Хочу переїхати до Львова

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем Tarasshum, 7 тра 2007.

  1. Гелена

    Гелена Дуже важлива персона

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    хм... ви ніколи не думали, що забагато хочете? хочете все і відразу, імхо :)
     
  2. Руда Кішка

    Руда Кішка Well-Known Member

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    чому ж забагато? я хочу щоб було не гірше :)

    Коли набирали в всеукраїнську щотижневу газету в львівську філію журналістів, то люди за превелике щастя вважали йти туди на $400. Тобто це вважається дуже пристійним заробітком для журналістів?

    Як ви вважаєте, наскільки може бути менший заробіток при зміні місця роботи, щоб людина не відчувала дискомфорту? Адже кожен з нас знає свою ціну. Більшість знаходять роботу, на якій платять стільки скільки ти вартуєш. І ось в один прекрасний момент ти починаєш отримувати припустімо в 2 рази менше. Ви вважаєте це ніяк не вплине на психіку людини? на її самооцінку?
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Forest

    Forest Moderator

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    Не зовсім згоден, якщо є робота, яка не потребує присутності, наприклад в інтренеті, то чому її не робити зв Львова? Тим не менше, я говорив про те, що особисто мені у Львові набагато продуктивніше вдається використовувати вільний час.
    Ну чому, якщо люди дають задармо картоплю, то навряд чи вони будуть голодувати. А щодо родини - я промовчав навмисне, щоб не піднімати нової теми. Просто дивно, що вам ніколи не давали закруток чи продуктів. Як на мене - на Галичині це часто роблять у поєднанні зі словом "дякую", незалежно від причини. У всякому разі, хто з нас правий - покаже опитування


    Ну, я думаю, що більшість спортзалів з дитячими спортсекціями у Києві розташовані у шкільних спортзалах, а насиченість школами у Києві така ж як і у Львові. Як і спорткомплексами на душу населення. Тому імхо сперечатися не варто. Як і про торгові площі - вони залежать від кількості мешканців, що живуть в районі. А жоден з київських МЕТРО не розташований на станції метро :) тому добиратися треба маршрутками, як і у Львові. Це магазини для відвідування на машині.


    Перепрошую, не знав про таку сумну причину вимоги, але вважаю, що проблема надається до вирішення, варто поцікавитись у знавців. Щодо сертифікатів - не погоджуся, бо не впевнений, що їх не можна отримати за гроші у маркетингових цілях. Тому для своєї дитини вибиратиму тренера, який вкладає в роботу душу і навіть не буду питати про наявність атестації чи сертифікації. Не раз я чув про бездарність професіоналів, які ходять на роботу заради зарплати, а атестуються заради її збільшення.

    Тоді ви повинні знати, що Львів - це столиця уркаїнського року, він тут з'явився ще в часи Брежнєва.
    Пояснюю. Страховики для продажу дають відкати. Часто в офіційній формі. Щодо тарифів, суми не зовсім такі. В Україні страхові суми за програмами медичного страхування встановляються середньо у розмірах від 5000 грн. до 100000 грн. Страхові платежі – відповідно від 250 грн. до 3600 грн у рік. Такі схеми прозорі. У корпоративному страхуванні є чимало "заманух", але скерованих не на працівників а на керівників компаній чи на фінансові зиски самих компаній. Така вже нечиста сторона маркетингу.
     
  4. Гелена

    Гелена Дуже важлива персона

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    ну ви ж самі написали:

    і не лише в Києві, якщо я правильно вас зрозуміла, але і у Львові

    зарплати у Львові менші, але і життя дешевше. Чому ви вважаєте що все коштує так само як в Києві я не знаю :)

    і потім - є у Львові досить високі зарплати і хто хоче той знайде спосіб заробити не менше ніж в Києві
     
  5. Руда Кішка

    Руда Кішка Well-Known Member

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    згодна, але це переважно тільки програмери.

    Тут я з вами повністюю згідна. Власне через шаленний темп життя в столиці і тягне назад до Львова.

