Хочу переїхати до Львова

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем Tarasshum, 7 тра 2007.

  1. христуся

    христуся Active Member

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    вставлю і свої 5 копійок...

    За часів студентсва наїздилася і до Києва і по закордонах, і ліпше ніж у Львові не є ніде !!!!!:naci:

    "Так люблю, той Львів, що брак не ми слів!!!!":radist::radist::radist:

    А якщо серйозно, маю багато прикладів людей, які поїхали до Києва і вернулися із нічим, але згодом всі знайшли себе у рідному місті: і квартири мають, і машини, і нормально оплачувані роботи, і родичів під боком, і друзів, і львівську мокру бруківку після дощу, і запах кави на ранішній пл. Ринок, і легкий морозяний вітерець із Карпат, і файну львівську атмосферу і т.д.:D:D:D

    І не живуть вони в смоку, і не гонять за тими грошима, і можуть спокійно випити кварту пива, і мають родини, і все в них класно

    Сьогодні у Львові не заробляє хіба лінивий....

    І не в грошах щастя( і навіть не в їх кількості)

    Я особисто не вважаю, що живу у якійсь "провінції" - чи культурній чи фінансовій. Все залежить від людини і від її ставлення до свого оточення.

    І мої знайомі львівяни з пропискою у Києві, які не можуть без Києва, але кажуть , що до віку будуть ЛЬВІВЯНАМИ.
    НУ от трошки каламбурно, але Львів - то є Львів.;)
     
    • Подобається Подобається x 8
  2. TARIKAFR

    TARIKAFR Well-Known Member

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    А мені Київ видається якимось просторнішим, де легше дихається. А ще він позбавлений галицької зависті, хабарництва, завищеної самооцінки. І то все не дивлячись, що народився і вчився у Львові. Та Київ полонив з першого подиху, першого погляду цієї перлини на березі Дніпра.
     
  3. христуся

    христуся Active Member

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    НЕ ПОГОДЖУЮСЯ І то ще легке слівце я підібрала.......

    щодо ""А мені Київ видається якимось просторнішим, де легше дихається."" - то це поняття особисте, кому що

    а от щодо ""А ще він позбавлений галицької зависті, хабарництва, завищеної самооцінки."" - це залежить з ким спілкуватися !!! Так Львівяни знають собі ціну і мають чим гордитися (історія, архітектура, побут, традиції і т.д. Львова - автентичні, неповторні і незрівнянні із будь - яким іншим містом) а от про хабарництво - то це смішно, в Києві менше хабарів?! Ну про розпродаж землі починати не будемо і т.д.
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. TARIKAFR

    TARIKAFR Well-Known Member

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    Я жив тривалий час в обох містах, то виказую свою особисту думку з прожитого. Ці два міста я знаю, майже, напамять, до кожної малесенької вулички і крамнички.,,
    Та і досі памятаю, як у Києві відпочивається від львівської панської запишеності і задраних догори голів при порваних штанинах, від нашого "то не всьо так просто, Пане", від безкінечної слякоті...
    Люблю дуже моє рідне місто, де моє дитинство, де мої рідні та друзі. Та Київ - то, як кохання, заради якої ми покидаємо наших рідних батьків, рідну домівку. Та завжди повертатимемося до них, але вже як гості...
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Max_

    Max_ кл. москаль

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    Интересно было читать эту ветку.
    Хотелось бы тоже добавить свои 3 - 5 коп., так сказать взгляд со стороны.
    Что есть Львов (НМСД естественно) ? Неофициальная столица Западной Украины, там ореол романтики, богатая история, необыкновенный архитектурный облик, сосуществуют много культур, религий, языков, национальностей и вроде всем хватает места ))
    Ну и как мне представляется Киев ? :) Не скрою, очень хорошо. Старинный и вечно молодой. Сочетание "европейскости", современности и истории, дыхание веков так сказать :). Ну и столичные возможности тоже дорогого стоят. I взагалi, гарне мiсто ! :)
    А сами киевляне показались жизнерадостными и открытыми людьми ))

