Хокей в Україні

Тема у розділі 'Спорт', створена користувачем Ivan, 17 гру 2006.

  1. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    Ще підуть Грабовский і Кульомін ( здається) і Бурк буде формувати команду виключно з американців і канадців...там ще 2-3 фінів/шведів візьме.
     
  2. Gron

    Gron тафгай

    Так, я розумію, що будується нова, жорстка, швидка, команда не на один рік.
    Але ж сумно трохи, коли свої ідуть.
    Кульоміна може залишать, ще на рік, бо бачать потенціал, та й час ще є, він на контракті за невеликі гроші.
     
  3. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    Бурк на мою думку є найбільше arrogant , самовпений , майже самодур менеджер.
    Може я не правий , але це сугубо моя думка.
    Має дуже багато недругів в NHL.
     
  4. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    Gron , Хто...?

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  5. Gron

    Gron тафгай

    Все збирався тут дописати, але Вас нема часто, та й я щось раз на тиждень буваю;)

    Як старий фан Торонто, я повинен ненавидити Habs-ов, але цього року я саме за них, серцем, хоча розум віддає перевагу західу де дуже симпатичні і Акули і Яструби.
    Взагалі плей-оф на славу, виніс Столичних та Пінгвінів, камбек з 0-3 Філлі...!!!
    Цікаво, якщо Чікаго вийде у фінал та програє, Хосса третій рік поспіль з третім клубом повинен змінити прізвище на Лузер, нє?

    PS Всеж таки ставлю на Сан-Хоссе.
     
    Останнє редагування: 15 тра 2010
    • Подобається Подобається x 1
  6. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    ...це так. Мене зараз не має часто. Роботи багато ,так і скоріше було.Але зараз 10год. робочий день - як мінімум.Так що хокей я не дивлюся , а слухаю по радіо в машині.
    І сьогодні теж в суботу робив.
    А Ви пишіть як мене не має. Ваші хокейні коментарі є влучні і мені імпонують.

    Тепер що по темі.
    Мені шкода за Ванкувером.Я за них болів.Зараз як і Ва за Habs, хоча всі мої знайомі по роботі і так , вболівають за Акул і Чікаґо.
    Філлі молодці...з 0:3 перейшли на 4:3 , але вони не вийдуть.
    Радий що Детройт з Пінгвінами загубилися ....а то був вже 3 раз.
    Думаю теж що вийдуть Акули (в зустрічі з Монтреалем).

    А мій любимий Ойлерс є самі останні...... :cry:
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Gron

    Gron тафгай

    Розумію, бо в самого зараз роботи багато, криза:pardon:
    Але майже єдине що дивлюсь, це хокей, зараз плейоф КС.
    З фіналів конференцій це простіше, бо ігор меньше, майже в онлайні зможу, а не в запису як до цього.

    Ну мої теж недалеко відірвалися;)
    Гадаю що наступного сезона, зміни до кращого будуть.
    У вас травми HEMSKY, SOURAY, GAGNER, Хаббі,.. зробили свою справу, та й при всій повазі до Pat Quinn, гра в яку грали за Мактавіша, мені більш подобалася.
    Зараз на драфті візмете Сьогуіна чи Холла, влітку підпишете(більш вдало ніж рік тому Хітлі) когось в напад, травми скінчаться, дефи (Сурей та Уитні точно) є, Хаббі воротник непоганий, за два роки в по заграєте.
    А там і я на фінал, про який мріяли, підтягнуся;)

    PS Драфт у цьому році меньш розпіарений, але обидва хлопця дуже непогані як на мене, Таваресу не поступляться, побачите.
    Я той бовдур, що дивлюся ще і AHL, ECHL, IHL, студентів, Квебекську лігу та інше, тобто знаю про що кажу, хоча звісно, молодь незавжди виправдовує надії, але .....
     
    Останнє редагування: 16 тра 2010
    • Подобається Подобається x 1
  8. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    Нічого не маю проти Пат Квіна , але так як Ви кажете за Креґа МакТавіша команда була якась більше зіграна.
    Після того як в 05-06 сезоні загубили КС ( 1:3 з Каролайною 7 ігра) , то чим дальше тим гірше.
    Потім пішов (його здається попросили) МакТавіш ....потім ще перетрубація - команду продали.
    Рада директорів (комішенерс) з 15 чи 17 чоловік , де входив мій бос теж , пересварилися між собою. Я звичайно всіх тонкостей не знаю.Але одним словом після великої і довгої наради з 1 дня до 3ночі команду вирішили продати .
    Купив її молодий бізнесмен , власник сітки магазинів-аптек і жіночої біжутерії Дарел Кац.
    Ну і дальше є те що є...Можливо перед тим як має бути краще робиться гірше...побачимо на вересневих показових іграх ну і дальше з жовтня з нового сезону.
    Кац ще задумав нову хокейну арену в місті будувати в самому центрі над річкою , замість старої Рексел.Це радує...Це має коштувати великі мілліарди. Кошти він розділить з місто. Як писали газети там має бути все саме-саме супер і найновіше. Завершиться будова на початок сезону 2014року.То може до того часу і команда підтягнеться....чекаємо.
     