    Я робла висновки з тієї однієї рідні на Хельниччині, що мають наші батьки.

    Але ж добиратися не за місто (або майже туди) як у Львові, а хвилин 20 від дому, причому з будь-якої частини міста. Але то не до суперечки. Там тої економії порівняно зі звичайними супермаркетами не так вже і багато.

    Ні львівські ні київські знавці (різні професори традиційної медицині, фітотерапевти і т.п.) за 6 з лишнім років зробити нічого не змогли. Навіть відверто кажуть, що не лікуєтся, можна лише забити симптоми, але зі шкодою для організму. В кінці-кінців нам допоміг таки трохи гомеопат (львівські гомеопати на жаль не змогли цього зробити). Аллергія - зараз дуже роповсюдженна в дітей.
    Можливо. Наш тренер відповідає вашому опису. Але я бачу що й програма розроблена дуже скурпульозно, з врахуванням багатьох тонкощів.

    Знаю, але в мене сім*я двомовна, і ми слухаємо не лише Мандри, Плач Єремії, ВВ, Вакарчука, Крихітку Цахес і Мертвого Півня. Тому в данній ситуації скоріш йшлося про інших виконавців ("Сурганова і Оркестр", Чайф, "Нічні Снайпери" і т.п.)

    Трохи не зрозуміло. В нас страховий платіж $1000 на людину (тобто ми з кишені платимо по 700 грн). Сумма відповідальності $10 000, в межах якої ми лікуємося. На кого що там скеровано я не знаю, але нам досить вигідно. Тобто за 150 грн на рік я можу лікуватися в разі чого (ттт) на $10 000. Чому ж ви тожі радили купувати страховку собі самому за такі немалі гроші? В будь-якому разі коли твою страховку оплачую роботодавець - це вигідніше ніж платити з власної кишені :)
    І все-таки чи багато фірм у Львові пропонує медичне страхування в соцпакеті?

    Додано через 4 хвилини
    тому що декілька разів на рік буваю у Львові. І закупаюся в ці періоди всім необхідним так само як і в Києві. Хліб, молоко, м*ясо, риба, овочі, крупи, олія, яйця, чай і т.п. Всі ці продукти на повсякдень коштують так само.
    Дешевші послуги. Перукарня, кравчиня і т.п. До речі, скільки коштує няня у Львові?

    на журналістів це на жаль не розповсюджується. Моніториться ринок постійно.
     
  6. Руда Кішка

    Руда Кішка Well-Known Member

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    Досить важко вагатися коли тебе багато що тримає, і не стільки робота, скільки пристроена дитина, квартира. В мене знайома повернулася до Львова. Але в неї чоловік був у Львові, дітей ще немає, квартиру вона знімала. Тобто знятися з місця було досить легко, єдине що треба було - це знайти роботу. а коли дитина ходить в 2-й клас, то її не дуже хочется зривати з однієї школи до іншої. Потім квартира... Якби ми знімали, то давно б вже повернулися до Львова. А коли тут вкладено не один місяць часу, купа нервів і частина душі в недавній ремонт, не так просто зівратися.
    Я розумію, що якщо сильно викластися то можна якось працюючи в одному місті шукати собі роботу в іншому обом зразу, але досить важко при цьому ще й одночасно продавати квартиру в одному місті і підшукувати в іншому, школу шукати треба також довго і на місці вже.
    Чим менше тебе щось тримає, тим легше відважитися на переїзд. Тому скоріш за все переїхати вдасться десь аж на пенсії :) Як раз одна з тих причин, по якій хочется повернутися (не такий шаленний темп життя) - це те, що треба для пенсіонерів :) Можливо все-таки й раніше, але хіба все-таки заробітки у Львові стануть таки вищі.
     
  7. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    Абсолютно згідна. Вам не тре перейматися просто питанням "чи треба переїзджати", насолоджуйтесь влаштованим життям у Києві;) Основне, щоб Вам було комфортно і зась хто що думає.
     