    ----
    * а вообще психология восприятия - отдельный вопрос, требующий изучения. Например я в своем счастливом децтве был в одном одесском санатории, и там также отдыхала одна замечательная киевлянка. Я еще тогда понял: город, где живут такие девчонки, может быть только очень хорошим, это априорно и обоснованно:)
     
    • Подобається Подобається x 6
  6. маюнка

    маюнка Дуже важлива персона

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    приємно чути таке про мешканок Києва.:shy:

    я від Львова фанатію. а Київ люблю. Лівів - то моє улюблене місто, а Київ - РІДНЕ:)

    мабуть, я би змогла переїхати до Львова. але за Києвом би сумувала.
     
    • Подобається Подобається x 7
  7. sat_Tetjanoczka

    sat_Tetjanoczka New Member

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    Блін.... ну що ж таке... У мене вже ностальгія, депресія... коротше все що можна....
    до Львову хочу жах... сама живу у Запоріжжі, і народилася у Запоріжжі... але не можу я тут бути повністю вільною.. не відчуваю я тут себе як удома. Хоча це мій дім, моє рідне місто, але із всього міста для мене рідна Хортиця, проспект та ДніпроГЕС. А так, думками, серцем, душею я хочу бути у Львові...
    Зараз навчаюсь в універі, і для себе як вирішила роки два тому, твердо, так воно й досі. Хочу по закінченню універа переїхати у Львів. Це мрія дитинства, мрії минулого та сьогодення. І все ж таки вірю у те, що мріями воно все ж таки не залишиться...

    Розумію, буде складно. Місто у котрому нікого немає. Місто де грубо кажучи нікого не знаю, але я знаю, що саме у Львові я буду відчувати себе удома.
    Скажіть, дуже складно буде знайти роботу, квартиру. Тай взагалі улаштуватись у місті де нікого окрім самої себе немає...?
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    за деякий час, перебуваючи на форумі, у вас з’являться товариші, згодом знайдеться і робота, і квартира....
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. TARIKAFR

    TARIKAFR Well-Known Member

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    У Львові без каналів, блатів, знайомств на перший час буде важко, як в жодному іншому місті України, що я бачив. Знайомства тут грають свою роль, як нігде. То раджу Вам прислухатися до порад пупера.
     
  10. sat_Tetjanoczka

    sat_Tetjanoczka New Member

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    Ну поки мені ще три роки навчатися... а тіки ці роки проминуть відразу ж до Львову. Просто дуже хочу там жити. і чим більш часу минає тим більш й хочу. А як у вас наприклад зі спеціальністю дизайнер одягу?
     
  11. sat_Tetjanoczka

    sat_Tetjanoczka New Member

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    В мене знайомі є. але скажімо їх один два. спілкуємося регулярно. Скоро до нас у Запоріжжя у гості приїхати хочуть.
    До переїзду мого ще часу багацько, все ж таки три роки це не місяць й не два. але ви не можете уявити, як воно хочеться щоб скоріше час минав...
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    точно так само, як і усюди....
    якщо людина талановита і працьовита, вона навіть вирізаючи янголяток з паперу -- може добре заробити...
     
  13. TARIKAFR

    TARIKAFR Well-Known Member

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    Зразу видно, що Ви не зі Львова. Тут слово "знайомі" має трохи другий відтінок ніж в Запоріжжі. Тобто це люди у владі, юстиції, медицині, водоканалі, в мерії, ОВІРі, БТІ... і чим вище на посаді. Найліпше - мати депутата всякого рівня. Тут всі важливі речі з давніх давен через блат, навіть самі дрібні і дурні. Інакше... але поки Ви переїдете, то того вже не буде. Будьмо позитивними ! :)
     
