Хочу переїхати до Львова

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем Tarasshum, 7 тра 2007.

  1. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    Дозвольте не погодитись. Не знаю, що саме означає "перші", але знаю бізнесменів які тут в справах "застрягли по вуха".
    От уявіть собі - відкрив фірму, налагодив зв"язки, вклав в неї чимало грошей та зусиль і ну його подався до києва, щоб стати там одним з 4 мільйонів??? Але ж він тут пан, і там йому вже буде не так комфортно. Бо наново знайомся (плати) з владою, перевіряючими органами і т.д. Вже не кажучи про "пробивання" ринку, набагато гострішу конкуренцію (!) чи поріг входження на ринок (який як випливає з попередніх факторів буде огого наскільки вищий). Знаєте, в деяких галузях експерти вже не прогнозують взагалі появи впливових гравців (хіба потужне фінансове вливання з-за кордону чи транснаціональні компанії).
    Я не про всіх звісно говорю, але приводжу приклад і аргументи тих хто і не збирається до Києва..
    А от якщо бізнесемн тут заробив собі недобру репутацію разом з грошима то Київ - це гарний вихід.
    Інфраструктура ж відпочинку - так, певно що там незрівнянна..
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    вони переїхали до києва та й розчинилися у "тусовці"...
    зверніть увагу: львів’яни у той час, коли почалося заробляння грошей займалися політикою....
    тому прос*али і політику і бізнес...
    ті львів’яни, які дивилися на крок вперед — давно у києві, або й далі...
     
  3. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    У москві та Петербурзі, тепер там гендель мають!
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. no_coment

    no_coment Well-Known Member

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    P.S. Краще бути головою мухи ніж дуп..ю слона.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    власне....
    шо?....
    незрозуміло....
    тобто краще двірником у львові, ніж комерсантом в києві?....
     
  6. no_coment

    no_coment Well-Known Member

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    НІ - мером Львова ніж двірником у КиЙОві!
     
  7. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    Слушна річ мей!
     
  8. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    мер один на ціле місто....
    а весь львівський “бізнес” — торгівля....
     
  9. no_coment

    no_coment Well-Known Member

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    Весь реальний "львівський" (та не тільки у Львові) бізнес - ВЛАДА!
     
  10. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    Власне влада не є біснесом, влада продукт бізнесу.
     
  11. no_coment

    no_coment Well-Known Member

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    Це не суперечіть моїй логиці!
    В нашому випадку зміст успішного бізнесу - це ВЛАДА - як вона є!
    Якщо ти "при владі" ти маєшь реальну нагоду (через "рідних и близьких") бути "рівнішими" за інших (Тому з наших 450 "долбоТАТІВ" 70% - мільйонерів).

    Але так, в сучасній Україні, було завжди (ще з 1991 року). Наявність "ксиви" та недоторканість з самого початку стала в нагоді "власть імущим". А з роками вони тільки збагатчувалися все більше і більше.

    Головний, "в законі" - тільки сидів і збирав данину доки всі навколо деребанили країну (так як він ТОДІ мав реальну владу стати будь-кому "на горло")....

    А тих кого Ви вважаєте "дрібним" бізнесом - по суті таким не Є взагалі.
    Закони та решта нормативних актів НЕдають їм змогу реально створювати конкуренцію будь-кому та будь-чому.



    Тому "князь Львова" має можливість наживатися на мешканцях міста (і т.п. по вертикалі..).

    Самі "високі" жили за рахунок "своїх васалів" за, що їх кришували і т.п. тому й були від них залежними.....

    Згодом тупо зкупили (за отриманні хабарі) "міста та села" і тепер їм все і всі - "по цимбалам"...

    Тому краще бути головою "львівської" мухи ніж першим замом київського "баптиста" - бо в свойому "навозі" з тобою рахуються, в той час коли в Київі і нах... послати нема кого!

    P.S. Кожний пан собі кондуктор
     
  12. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    З вами згоден на 100,1% дуже слушна думка пане, якраз це саме мали ми тут на увазі, і без перебільшення погоджуюсь з усім шо вельмишановний мав на увазі, з тих пір як пан висловся, то я аж перепочити не можу, як все точно та справедливо! Браво! Біс!
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Forest

    Forest Moderator

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    Просто нічні клуби для Галичини - поняття трохи інородне. Бухати всю ніч, перериваючи бух танцями, драками, риганням і привселюдними засосами - це не зовсім вписується в місцеву культуру.

    Хоча зараз, коли в селах бухають так, що просто валяються на узбіччях до ранку, - нічні клуби - то вершина культури відпочинку... Мабуть все-таки в них є майбутнє...

    А взагалі, щодо суті теми - думаю, у Львові просто більший комфорт життя ніж у Києві. Не буду казати, звідки статистика (вона закрита), але у Львові люди хоч і заробляють менше, але живуть довше. Як тільки у мене з'явиться нагода переїхати - скористаюся.
     
  14. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    Не знаю п"ють як п"ють, та ви взагалі ходили на західній у клуби, там такі гарненькі уші, як вони можуть перебирати, скоше шмалі перекурити то так, спиртяка залишилася у минулому заре модно бути тверезим та прикольним з приколами.
     
  15. Forest

    Forest Moderator

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    Уші? Що це?

    Мабуть, я таки непомітно роблюся стареньким....
     
  16. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    Бойківщина проковтує звук с та замість нього ш.
    Дівчинку назвали Света. На західній родичі.... Які швета великодні чи різдвяні?:)
     
  17. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    Пиходять друзі мого сина, вип"ют, закусють,поставлять на ноги сусідів своєю грою на чотирьох гітарах і сплють,кому той клюб ноцний тре ,хіба шо дембілам,вночі спати тра
     
  18. Полковник

    Полковник миється в бані

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    Ладно врать, то! :moskali:
     
  19. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    Нє, полковнику - змілів нинішній люд... вже навіть повзком до хати добратися не можуть - не те, що колись...
     
  20. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    Чи варто переїзджати з Києва у Львів? однозначно,тілько що з Києва,гнітюче враження
     
а де твій аватар? :)