Хочу переїхати до Львова

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем Tarasshum, 7 тра 2007.

  1. Журналістка

    Журналістка Well-Known Member

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    ага, я теж подумала про таке питання))
    але судячи з дописів, схоже, справді виходить, що
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Зів'ялий мозок

    Зів'ялий мозок Well-Known Member

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    В Чернівцях забагато чути москальської мови, порівняно зі Львовом. Вже краще вибирати Станиславів. Тут швиденько кожного москалика на місце поставлять і писнути не зможе. Коли Кіркоров приперся в Івано-Франківськ, то хоча співав російською, але просив у нас вибачення за це і говорив, що йому дуже до вподоби бандерівці.

    Додано через 5 хвилин
    А я додам хочеш бити москалів залишайся в Станіславі,
    хочеш жити у Європі також залишайся у Станіславі.
     
  3. caterpillar

    caterpillar миється в бані

    Так Київ!?Чи Львів?!

    Був бі вдячний всім, хто висловить свою думку, що до актуальности переїзду до Львову з Киева. На таких умовах - збереження зарплати, знімають 3-кімнатну квартиру на Науковій (де це?), з мене лише оплата ком.послуг. Доречі, скільки це у Львові? В Киеві приблизно 130$..
     
  4. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Так Київ!?Чи Львів?!

    дублювання тем заборонене Правилами,обізвавши всіх на Форумі "нациками" Ви ще осмілюєтесь туть засирати мозги своїми проблемами

    Додано через 1 хвилину
    http://forum.lvivport.com/showthread.php?t=30392
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. caterpillar

    caterpillar миється в бані

    Відповідь: Так Київ!?Чи Львів?!

    Так якщо всі нацики, то хто їм лікар?Взагалі - Я ПИСАВ "НАЦИКИ" ДЛЯ ТИХ ХТО Є ПОСТРАЖДАЛИМ ВІД ШАРОВАРНОГО НАЦІОНАЛІЗМУ, А НЕ ПАТРІОТАМ!!!
     
  6. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    Ви і до свого батька ТАК "жартуєте"?
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Mythabor

    Mythabor Well-Known Member

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    :eek:
    Ну я думаю що навврядчи він так говорив, про бандерівців...


    А Станіслав то де...???
    І як розгледіти хто москаль, і а хто ні ???
    За якими критеріями ви визначаєте москаля...??
    І хто для вас москаль взагалі..???
     
  8. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    То Вам сюди http://forum.lvivport.com/showthread.php?t=22303

    Додано через 1 хвилину
    Ось Ви не знаєте де в Україні Станіслав ,а питаєтесь про москалів
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    Ще й неграмотний...
    З Перєсвєтом хоч цікаво дискутувати...
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Mythabor

    Mythabor Well-Known Member

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    А ви знаєте де Вишневе чи Любар...тільки одразу...ні..??? Вот...

    Додано через 1 хвилину
    попередній пост вас теж стосується...то ві теж не грамотні...
     
  11. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    Вишневе під Києвом бувші Жуляни, якщо не помиляюсь,Любар не знаю,але погодьтесь Івано Франківськ обласний центр.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Mythabor

    Mythabor Well-Known Member

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    Майже вірно, про Вишневе, але для довідки вони ніколи Жулянами не були, Жуляни то окреме село під Києвом, хоч і дуже близько біля Вишневого.
    Любар то старе ПГТ в Житомирькій області. Районий центр.
    А вот Станіслав то не Франківськ, хоча погоджуюсь ваша правда Івано Франківськ ще не відміняли як обласний центр...:))
     
  13. exstudio

    exstudio New Member

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    Чи варто? Я теж думаю переїхати до Львова. Я закоханий. Львів моє кохання, його вулиці, люди, дух. Львів не зрівняти з Києвом. Тому я хочу жити там, щоб мої діти виховувались в культурному та дуже духовному середовищі.

