Хочу переїхати до Львова

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем Tarasshum, 7 тра 2007.

  1. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    так само як і в хмельницькому, та кам’янці-подільському....

    не знаю, як в мукачевому: може пан двін розповість?....
     
  2. Тіріон

    Тіріон Active Member

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    Я знав, що ви це напишите. Важко було втриматися, нє? :)
     
  3. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    А що тут такого?Он,Ліля 5 мов знає досконало,вашого віку між іншим...
     
  4. Тіріон

    Тіріон Active Member

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    Ризикуючи отримати ще 3 бали за злісний оофтоп

    Занадто передбачлива реакція просто.

    А Ліля, безумовно, може собою пишатися.
     
  5. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    от тільки давайте не будемо лілю рухати..... [​IMG]
     
  6. ArxangeluS

    ArxangeluS Well-Known Member

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    Спробую повернутись до теми. От моя дівчина недавно була в Києві, і у неї порвалась сумка, на запитання до "прохожих" де можна знайти у Києві ательє, половина просто чуть не послала, а друга половина хамила, типу "я что, похож на туристическую агенцыю?".
    Однозначно, Київ вже давно став занадто хамовитим містом. Звичайно, хороші люди у ньому залишились, але вже набагато менше... На жаль...
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Журналістка

    Журналістка Well-Known Member

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    Так, таке справді трапляється - багато людей поспішають, запізнюються, ще щось, тому вони злі, роздратовані і т.п.
    Пам*ятаю, як приємно було, коли купувала у львівському кіоску газетку, почути у відповідь на "дякую" - "будь ласка" :) щось не пригадаю, щоб таке було в столиці((
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. A_Stella

    A_Stella Well-Known Member

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    В мене в перший день переїзду до Києва був культурний шок. Але помалу звикла. Хоча спілкування українською невистачає. (Мається наувазі зворотнього). Сумно. :-( А кількість "куроцап" на квадратний метр просто вражає. :) )
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    Перепрошую,а шо то таке?
    [​IMG]
     
  10. julka

    julka Well-Known Member

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    Мені дуже подобається Львів, Атмосферу Львова ніяке місто не замінить, але... Живу в Києві з 1999 року, спочатку дуже важко, мегаполіс,всі кудись біжать, але поступово вливаєшся у цей вир життя і зараз не уявляю своє життя без цього міста.Так, деколи так надоїдає, ці постійні корки на дорогах,втомлюєшся від цього шаленого ритму життя, приїзджаю до Львова, класно відпочиваю в родичів,а через два тижні хочеться назад...
    А на рахунок української мови в Києві, ніколи не встидалася говорити українською, а люди різні бувають. Вчилася в Києво-Могилянській Академії, де робочі 2 мови, українська та англійська, російська не використовувалась, киян вчилося менше 25% все решта зі всієї України, найбільше зі Львова, Тернополя, Івано-Франеівська. Перший курс всі свідомі тільки українською розмовляли, а до п"ятого курсу, наші львів"яни майже всі перейшли на російську, шоб не виділятися.Мені це дуже образливо, бо я жила і на східній Україні і не розмовляла російською і всі мене розуміли і ніхто не робив мені зауваження,а колик хтось не розуміє, то є для цього анлійська мова(міжнародна, як не як)
    Вибачте за офтоп, просто дуже ображає те, що коли їхали з своїми одногрупниками до Львова то всі такі патріоти,так файно Плач Єремії співають під гітару а тільки переступають поріг Київського вокзалу, то відразу російська мова....
    Київ не порівняється ніколи зі Львовом, бо для мене це духовна святиня, чого дуже бракує у Києві , але жити треба всюди....
    Коли на мене находить дипресняк, я і чоловіка і батьків настроюю про переїзд до Львова, але проходить тиждень, проблеми потрошки вирішуються і вже хочу до Львова, але тільки в гості.
     
    • Подобається Подобається x 7
  11. A_Stella

    A_Stella Well-Known Member

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    Коли робота розум значно відстає від краси. Як співає Скрябін : пальці з манікюрами, а дури -дурами, їх життя машина: фітнес клуб- магазин.:no:
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Forest

    Forest Moderator

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    Чому?
     
  13. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    полукровки
     
  14. Komashka

    Komashka Well-Known Member

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    Як то добре, що і до нас з Києва їдуть, а не навпаки....
    А мені у Києві настільки незатишно і "душно" від його масштабів і різного люду, що не можу зупинятись довше ніж на ранок туди-ввечері на поїзд додому....от так :Р
     
  15. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    моральні полукровки...
     
  16. Komashka

    Komashka Well-Known Member

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    А мене аж трусило коли в Києві на мою українську мені казали "я вас не панімаю"...а на сході України це настільки викликало подив, що була просто змушена на 3 дні говорити не по-нашому....ось так...вже бачу чиїсь тапки летять... :sad:
     
  17. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    першого разу був у києві 1998 (чи 1997?) році...
    а мені сподобалося те, що в макдональдсі до мене говорили українською....
    також подобалося, що багато хто відповідав або намагався відповідати українською....
    але було й таке, про що ви написали.....
     
  18. julka

    julka Well-Known Member

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    можливо якщо в нашій країні будуть більш сприятливіші умови для (в плані роботи,), то тоді руками і ногами до Львова:)
    а на рахунок мови,то треба шоб була хоч якась свідомість українська інакше в нас ніколи не буде нормальної держави. (можна сперечатись, шо є двомовні досить розвинуті країни, але як на мене це України не стосується).
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Komashka

    Komashka Well-Known Member

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    Камянець-Подільський.....клаааас....була там....просто казка! Як і в Мукачевому, там розмовляють якоюсь мішаною мовою. Ну русизмів більше, а мадяризмів менше троха :) Але коли двійко львівян собі розмовляє, то всі обертаються :) Аж дратувало, що ще до Києва не доїхали, ще на Заході, а вже роти пороззявляли...
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Mythabor

    Mythabor Well-Known Member

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    Мабуть не там запитувала, а по аких речах запамяайте, будинок побуту "Столчний" там весь час щось було в такому плані. Недалеко від ЖД вокзалу, чи універмагу "Україна"...

    Не факт, а звідки відомо що вона зверталась. до киян...??? а не до таких самих прїжджих як вона...???
    Отожбо й воно....і впевнений якщо навіть Кияни, то могли бути не з того району де була ваша дівчина. Та чимало може бути нюансів в такому великому місті...
     
а де твій аватар? :)