Хочу познайомитись з дівчиною

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем Lostin Lviv, 14 лис 2010.

  1. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Власне, я теж такої думки. Мені теж доводиться чути, що "Ти самотня, бо сама в цьому винна/ не працюєш в тому напрямку/тобі чогось бракує/ще не прийшов той час/вони всі просто сліпі/тобі просто треба змінити" і чимало іншого. І що взагалі означає оце "мало працюють"? Це треба ходити із табличкою на шиї "Я вільна!" чи "Візьми мене заміж"? Мабуть, в любові, як і в спорті, треба просто бути фартовим...
     
  2. Igor Fedoryshyn

    Igor Fedoryshyn Психолог, езотерик, цілитель

    Ви не уважно читали мої слова і не вірно їх зрозуміли. Коли я писав про те, що над відносинами і над собою потрібно працювати, то йшлося про ситуацію, коли ці відносни вже є. Власне це дає можливість не тільки зберегти їх, але й на протязі років отримувати задоволення від кожного спільно прожитого дня для обох партнерів. Без ненависті одне до одного, як згадувалося.

    Якщо ж говорити про людей, які залишаються самотніми, то вище в моєму повідомленні озвучена працююча методика, що дає можливість отримати "ідеального" партнера на все життя. І працює вона для всіх, незалежно від соціального статусу, інтелектуальних здібностей, індивідуальних особливостей і т.д. і т.п. Ось і все!
     
  3. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Я висловлюю думки, а не здаю іспит на знання вашої методики.

    "Фарт" полягає в тому щоб пересіктися з однією єдиною людиною, яка по ідеї твоя "половинка", тобто ідеально підходить тобі. Тільки комусь вона падає на голову ні з того ні з сього, а комусь треба вивернутися навиворіт заради цього. Якщо тут є якась логіка, то недоступна для загалу. Хто міняє партнерів як шкарпетки - теж немає ніякої впевненості що зустріне цю саму "половинку", тому і міняє.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Igor Fedoryshyn

    Igor Fedoryshyn Психолог, езотерик, цілитель

    Методика насправді не моя:blush:

    Підійдіть до любого професійного спортсмена і скажіть йому, що його чемпіонські титули, медалі і нагороди це всього лише фарт, йому просто повезло в цьому житті. І він вам розкаже, скільки років свого життя він провів у спортзалі з ранку до вечора...
     
  5. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Йому пощастило з хистом. Людина народилася з хистом грати в футбол, він зрозуміє це ще в першому класі - ясно що він буде грати в футбол, а не на скрипці. То як же сказати що він сам вибрав собі дорогу? Не відповідайте якщо не сильно цікаво.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Хтось мав той фарт, що народився з хистом...

    Нема ніяких половинок.
     
  7. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

  8. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ


    View: https://youtu.be/mW_GEDc9RwE
     
а де твій аватар? :)