Хочу переїхати до Львова

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем Tarasshum, 7 тра 2007.

  1. Полковник

    Полковник миється в бані

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    Ты город смотрел или москалей выискивал?:cool:
     
  2. Tarasshum

    Tarasshum Member

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    Так я і не кажу, що Киїїв краще. У Києві доводиться часто спілкуватись російською. Але навіть при тому, що у Львові чути російську він залишається одним з найкращих міст України
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. forkman

    forkman New Member

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    Любить ближних лучше издалека!
    Так, кажется, говорят в народе! Поэтому лучше живи в Киеве, изредка приезжай на выходные во Львов, где смело можно пообщаться на украинском языке "галлицкого разлива", полюбоваться архитектурой зданий (наслоение разных культур и времен) и выпить вкусный кофе в "кав'ярнях".
    Жизнь во Львове очень подорожала!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Tarasshum

    Tarasshum Member

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    Так це якраз та ситуація, коли серце каже одне, а розум інше. Але я послухаюсь розуму, щодо Києва в мене багато планів, тут є стабільний дохід, переспектива і багато цікавої роботи. Так що залишусь в Києві поки.
     
  5. no_coment

    no_coment Well-Known Member

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    1). А з чого Ви взяли, що Львів - бідніший за Київ?
    2). Чому Ви важаєте, що у Львові "ніхто не працює"?
    3). Особисто мені краще, щоб перехожий спілкувався на зрозумілій мені мові (тому, як на мене, нехай буде російська ніж китайська). Російськомовних у Львові достатньо, але українську тут поважають явно більше ніж у Київі. Тай і українську "львівський суржик" нагадує більше ніж "київська балаканина" (Жартую).
     
  6. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    можна я відповім?...
    бо відтік грошей особисто я зауважив ще сім років тому — коли занепав клуб "сафарі", в який у свій час було важко потрапити, а кілька років тому він став місцем збору "карманів" та повій....
    це тому, що люди, які там залишали гроші — переїхали до києва...
     
  7. Tarasshum

    Tarasshum Member

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    1) тому що рівень середньої зарплати у Львові значно менший ніж у Києві
    2) я вважаю що у Львові ніхто не хоче працювати, а ліпше в Києві (більшість думок цієї теми, адже ніхто не сказав, що краще переїзджати)
    3) чому в Україні спілкується населення мовою іншої держави, тим паче колишніх окупантів? - ось питання.

    Але я хотів би наголосити на духовному аспекті цієї проблеми, адже кожна людина має відповдати на питання хто вона така. Так от у мене відповідь ніяк не вяжется з тим що я проживу тут решту свого життя. Для Киян головне щоб їх ніхто не чіпав, а це просте боягузтво і я таким бути не хочу. Але з іншої сторони досі боюсь втратити все, що тут здобув і їхати туди. Отут і лежить дилема - я не знаю чи варто.
     
  8. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    И хочется ,и колется ... и мамка не велит!
     
  9. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    1. не можу погодитися.... саме середня — нічим не відрізняється...
    2. не зрозумів.... як це "не хоче працювати ніхто"?..
    3. тому що це мова імперії, яка розпалася... і це аксіома...
     
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    А ви спитайте, хто би зі Львова до Києва переїхав. ;)
    Ніхто не сказав, бо то справа обережності, от скаже "переїжджайте", а потім вам не сподобається, пошкодуєте, що переїхали. Хто би хотів крайнім чи винним бути? Ніхто. :D
     
  11. Tarasshum

    Tarasshum Member

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    От я впевнений, що якби вистачило духу отут все залишити і переїхати то я би про це ніколи не жалкував. Зрештою найголовніше, що дає радість життя - це свобода, свої принципи. Мабуть це справа простого страху, який майже не можливо подолати
     
  12. Tarasshum

    Tarasshum Member

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    Але коли така справа як переїзд у Львів стає реальністю то дивишся на неї зовсім по іншому ніж якби це було просто мрією. Більше звертаєш увагу на банальні матеріальні речі, а не на життєві принципи, симпатії чи антипатії.
     
  13. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    Якщо на перепоні стали банальні матеріальні речі - тоді з початку мабуть їв вирішити, а тоді вже планувати переїзд до Львова. Іншими словами побудувати матеріальний фундамент у Львові, знайшовши на наших теренах вигідну роботу, а далі - гойра! :)
     
  14. KabMiner

    KabMiner Well-Known Member

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    Ну, загалом правильно. Має бути хоча б одна матеріальна підстава: або хороша робота, або якщо є гроші, то купити житло. Має бути матеріальний якір.
     
  15. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    слід для себе вирішити, що первинне - духовне чи матеріальне. І не вкидувати "затравку" "душа хоче, та гаманець не пускає".
    Тобто якщо матеріальне первинне - то що в Києві, що у Львові - хай хоч і в Америці - воно буде первинне. А душі у цьому випадку завше можна сказати - звиняй - бабло скінчилося. Сиди та не цвірінькай.
    --
    І нічого тут товариству абстракціями голову морочити. Ну, а як душі до Львова припече - то на вихідні можна душу туди скатати. Воно і дешево, і всі київські гроші при тобі залишаться. Львів завше радий туристам ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. no_coment

    no_coment Well-Known Member

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    Свобода - це осознана необхідність;
    Принцип - другий маніпул когорти;
    Страх - неприємне відчуття ризику або небезпеки вне залежності від того, чи існує вона насправді. Страх це почуття виключної відрази до будь-якого стану або об'єкту. Страх - це емоція!

    Треба б Вам опріділитися!
    P.S. Не можливо бути трохи вагітним!
     
  17. alia

    alia Well-Known Member

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    вам подобається відпочивати у львові, але чи сподобається жити? банальні матеріальні речі у львові також будуть звертати на себе увагу,та мабуть і тут не все відповідатеме вашим життєвим принципам та симпатіям.але якщо ви впевнені ,що львів саме то місто в якому ви хочете жити,спробуйте!відкінте ілюзії та спробуйте!(а як інакше довідатись про смак?)
     
  18. Tarasshum

    Tarasshum Member

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    Панове, дякую вам за участь.

    Таке питання думаю не може зараз вирішитись. Хай пройде час, побачу, але у Львів їздити буду.
     
  19. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    Ойой. чи не занадто Львів порівнювати з нічним клубом) Сподіваюсь місто його переживе.:) Сафарі то проект який не розвивався. Конкуренти потіснили, - почали з"являтися більші і цікавіші площадки, зрештою хороших місць загалом стало більше.
    Сафарі треба модерновий ремонт, нову концепцію (ідею, родзинку) і гучний її піар. А от з містом не все так просто...
     
  20. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    місць стало більше через кілька років, коли до львова теж почали приїздити люди з грошима...
    тобто ті люди, які заробляли гроші поза україною...
    а перші львівські багатіїї — давно в києві...

    пс. що стосується нічних клубів....
    це нормальний процес — коли один клуб занепадає, а новий стає популярним...
    новий теж занепаде...
    мова про те, що після того, як занепав "сафарі" — новий не з’явився одразу, а тільки за кілька років....
     
а де твій аватар? :)