  8. Lavazza

    Lavazza Well-Known Member

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    Чи варто переїжджати зі Львова до Києва?
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Руда Кішка

    Руда Кішка Well-Known Member

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    Залежить від початковіх і кінцевих умов. Чи знімаєте квартиру у Львові, чи своя. Чи є родина, яку треба зривати з місця. Якщо вам пропонують зарплатню в Києві долларів на 500 більше ніж у Львові, то ІМНО не варто. Якщо сім*я є, але поки що без дітей і немає намірів в найближчому майбутньому їх заводити, то якщо обом пропонують долларів на 500 більше ніж у Львові, то можна думати (але ж знов питання житла грає роль)
     
  10. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    Якщо не придиратись до математики(ваші розрахунки явно невірні) ,то хоч розкажіть механізм оплати.Фірма дає чек,готівку.Чи ви платие свої десять тисяч баків, а потім здаєте чеки.А лікарі. санітарка теж Вам розписки дають. що вони отримали від Вас чайові? Якщо не важко просвітіть темну периферію.Як ідуть відкат ипо тому соцпакету.Я так розумію там бабулі нємєряні.Яка статистика співвідношення виплачених співробітниками вашої фірми внесків в рік і витрат на лікування потребуючих лікуваня в даному календарному році.Ви як розумію журналістка,то мали би то знати.Чи боїтесь що начальство розізнає. що лізете не в свою справу і вигонить з роботи?

    Додано через 1 хвилину
    І то Вам тре?

    Додано через 5 хвилин
    Як там в Еклізіяста?:" Краще чорний хліб зі спокоєм ,ніж чорна ікра з турботами"
     
  11. Руда Кішка

    Руда Кішка Well-Known Member

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    А куди мені, вибачте, засунути свою двотижневу депресію з приводу "я хочу назад до Львова" після кожного повернення зі Львова (разів так 4 на рік)?
    Легко сказати "не треба перейматися". Душа і мозок дві абсолютно різні речі. І досить часто їх бажання (доводи) не співпадають :sad:
    Мене абсолютно не цікавить хто що думає про мої думки про повернення, хоча інколи дивує реакція бувших львів*ян, які переїхали до Києва, і яким я пробую пояснити чому мені хочется назад.
    І я для себе особисто ставлю питання не "чи треба переїзджати?", а "я хочу переїхати, але чим це оборнется для моєї родини?"
     
  12. Lavazza

    Lavazza Well-Known Member

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    Питання було чисто філософське.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    Хочеш заробляти - до Києва
    Хочеш жити - лишайся у Львові

    Такі висновки після прочитання гілки
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Руда Кішка

    Руда Кішка Well-Known Member

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    Я так розумію ви раніше не стикалися тісно з медичним страхуванням.
    Вартість полісу на людину 4020.72 грн. Цю сумму платить роботодавець СК (страхова компанія). Робітник повертає в кассу роботодавця прибутковий податок від цієї суми (15% - 603.11 грн). Далі на протязі року, якщо в мене щось стається я телефоную до свого лікаря-куратора в СК і кажу, що мені треба. Вона займаєтся пошуком необхідної клінікі, викликом лікаря мені додому, надсилання мені лабораторії мені додому, щоб взяли аналізи дома, викликом платної швидкої в разі необхідності. Потім я відвідую лікаря, якого вона мені підібрала, або інше (аналізи, швидка), можу зразу казати, що хотіла б саме до певного лікаря чи інше. Потім та медична компанія виставляє рахунок СК і СК оплачує. Якщо лікар прописує ліки, то він про це повідомляє СК, і та надсилає ліки додому або на роботу, оплачуючи аптеці вартість ліків і роботу кур*єра. Всі ці медичні послуги я можу отримати на сумму не більшу ніж 50 000 грн на рік (страховий ліміт).
    Якщо це просто людина хоче придбати собі страховий поліс (без роботодавця), то вона напряму в страхову платить 4020.72 (але для звичайних фіз.осіб ця сумма як правило більша) і далі механізм користування мед.послугами той самий. Вона може лікуватися в межах 50 000 грн на рік.
    Як я написала фірма дає лише пластикову карточку - поліс медичного страхування. Санітарка отримує нормальну зарплатню в медичному центрі, послуги якого оплачує мені СК, тому ніяких грошей від мене санітарці не дається.
    відкати - це стосунки між СК і фірмою-роботодавцем. Якщо вони є, то ніяк не впливають на робітника.

