Хочу переїхати до Львова

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем Tarasshum, 7 тра 2007.

  1. Otsoa

    Otsoa Well-Known Member

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    Ну, і шо там робити?
     
  2. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    Те,що й у Львові - любуватися околицями.А що ще у Львові робити?
    (то я про хліб насущний)...
    [​IMG]
     
  3. Otsoa

    Otsoa Well-Known Member

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    Тут, де я жию, досить непогані околиці. Але я практично з хати не виходжу. Не тягне.
     
  4. no_coment

    no_coment Well-Known Member

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    З "офшорів" готівку зкачувати :ninja: !
     
  5. Otsoa

    Otsoa Well-Known Member

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    Чию?.... Я б не проті....
     
  6. Redhotchilly

    Redhotchilly Well-Known Member

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    погоджусь в тому, що нема достатньо клубів, які б орієнтувались на доросліше населення

    Додано через 18 хвилин
    я дуже люблю Львів. але поки влада наша рідна не почне вкладати гроші в інфраструктуру міста... про які великі інвестиції може йти мова???
     
  7. no_coment

    no_coment Well-Known Member

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    Чому ж не починає! Oсь же реалізували проект "пам'ятник Степану Бандері": і місце порядне знайшлося, і гроші в обласному бюджеті (і чималі)!
    P.S. Хто бажає - той шукає можливість, хто не бажає - той шукає причини!
     
  8. Otsoa

    Otsoa Well-Known Member

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    Занадто я доросла для всякіх "клюбів" :)
     
  9. Redhotchilly

    Redhotchilly Well-Known Member

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    ну та... нові памятники і фарбування фасадів- то хіба інфраструктура по-львівськи...

    дороги, водопостачання... то все таке.. другорядне:cowboy:
     
  10. Павлик

    Павлик New Member

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    У Львові добре відпочивати, а для праці однозначно Київ. Тому сенсу (як це не сумно говорити) переїжати не бачу.
    З іншого боку це залежить від людини, від цілей які собі поставила перед собою і т.д.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Forest

    Forest Moderator

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    Павлик, хочу з Вами непогодитись.

    У Києві справді більші зарплати, але достатньо вийти на двір і відразу розумієш, що всі ті Порші та Каділаки це недосяжна мрія і на звичайну квартирку треба працювати все життя, як і у Львові. Чи не вартує це життя провести в більшому комфорті, з нормальними людськими стосунками, кавами поза офісом при ділових розмовах, меншим рівнем зденервованості, повільнішою ходою, більшою кількістю часу на роздуми чи просто власного часу, зрештою, більшою значимістю самого себе?

    Невже Вам не хочеться покращити умови праці? Невже Ви все життя хочете пропрацювати в цьому офісі, боячись дурного шефа і уявляючи
    найкращими моментами корпоративне свято на новий рік, де вас якась івент-агенція перевдягає в медведиків та заставляє повзати на чотирьох? А хіба приємно щодня, будучи одним з мільйону зомбіків, що однаковими кроками щоранку заповнюють нори підземки, в один час з напівсонними очима летіти, аби не запізнитись нінахвильку? Що дасть це "краще працювати у Києві"? Які в цьому переваги?
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    якщо не секрет - а чим цей цілком врівноважений допис аж так натиснув на улюблений мозоль цим двом учасникам форуму?
    за поставлений мінус - то ж не плюс? - можна було б хоча би коротко охарактеризувати, що ж такого поганого написано/сказано?
    --
    Чи то "особисте" - я си тут "відмічуся" - а ви си думайте?
     
  13. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    ні, різкий afterstepе, я не можу, навіть порівнювати, власне перебування в Києві теперішнім моїм станом...10-0 в проти Києва...
    ЗІ : за рік в мене ще не гасне полум"я люті на місто Київ, думаю тяжче як в Києві мені неде не було! Нікому не раджу працювати в Києві!
     
  14. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    так, але навіщо киянину за патріотизм знімати карму?
    "містечковий патріотизм" - то не є погано. "кожен кулик своє болото хвалить"
    Розбіжність в поглядах/смаках - теж не привід карму знімати... "на вкус и цвет - все анализы разные"...
    --
    Я власне про кармознімання спитав - не про Київ, Львів чи Чернівці - а про можливість висловити свою точку зору, і про покарання за "інакомисліє"
     
  15. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    Павлик патріот Києва?!!!, можливо...
    Навіщо відняв карму, того шо ніяких грошей у Києві не заробляють, а заробляють там виразку шлунку, та камінь у нирках!

    звучить іронічно-граєте на відчуттях?
     
  16. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    так, сім років вчився грати на розмаїтих інструментах...
    навіть червоний диплом дали...
    ото до цього часу - всі основні інструменти приємного та колоритного звучання облишив - панянок - по віку, карти - по стану здоров'я... музикування цоканням келішків - теж облишив займатися... Ну, хіба іноді - вряди-годи... але вже немає тої гармонії - щоб на всю ніч...
    лишилося грати лише на нервах, почуттях та гратися словами - що по ситуації найбільше пасує...
    --
    а таки "мінус" - таки видаліть... Дехто відрізняється потужним здоров'ям - відповідно, гроші, що не витрачає на лікування

    чесно може вважати заробітком.....
     
  17. lanka

    lanka Well-Known Member

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    А навіщо Львів порівнювати із Києвом, це неймовірно різні міста з несхожою історією.
    Коли людина хоче переїхати, то означає, що вона шукає себе, а не краще місто, бо такого не буває і я можу навести мільйон аргументів чому Львів кращий від Києва і навпаки.
    Особисто я взагалі не можу прив'язати себе до жодного із міст, тобто міста живуть в мені, а не я в них...
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    хорошо..., але тому, що Ви не полінувались і заступились за Павлика...

    Додано через 5 хвилин
    іноді живеш у Бога за пазухою, і надоїдає, мрієш дибільними снами, їдеш світ за очі, опиняєшся, по вуха у брехні, дивом розкручуєсся, повертасся мутним чуваком, ніхто тебе не впізнає...
    ЗІ то варто все таки кинутись туди, але обов"язково треба зрозуміти там все, поки не пізно...
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    якраз - полінувався... так лінь було працювати... ото й взявся форум перечитувати...
     
  20. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    класно...іноді тим самим грішу, єдине іноді буває лінка писати, а іноді лінка читати...

    ... а не лінка стільке часу тратити "по-лінці" перечитувати форум?
     
а де твій аватар? :)