердження їхньої присутности на землі так і не знаходимо. Й у відкритий контакт вони з нами чомусь не вступають, й слідів опісля себе жодних не залишають.
    Знаходимо ж бо ми викопні рештки доісторичних тварин, вилапуємо з глубин океану все нові й нові види фауни і флори, а тут знайти ніц не можемо, хоч так того хочеться.
    Справді, немає причин вважати, що у Всесвіті нікого немає окрім нас. По крайній мірі Святе Письмо про це не заперечує, хоч і не стверджує. Мова ж звичайно не про ангельський світ, а світ більш-менш матеріальний, що підлягає нашому емпіричному осмисленню. Такі до нас чомусь не залітають, по крайній мірі на прямий контакт йти не бажають.
    Де-що може прояснитися коли врахувати те, що люди опинилися на цій грішній землі через непослух. Й можливо ті, хтоб і міг з нами навести контакт, не хочуть опускатися до нашого рівня.

    Згадалося одне оповіданячко :)
    http://forum.lvivport.com/showthread.php?t=43471
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. ovod

    ovod Well-Known Member

    реальних підтверджень?
    А які підтвердження ви вважаєте реальними? Обломки, тіла?
    Були вже такі підтвердження, а що потім? Виявляється, що то підробка спецслужб. В результаті появляється недовіра до будь-якою подібної інформації.
    Ну можна навести, наприклад, таку інформацію,
    http://anomalia.kulichki.net/news18/049.htm
    http://oko-planet.su/fail/failbook/16898-2012tochka-perexoda.html
    але наскільки це можна перевірити? Можна тільки сприймати і потрохи звіряти з іншою інформацією, з різних джерел.
     
  11. Yur

    Yur Well-Known Member

    А навіщо спецслужбам замовчувати такі факти, або щось підробляти?
    Тим паче й спецслужби усюди різні, й не усюди є вони.
     
  12. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    І я так думаю...
     
  13. ovod

    ovod Well-Known Member

    це вже політика, державна таємниця, а розробка новітньої зброї завжди таємна. Та й не обовязкови всюди скривати інформацію, достатньо дискредитувати її пару раз. Або ж на одну достовірну інформацію дати 10 недостовірних, це вже їх робота.

    що Земля - це тюрма чи що ми мурахи?
     
  14. Yur

    Yur Well-Known Member

    Так держав то багато, і що у них обов'язково повинна бути у цьому одинакова політика?
    Та й не забувайте, що четвертої влади зараз розвелося дайбоже. Чи від неї щось укрилося б.
    Скоріше всього так і є, -- не бажають йти з нами на прямий контакт.
    А коли десь й засвітяться, -- розгладжують наші мізги, буцім-то нам приснилося о_О
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

    Ага. Віл Смітт їм в підмогу.
    Та вони можуть хоть до кожного десятого прийти і поздоровкатися. Поки прийнято вважати шо їх нема то все буде провокація спецслужб.
    От же ж Земля плоска була. І нічо. Ну і шо шо є фотки з космосу. А ви їх покажіть людині того часу коли людей на вогнищах палили. І поясніть їм шо таке фотоапарат. Сказали б шо намалювали з бісовською допомогою шоб праведних в гріх завести.

    То саме і зараз. Поки суспільна думка не поміняється і наш світогляд не зміниться - нічо не буде.

    В магію ж ніхто толком і не вірить. А хто вірить - то мовчки. Шоб дибілом не вважали :)
    А все чого ? А та ж таки церква з хрестовими походами і навязуванням стереотипів. Ми як тоді були тупою масою так і зараз лишилися. Просто дурачити нас може трохи важче стало. А мо і легше навіть. хз.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. ovod

    ovod Well-Known Member

    політика завжди одна: приховати потрібну інформацію, а якщо не можна то розбавити її. А коли інформація застаріла то видають порціями.
    А ви уявляєте що би було при прямому контакті?
    Я вже давав посилання на
    http://the-insider.ru/2009/голографические-чудеса-видео-и-прое/#more-639
    Спочатку потрібна підготовка, Франція вже частково почала це робити
    http://itnews.com.ua/31375.html
     
  17. Yur

    Yur Well-Known Member

    А ви б теж приховували, коли б у політиці були :) І чи готові ви до прямого контакту?.
    Чи може хтось готовий, а хтось ні і властьімущім краще знати про це, а усі решту барани.
    Так виходить з ваших суджень :dntknw:
     
  18. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

    Соры шо выдповыдаю на питання не мены, але
    Обовязково. Чому ? Бо
    Нє. Ми певно не готові, але хто нас питати буде ?

    Я вам от шо скажу. От уявіть шо до нас (в Україну) прилетіли інопланетяни.

    Народ в шоці. А далі шось типу такого

    1.
    Наша верховна трійця бужить зустрічати гостей і вручає їм ключі від міста. Кожен пробує пояснити шо він найкращий і хай його на виборах підтримають. Далі вводять надзвичайний стан бо "прилетіли" і з кількох заводів пропадає дороге обладнання (певно прибульці поцупили).

    або
    2.
    Прибульців оголошують москалями і починають проти них партизанську війну. Притому москалі нам стануть братами рідними бо є загроза ззовні.
    Тепер вже інопланетяни в шоці бо прибули до нас з дружнім візитом - привезли марлеві маски як гумонітарку. Далі ядерна війна і все витікающе.

    Я такого бреду можу багато придумати. Але подивіться на себе. Ви владу не можете нормальну вибрати в своїй країні. про яку готовність до якого контакту ви говорите ? Ви (Ми) зомбована сіра маса. Причому сильно дизінформована :)
     
    Останнє редагування модератором: 10 лис 2009
  19. ovod

    ovod Well-Known Member

    не люблю політики, але теж би приховував, принаймі офіційно. Ви думаєте, що хтось в політиці може щось сказати без дозволу згори чи збоку і без негативних наслідків?
    чи я готовий?
    не знаю, побачимо.
    а про підготовку сказав, на рахунок офіційної пропаганди
    от і потрібно вчитися вибирати з різної інформації найбільш правдиву.
     
  20. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Як часто ви вступаєте в контакт з мурахами, термітами ?
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)