    Як я писала, робітнику фірма нічого не виплачує, ніяких внесків. Схема інша. Тому питання про статистику не актуальне. Можу для прикладу навести. Ми заплатили недавно страховий платіж на новий рік (у нас договір з жовтня по жовтень іде) по 600 грн на члена сім*ї. З того часу:
    1. Чоловік пролежав 2 тижні в платній лікарні в одномісній палаті (такий собі хороший номер у вітчизняному санаторії:) сучасні телевізор, холодильник, ліжко нове, крісла, балкон, коридор, дві шафки, стіл), лікував загострення ВСД (вегето-суддинну дистонію) і язву. Це купа дослідженнь, ліків і процедур, відповідно грошей. Далі СК ще привозила ліки на післялікарняне лікування (не менше 200 гривень, точно)
    2. Я відвідувала лікаря-спеціаліста 2 рази (вартість консультації спеціаліста я думаю ви можете прикинути), робила УЗІ, здавала аналізи гривень на 500.
    3.Дитині попросила щоб прислали лабораторію і взяли кров на антитіла до корі, краснухи, паротиту. Вагалася чи парвильно я роблю відмовляючись від цієї прививки, хотіла переконатися що хоч до чогось є антитіла. Це також 200 гривень.
    4. Зараз хворію дома я і дитина. Трахеїт. Викликала лікаря додому собі (вартість виклика лікаря, ліків, виписує лікарняний, не треба бігати по поліклініці). Викликала лікаря дитині адекватного, а не дільничного з поліклініки (витрати ті самі, довідка до школи зразу, не треба потім пхатися в дитячу поліклініку серед інших сопливих).
    Я знаю :) Мене й по роботі цікавлять всі види страхування і банківських послуг, окрім особистої зацікавленності. А роботодавець не мій, а чоловіка :) Просто там на всю сім*ю оплачують.

    Якщо щосб не зрозуміло, питайте.
     
  15. шахрай

    шахрай Well-Known Member

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    Київ дуже галасливе місто,Львів занадто тихий і нудний.
    А Чернівці те,що треба.Хоча живу не вдома,а на чужині...
     
  16. Lavazza

    Lavazza Well-Known Member

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    У Львові теж є компанії, які забезпечують медичне страхування, моя саме така. Але страховка індивідуальна і коштує дешевше, так що аналізи треба ходити здавати самому ;). Шо не кажіть, розмах в Києві більший.
     
  17. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    Дякую! все зрозуміло

    Додано через 1 хвилину
    А Ви не така ,як на перший погляд здалися,радий що помилявся
     
  18. Руда Кішка

    Руда Кішка Well-Known Member

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    :shy: Оце доберусь до робочого компа, мож викладу якусь свою фотку в тему про личико форумлянок :) щоб остаточно позбутися клейма злобного спамера :radist:
     
    • Подобається Подобається x 4
  19. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    На жаль, форум не мирить душу з мозком:sad:(
    Альбо-альбо... от в чому питання...яке залишається тільки за Вами. Я люблю Львів тому намагаюсь переламати обставини, щоб залишатись якнайдовше у рідному місті
     
  20. Руда Кішка

    Руда Кішка Well-Known Member

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    Їх і сама особистість часто помирити не може :) не те що форум :)

    Пробувати залишитися легше, чим повернутися. В обох випадках зручнішим і легшим варіантом здається не зриватися з місця. Тільки в першому випадку виграє таки Львів, а в другому Київ :sad:
     
а де твій аватар? :)