    P.S. та ще мати кожного ранку найкращу у світі каву!!!!! Мрія!!!!!!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    Березень 1960 р. - постанова Верховної Ради УРСР про присвоєння населеному пункту міського типу станції «Жуляни» назву Вишневий http://vyshneve.org/content/view/1/3/

    Додано через 1 хвилину
    ось прийде Зів'ялий мозок і випише по перше число

    Додано через 7 хвилин
    Підіт си ззрання на кухенку,поставте на вогень горня з ходнов водов
    і свіжозмеленим зерням,трохи соли і дивітси жеби не збігло.Потім стаєте на веранді в одній руці філіжанка,в дугій папірос,надуваєте живота і чуєтесе гонрово
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Mythabor

    Mythabor Well-Known Member

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    так було селище, але воно не називалось до моменту отримання статусу міського типу, а станція нажвана тому що село Жуляни дуже близько, хоч і Крюрівщина таж, здається навіть ближще.
    Воно було селище при станції Жуляни, а не село Жуляни. Бо те село й досі існує.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    Зразу,після ваших дописів,я зайшов на сайт вашого містечка.Гарне містечко.
    Але чи стоїть ще пам’ятник леніну?
     
  17. Mythabor

    Mythabor Well-Known Member

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    І взагалі до всіх, тут тема по іншому називається, а тому прошу всіх і себе теж, не про переїзд Київ-Львів не пиати:shutup:

    P.S. Але чи стоїть ще пам’ятник леніну?

    Скільки там живу стільки там памятника Леніну не було.
     
  18. Baster

    Baster New Member

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    Коли я школу закiнчив, то мене батьки двома руками випихали до Киэва, в академiю СБУ. Я прекрасно усвiдомлював перспективу i т.д. АЛЕ!
    зразу усвiдомив що нi за якi грошi не покину свого Львова:cowboy:
    самий маленький мегаполiс у свiтi. Це не мiсто, це мicце збору максималiстiв. Я давно помiтив, що тут всi завжди кидаються у крайнощi, така особливiсть нашого менталiтету. Я не знаю чи варто сюди з Киэва перебиратись, вам особисто (автору теми), це маэте вирiшити ви самi. Проте на мою думку, Львiв набагато кращий)))

    Всю тему не прочитав, дуже багато букаФ))
     
  19. Зів'ялий мозок

    Зів'ялий мозок Well-Known Member

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    Даю відповідь на згадані питання, хоча мабуть вийде досить значний відступ від теми.

    Кіркоров дійсно так говорив - я чув його інтерв'ю місцевому телебаченню "Галичина". Це було минулого року.

    Не розумію чому Станіслав це не Івано-Франківськ?
    Пане Mythabor обґрунтуйте свою думку.

    Хоча дам коротку історичну довідку. Із 1143 року існувало село Заболоття, на місці якого у 1662 році було споруджено фортецю із містом польським мангнатом Андрієм Потоцьким. Їй дали назву Станиславів - на честь його сина Станіслава. Етимологія назви така сама як Київ, Львів.
    Згодом коли прийшли сюди комуніси у 1940 році дали укорочену назву Станіслав. Після Другої світової війни довго думали як перейменувати моє місто, бо не пасувало, щоби місто називалося на честь польського магната. Зокрема, пропонувалася така назва - Сталінокарпатськ. Але кажуть, що коли про таку назву доповів Хрущов Сталіну, то той відмовився, бо, мовляв, йому доведеться приїхати в це місто. А, отже, оунівці обов'язково спробують влаштувати замах на його життя. Врешті-решт у 1962 році перейменували на Івано-Франківськ. Слід зауважити, що місцеві історики та діаспора вважають цю назву русизмом через її закінчення на "- ськ". В західній Україні міста із закінченням на ськ майже не зустрічаються. На Івано-Франківщині їх взагалі немає.
    Крім того, якщо походити вулицями середмістя Івано-Франківська, то складається враження, що назва Станіслав більше підходить до цієї частини міста, її духу, будинків. Крім того, саму назву Станіслав не зовсім можна вважати польською в тому розумінні, що в самій Польщі є тільки одне містечко з подібною назвою - Ярослав, яке розташоване біля Перемишля і засноване, коли не помиляюся, галицьким князем Ярославем Осьмомислом.


    За якими критеріями визначаємо ми москалів - краще читайте тему "Москалі". Там ці критерії наведені та прокласифіковані детально. Зокрема там також є мої дописи.
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. Масік

    Масік Well-Known Member

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    Звісно ВАРТО!!!! Як на мене Київ постійно грузить, по-перше це російська мова, по-друге своєми масштабами і байдужими людьми. Львів же заворожує своєми старенькими вуличками, ароматом кави,і звісно ж посмішками оточуючих, мені здається люди у нас добріші.
    Чи можна прожити за такі гроші?...залежно від ваших потреб хоча я б мабуть не змогла
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)