  14. христуся

    христуся Active Member

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    Читаю ваші дописи, і думала не відписувати і не витрачати нервові клітини надармо - але не стримуюся !!!!
    Так наше місто є в Україні - яка наскрізь корумпована, але це не гілка - паплюжмо Львів, а чи варто переїжджати. Будь - ласка, не ображайте місто. Я нашла роботу без блатів і до керівної посади в 25 років дійшла без блатів!!! Не гребіть всіх під одну марку. Якщо вам не пощастило - то при чому тут Львів.
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. Chortenia

    Chortenia Маленьке файне вредне

    Відповідь: Чи варто переїжджати з Києва у Львів?

    От неприємно читати ваші дописи, Тарікафр. Хоч Львів і не є моїм рідним містом, і коли я сюди приїхала, теж багато чого вражало і я не сприймала, але ж такого писати собі не дозволяю.
    Слова типу "не можна влаштуватись без блату", "усе тільки через звязки" зазвичай говорять ті, хто так і не зміг ніде влаштуватися і досягти саме в цьому місці, от і шукаєм винного настороні.

    У Львові зараз багато можливостей, у Києві ще більше. КОму що треба. І кожен мож знайти своє місце під сонцем, але тільки, якщо постарається. На блюдечке с голубой коемочкой, ніхто нічого не принесе!
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. TARIKAFR

    TARIKAFR Well-Known Member

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    А хто Вам сказав, що мені не пощастило? Ви хоч мене знаєте? Я висловив свою думку про рідне місто і по темі - чому варта задуматись перед тим, як туда переїхати. Я вважаю Львів найкорумпованішим містом в Україні і зовсім тим його не ображаю. Закривши очі і бачачи тільки біле і пухнасте, то ще не означає любити Львів і бажати йому кращого.
    Я виклав свою думку і нікого не гребу під одну марку, то і не витрачайте задарма свої нервові клітити. Попрацюєте ще пару років на керівній посаді у Львові, тоді і передискутуємо ще раз.:)
     
  17. Малесенька

    Малесенька Well-Known Member

    Відповідь: Чи варто переїжджати з Києва у Львів?

    сама я корінна львівянка, але деякий час подорожувала (по роботі), всюди важко, особливо у великих містах де нема ні родичів, ні знайомих, ані людей з якими після роботи можна попити пиво. Але це все питання часу і комунікативності кожної людини. проживши за межами львова деякий час, ностальгія взяла своє і я повернулась у своє рідне місто Львів. а тут... залишилось пару знайомих, друзі порозїзджались хто куди, по цілому світі. от тут і постає питання звязків, і корумпованого міста. перший раз у львові я відчула себе чужою, але знаючи мою впертість, че питання для мене було тимчасове. я ніколи не добивалась чогось за допомогою знайомств, в мене була ціль і я до неї йшла. на даний момент я не можу нарікати на своє життя.
    а на питаня чи можна переїхати з Києва до Львова, відповідь однозначна: ТАК, можна, якщо ви не боїтесь труднощів, і маєте розум вирішувати проблеми і всі сютпризи долі, які вам приготувала вона сама.
     
  18. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Чи варто переїжджати з Києва у Львів?

    я розумію, що можна любити львів нельвів’янину....
    але як можна нелюбити львів львів’янину?! [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Малесенька

    Малесенька Well-Known Member

    Відповідь: Чи варто переїжджати з Києва у Львів?

    невже я сказала, що не люблю Львів?
    я навіть дуже його люблю і за його архітектуру і за його характер.... є дуже багато причин за які я люблю своє місто і саме тут я хочу жити, родити дитину і т.д.
    просто коли тебе довший час нема і ти повертаєшся все дуже змінюється, людина не завжди готова до перемін у своєму житті.
     
  20. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Чи варто переїжджати з Києва у Львів?

    малесенька, не про вас мова, вибачте.... [​IMG]
     
а де твій аватар? :)