Християнський антропоцентризм та НЛО

Тема у розділі 'Релігії народів світу', створена користувачем Омар Люлька, 15 чер 2007.

  1. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Я мав на увазі,що створене Богом не обмежується тільки отою кулькою з пороху,на йменння Земля.
    І ще...
    Бог створив Людину за своїм образом і подобою...і дав їй мозок,щоб вона ним користувалася а не сліпо повторювала те,що написано.
     
    • Подобається Подобається x 5
  2. harmony

    harmony Well-Known Member

    Стосовно того, Він писав. " І він поскидав жерців, що їх понаставляли були Юдині царі і що вони кадили на пагірках по Юдиних місцях та в околицях Єрусалиму, і кадили для Ваала, і для сонця, і для місяця, і для планет, і для всіх небесних світил" - 2 цр. 23.5
    Значить згадується і про планети, а раз згадується про планети, значить не виключається і життя на них.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. франц-йосип

    франц-йосип Well-Known Member

    Були,були допотопна цивілізація і про неї написано конкретно в Біблії,я навіть посилання не даю-і рослини були дивні допотопні які знищені або надзвичайно видозмінені.А от інопланетян -НЕМА .Крім того варто не забувати що крім Бога-Творця у всесвіті існує ще і Його супротивник який має неабиякі можливості для введення людей в оману.
     
  4. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Це дуже туманне ствердження ... всесвіт безмежний ... вже навіть є статті про знаходження бактерій не земного походження. Тому - стверджувати , що ми унікальні не логічно.
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. франц-йосип

    франц-йосип Well-Known Member

    Ні,не туманне,а принципове тобто згідно позиції християнства,а то вже особиста справа сприймити його чи ні.
    А що пишуть,що знайшли....так вже і ту дарвінську "проміжну" ланку знайшли і ще багато чого
     
  6. harmony

    harmony Well-Known Member

    Стверджувати, що інопланетяни не існують виглядає набагато нелогічніше, ніж стверджувати, що існують. Це мені нагадує недавню рекламу по телевізору, чи існує снігова людина ?
     
  7. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    ) Доречі, тема Янголів - існують чи ні ? )
     
  8. франц-йосип

    франц-йосип Well-Known Member

    Заперечення проти назви теми взагалі-немає християнського антропоцентризму,бо в християнстві в центрі Творець.

    Хай би там як не інтерпретували "безліч світів"мусульмани,будисти і різні містики,контактери,уфологи.Наразі жодних підтверджених контактів нема і ми одні у створеному для нас світі.Це факт очевидний і незаперечний(байки про Форт-Нокс лишимо для кіна) думаю не варто переживати з приводу того за якою подобою створені "інопланетні"істоти і як тоді будуть виправдовуватись християни.
    Це взагалі цікавий маневр- видати несенітницю за факт і пропонувати опонентам це спростовувати . А якщо не прилетять,а якщо ніколи не зустрінемся,а якщо Місяць поміняється місцями з Марсом як святкувати Рамадан?
     
    Останнє редагування: 21 вер 2008
  9. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    ааааааааааааа................
    :lol: :rofl: :crazy: :biggrin: за таким самим принципом будують свої промови попи.............
    етапять!
    на місяці!..........
    аааааааааа.................
     
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    А ви їх уявляєте такими, як їх малюють у дитячих книжечках?

    Про ангелів написано, отже... ;)

    Кол 1:16
    Псалом 103
    Евр.1:3-14
    Ісая 6:2–4
     
  11. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Кинула в ґуґл інопланетяни+Біблія
    http://www.ozon.ru/context/detail/id/3324048/
    http://www.bible.com.ua/answers/r/2037/3823
    http://www.krugozormagazine.com/main/ufo/Gods-Aliens.html

    Попахує саєнтологією.
    Тільки... Бог інопланетян не створював, він сам інопланетянин... :biggrin:

    :rofl::rofl::rofl:
     
  12. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    а що, нормально....
    том круз і джон травольта -- в це вірять....
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. harmony

    harmony Well-Known Member

    Ну, те що Бога хтось називає інопланетянин, це стає привичним. В кожному столітті
    появляються нові течії "інопланетян", які ніби то показують правильну дорогу до спасіння. Бог - Творець всіх планет і Галактик, Йому належить все, тому не слід приписувати Його до якоїсь планети так само, як визначати національність. Богові прописка не потрібна.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Phoenix Arizona UFO Video by an ireporter(CNN)|April 22,2008

    P.S.
    http://search.cnn.com/search?query=Larry King Live UFO&type=video&sortBy=date&intl=false


     
  15. Окультист

    Окультист Well-Known Member

    Ми ще навіть не можемо організувати пілотований політ на Марс, але вже стверджуємо, що крім нас у Всесвіті нікого немає! Геніально! Наведу для роздумів:"Один світловий рік дорівнює відстані, яку світло проходить за один рік. Згідно з рекомендаціями Міжнародного астрономічного союзу в якості чисельного значення року, якщо не вказано протилежне, використовується Юліанський рік[1]. Оскільки швидкість світла у вакуумі дорівнює 299 792 458 м/с, то 1 світловий рік становить 9 460 730 472 580,8 км ≈ 9,46·1015 м." Відстань між галактиками може становити порядку десятка мільйонів світлових років, світло від деяких зірок, що вибухнули приходить до нас через тисячі років, а ми стверджуємо, не можучи навіть відвідати ще планети нашої ситеми, що іншопланетних цивілізіцій не існує. На основі чого такі твердження? На основі Біблії, тому що колись хтось таке написав? Наведу вам цікавий факт - африканське плем'я догонів за кілька століть чи може і більше до відкриття у 1862 році зорі - супутника Сіріуса знала про його існування, при чому у 1862 році ця зірка була відкрита практична, а до того лише припускали теоретично про її снування, бо дана зірка - супутник була невидима, а догони звідкись про це знали, сам Сіріус займав центральне місце у їх космогонічних уявленнях. Я нічого не хочу стверджувати, але у них є легенда про тих, що прийшли із Сіріуса і залишили їм такі знання. Я думаю, що ми не одні, забагато для нас честі - бути єдиними у Всесвіті.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    [​IMG]

    в 2005 году, разгорелась вдруг горячая дискуссия по поводу металлических шаров из Южной Африки. Их диаметр ~ от 2,5 до 10 сантиметров, и выглядят они так, будто сделаны человеком. Но такое могло произойти разве что в докембрийский период - задолго до того, как на Земле появился Homo sapiens: ведь шарам от 2,8 до 3 миллиардов лет!

    10 самых загадочных древних артефактов
     
    Останнє редагування: 29 гру 2008
    • Подобається Подобається x 1
  17. франц-йосип

    франц-йосип Well-Known Member

    "Жлобське" питання-і шо то їм дало?
     
  18. франц-йосип

    франц-йосип Well-Known Member

    а ще є легенда що всі від мавпи,тільки невідомо хто то передав такі "знання"
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Окультист

    Окультист Well-Known Member

    Це їм нічого не дало, а що, будь - які знання є цінними лише з огляду на те дасть це щось комусь чи не дасть? Взагалі не розумію, до чого тут Ваше питання? Цікавим є сам факт того, що вони мають ці знання, хтось їм ці знання дав і цей "хтось" явно був не із цієї планети.
     
  20. Окультист

    Окультист Well-Known Member

    Ви, як завжди, "переводите стрілки". Поясніть мені, як, на Вашу думку, те плем'я, яке заледве вміє користуватися найпростішими предметами побуту має настільки точну інформацію?
     
а де твій аватар? :)