  9. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    Великий хокей повертається в Україну! У сезоні 10/11 київський "Будівельник" гратиме у КХЛ! http://www.khl.ru/news/2010/5/17/27456.html
    Я надіюсь, що це стане поштовхом до розвитку хокею в Україні у цілому! :good:
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    ну й чемпіонат світу пройде у Києві. Теж подія.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Gron

    Gron тафгай

    Ви мабудь оптиміст.
    Разом із вступом в це кхл, з"являться льодові арени, тренерські кадри, студетські, юнацьки, дитячи команди, чи клуб буде окупатися за рахунок продажу білетів та атрібутики, яка нікому невперлася бо це навіть не Сокіл, хоч який але всеж таки бренд, в чому розвиток???
    Це черговий, не спортивний, не бізнес, а дешевий політ-піар проект, як і все до чого торкається рос-"будівельники".
    На гроші, яки треба сплачувати за вступ до цієї ліги, можливо щось більш змістовне зробити заради розвитку хокея, ще в перший рік на Ягра чи Федорова підуть подивитися, а потім, побачивши, навіть по ТВ не стануть дивитися, таке ущербно-униле дійство.
     
  12. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    Оптиміст - так! ;)
    Мені теж трохи здивувало, чому ж не Сокіл! Але клуб створювався на базі баскетбольного Будівельника. І надіятимемось, що колишні уболівальники Соколу усе ж підуть на хокей підтримати новий клуб! А щодо дитячих, юнацьких та ін. команд - так молоді ж потрібні кумири! Якщо у місті немає професійної команди який може бути розвиток? Тому дуже, дуже я рад, що нарешті в Україні є команда КХЛ, на жаль тільки, що вони гратимуть у дивізіоні Тарасова і рідше приїжджатимуть через те у Москву! Але я надіюсь знайти час і подивитись їх гру у Москві! :preved:
     
  13. Gron

    Gron тафгай

    У місті є професійна команда.
    Це, саме Сокіл.
    А клуб цей, створюється заради якоїсь афери, чи як політ проект.
    Справжнього хокею в кхл немає і ніколи не було, як буде, то років за 100.
    Вимоги до команд, мати арену, бюджет від 10 млн, до бізнесу теж не мають відношення.
    Що нову арену до кінця літа збудують, чи на старому 7 тис гратимуть, як гроші відбиватимуть, хто ходитиме на "зірок"-підстаркуватих-лузерів з кхл???
    Фігня ідея, фігня ліга, до хокею відношення, як і до бізнесу, немає.
    Баскетболісти з Приватбанку, щось темнять, впевнен, що той пшик невідбудеться.
     
  14. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    Яке в Вас ставлення я зрозумів, переконувати не буду, краще почекаю на початок сезону, він покаже хто є who!
    Зрозуміло, що створюється це не "просто так"! :pardon:
     
  15. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    От і почався Фінал КС. Habs пролетіли і я в принципі нізакого не вболіваю...хоча маленькі симпатії більше на стороні Чікаґо.
    На стороні Чікаґо , тому що команда майже вся з канадців , включаючи ген. менеджера , голов.тренера і капітана .
    Американців там всього 3є або 4ро...
    В Філлі(в) теж багато канадців , але трохи менше ніж в Чікаґо...
    А з другої сторони було би по приколу , коли би виграли Філлі. Тоді Марян Госса 3й раз був би лузером...
    ....все бігає від команди до команди , хоче виграти Кубок і все промах.
    В 08р.-Пінгвіни , в 09 - Детройт.Цей рік - Блекгавкс...
    Сьогодні була перша ігра , 6:5 Чікаґо виграли....
    Цікаво чи буде всі 7 ігор ?
    Незнаю на скільки правда , стоячі білети на гальорці були по $200...
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Gron

    Gron тафгай

    Тільки прокинувся бо дивився першу гру:)
    Класна гра.
    У Філлі, кенакс меньш, бо більш євросов.
    Яструби грають у щирий хокей, де немає ловушок, чи ще чогось, атака чудова, так помилки є, але гра жива не синтетична як у Детройта.
    Філлі теж подобаються духом командним незламним, та силовим хокеєм з 70-х.
    Коли немаєш власних зацікавленостей можливо зберігти нерви та насолодитися саме грою.
    Чомусь здається що в 6 іграх переможе ЧікагА;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Gron

    Gron тафгай

    Patrick-у, Ваш земляк Dion Phaneuf обран 18-м капітаном Leafs, як пішов Сандін грали без капітана.
    Не схибить нафтовик?;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Gron

    Gron тафгай

    "Будивельник" официально объявил, что снимается с чемпионата КХЛ.

    Недовго чекати прийшлось, щоб визначити хто є who.
     
  19. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    Сумно, просто сумно...
     
  20. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    Сьогодні помер в лікарні Онтаріо Bob Probert. Бувший ігрок Детройту і Чікаґо.
    Йому було всього лиш 45.

    [​IMG]
     
а де твій аватар? :)