Хочу познайомитись з дівчиною

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем Lostin Lviv, 14 лис 2010.

  1. Кохана

    Кохана LuBimaya

    ось це слово "щось" якось насторожує...
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. А хіба вам кривих пропонують? :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Lostin Lviv

    Lostin Lviv Well-Known Member

    Чим насторожує???
     
  4. Кохана

    Кохана LuBimaya

    наче бульбу купуєте...
     
  5. redfox

    redfox Well-Known Member

    ха ха ха))
    то есть вам нужна такая бесхребетная девочка, которая будет сидеть дома, ждать как манны небесной вашего звонка и при этом не иметь к вам никаких требований а только тихо радоваться самому факту вашего существования, а вы значит такой красивый - типа захотелось позвонил-приехал- чпокнул, не захотелось - ну пусть посидит помается?:)))
    да вы, батенька, тиран! :diablo:

    так тебе корову не продать...это факт!
    к девушке в первую очередь нужно любить саму девушку и тогда все у вас получится, а не самого себя...
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Lostin Lviv

    Lostin Lviv Well-Known Member

    Ну навіщо їй сидіти вдома? Я прихильник вільних стосунків без зобов"язань,кохати і чекати мене необов"язково. Єдина вимога до подруги - щоб хотіла мене хоча б раз в тиждень,а все решта мене не хвилює. Зустрілись,розважились файно,щоб на ранок нічого не пам"ятати(можна компанією в Карпатах,як студенти),а після того в кожного своє життя до наступної зустрічі. Чому молодь може собі таке дозволити,не забиваючи мозок всяким любовним милом,стражданнями,а я ні? Чому я повинен бути гіршим???
     
  7. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Вау! А як же:
    Драбинка цінностей змінилась? )))
     
  8. Lostin Lviv

    Lostin Lviv Well-Known Member

    Так,щось тіпа того... Дівчата всі гарні,і в ліжку однакові,можна любу брати,яка погодиться. Я не в тому віці і не в тому становищі,щоб шукати ідеал,і вірити в кохання. Ідеалів мало,а ті що є вже давно розібрані по теплих чоловічих руках.

    ---------- Додано в 10:14 ---------- Попередній допис був написаний в 10:13 ----------

    Звичайно. Все тече,все змінюється.
     
  9. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Знаєте чому? Бо
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Lostin Lviv

    Lostin Lviv Well-Known Member

    Справа не в цьому. Щоб мати ідеала,від одного погляду якого кров стигне в жилах,треба самаму бути ого-го ким! А я не такий,тому і повзаю третій рік по брудних сайтах в пошуках "об"єдків зі столу".
     
  11. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Дурниця. Не треба.

    Світ не населений самими Бекхемами.
     
  12. Materynka

    Materynka Member

    Для чого вам дівчина для стосунків, якщо вас цікавить тільки це

    ---------- Додано в 10:37 ---------- Попередній допис був написаний в 10:35 ----------

    Ви б самі визначилися чого хочете, а то кажете, що дівчата вам не такі, то може ви не такий?

    ---------- Додано в 10:41 ---------- Попередній допис був написаний в 10:37 ----------

    Якщо ви про себе такої думки, що вартуєте лише об"їдків, і спеціально їх шукаєте, то ось і причина, чому ви досі не можете знайти достойну для себе пару і по справжньому закохатися, ой перепрошую, ви ж не достойний. Попрацюйте над своєю самооцінкою
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. По Вашим параметрам ідеально підходить надувна лялька і пляшка горілки :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. redfox

    redfox Well-Known Member

    в общем, уважаемый топик стартер
    1. определитесь что вы хотите
    исходя из вашего желания необходимо решать вашу проблему:

    1. вольные отношения - это вольные отношения, тогда не надо иметь мозг девушке,тогда видете барышню, подходите к ней и говорите, "вы привлекательны, я чертовски привлекательны, так чего же зря время терять..."
    2. если вам все таки нужно чтото ценное (постоянная барышня и постоянные отношения) то нужно уважать самого себя и естественно барышню...
    для того чтобы понравиться, не нужно быть принцем, нужно в первую очередь быть человеком...
    и еще, пока вы сами себя считаете Г...ом, то почему другие должны смотреть на вс инвче..
    пока у меня складывается впечатление что вы такой здоровый, капризный маменькин сынок, который НИЧЕГО не привык делать для других
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Simbios

    Simbios Member

    Шукаю лагідну дівчину з Топольної (вул. Мазепи, Миколайчука, Щурата, Грінченка і прилеглих вулиць) віком 22-26 років для дружби, спільних походів на каву і чогось більшого:give_heart:. Без поганих звичок.
     
  16. Кохана

    Кохана LuBimaya

    ги..
    а як же "здибанки"?
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. redfox

    redfox Well-Known Member

    что это такое? чего то я не пойму...
     
  18. Полковник

    Полковник миється в бані

    В стрыйском парку мы си здыбалысь з тобов,
    Межи намы си зашпоркалась любов....
     
    • Подобається Подобається x 4
  19. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    А воно вам треба?
     
  20. zherech

    zherech Well-Known Member

    Здыбанка-это свидание или встреча.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)