Хочу переїхати до Львова

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем Tarasshum, 7 тра 2007.

  1. syavych

    syavych копач

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    вода дешевше виходить :)
     
  2. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    Йой, що Ви так затялися.)) В село треба їхати по добру цілодобову безкоштовну воду - в село..там і краще повітря і натуральніші продукти. а не в Київ...
    А серйозно. Я пропустила чи десь згадували вже Чорнобиль?... Все ж краще бути подалі від тих місць. ІМХО звісно.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Leopolis

    Leopolis Well-Known Member

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    Думаю що неварто. Якщо і їхати, то лише на екскурсію, або відвідини родичів і знайомих.
    Заробляти і тусуватись там - витрачати і відпочивати тут.
    Львів - був і назавжди залишиться панацеєю для будь-кого :)
     
  4. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    Да че вы рекламируете миграцию в Киев, да там всякой швали понаехало за последние 5 лет что проходу нет, жизнь вам покажеться там полным отстоем ну разве что на работу будете летать вертолетом, и деньги не помогут, кстати квартирный вопрос там бьет похлестче чем вы Львове.
     
  5. spm1950

    spm1950 Well-Known Member

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    Я рахую що як уКиеві ,так і у Львові нема чого ловити.
     
  6. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    а куда двигать, подскажите вон народ измучился в мытарствах между Киевом и Львовом...?
     
  7. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    В Чернівці!
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    CZERNOWITZ
     
  9. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    А то де?!
    [​IMG]
     
  10. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    у долену від твого села дорогоу у нез!
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    А-а-а,пойняв!
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Журналістка

    Журналістка Well-Known Member

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    а чому саме туди?)
     
  13. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    А то Василь розкаже.
     
  14. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    ПасибА Ромко, ты настоящий друг,
    Журналистка CERNOWITZ бывшая столица Хасидов с центром в WIZNIZ

    Юрий Штерн

    Уезжаем из столицы,
    Едем в дальние концы —
    То ли в город Черновицы,
    То ли в город Черновцы.

    Ты такого не увидишь
    Ни в Москве, ни под Москвой:
    Все вокруг галдят на идиш —
    И еврей, и даже гой.

    В выходной по Кобылянской
    Разнаряженный народ —
    Словно в праздник первомайский —
    На парад себя несет.

    Резиденции, чертоги,
    Ивы плачут у ворот...
    В доме бывшей синагоги
    Кинотеатр.
    Кино идет.

    У евреев нет столицы,
    У евреев нет страны,
    Нам, евреям, Черновицы
    В утешение даны!

    …Я живу в Ерусалиме,
    Я вернулся в отчий дом.
    Я обрывки многих линий
    Заново связал узлом.

    А спросили «на засыпку»:
    В чем секрет? Ответ мой был:
    Я еврейскую прививку
    В Черновицах получил.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Руда Кішка

    Руда Кішка Well-Known Member

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    На запрошення адміну вирішила приєднатися до розмови :)

    Я дуже хочу повернутися жити до Львова, але спиняє фінансовий аспект :sad:
    Як на Вашу думку, на скільки менше може бути сумарний дохід сім ї з одною або двома дітьми у Львові порівняно з таким доходом в Києві, щоб можна було переїхати назад до Львова, не щімлячи себе потім в повсякденному житті?

    Додано через 6 хвилин
    Витрати на їжу і промислові товари у Львові ті самі, що й в Київі (але, в Києві наприклад набагато легше добратися до одного з МЕТРО, щоб ще зекономити на закупках).
    Трохи дешевші послуги.
    Підозрюю, що витрати на няню будут меньші, але не набагато.
    Тобто витрачати ми будемо не набагато менше ніж у Києві, а заробляти таки значно менше :sad:

    І ще спиняє те, що не так легко у Львові знайти заняття для дитини недалеко від дому. Тобто щоб йти пішки максимум 15 хвилин і можна було б вибрати. Чи легко знайти заняття для діток 8-ми років східними єдиноборставами під керування сертифікованних і атестованих майстрів і не возити дитину туди на маршрутці? Зайняття малюнком? Єдине, що у Львові легше - це добирання до найближчого басейну, але чи є хоть один, де воду не хлорують? А ще до Львова не їздять з концертами ті групи, які ми полюбляємо :sad: Чи багато роботодавців пропонують в пакеті медичне страхування дkя всієї сім ї (а це ой які витрати:sad: )?

    Чому? Чому так багато "мінусів" вилазить, коли діло доходить до конкретної розмови "давай повернемося" :sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Forest

    Forest Moderator

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    Думаю, що залежить від сфери зайнятості, а точніше від кількості вільного часу. Як на мене, у Львові можна проводити значно чіткішу паралель між вільним часом та рівнем доходів. Тобто живучи в столиці залежність від грошей набагато більша. Чи є час чи його немає. У Львові ж при малих доходах але більшій диспозиції свого часу можна забезпечувати себе у своєму стилі.

    Не згоден. У мене завжди є шарові :) бараболя, бураки, морква, капуста ітд ітп. Львівська область досить багата на традиції землеробства. Наприклад, поїхав до родини знайомого (попросили завезти бабульку на сило), назад повертався з повним багажником мішків, закруток та іншого провіанту. 2-3 такі поїздки і півниця повна. Про родину мовчу.

    Здається поняття "йти пішки 15 хвилин" для Львова це щось а-ля "перейти поперек все місто" :)

    У Львові вже будується супермаркет "Кінг-крос-Леополіс", у кілька разів більший від МЕТРО

    тобто ми купуватимемо собі комфорт життя
    мій племінник їздить малювати на Личаківську. Є ще гуртки на Погулянці, Франка. Не бачу проблеми найняти шкільного вчителя малювання у найближчій школі. Думаю, суттєво буде дешевше ніж в столиці.
    Ну хто з нас в дитинстві не плавав у басейні з хлоркою? Живі? У нас з кранів тече хлорована вода. Що в цьому поганого? А ще ми каталися на велосипедах без касок, їздили на машинах без подушок безпеки, гуляли без мобілок ітд :) Як на мене - нехлоровані басейни це швидше маркетинговий захід аніж перевага. Як і ліцензії чи сертифікати дитячих вчителів з карате. Думаю, вчитель Брюса Лі не мав жодного сертифіката :)

    Здається, до Львова частіше приїзджають джазові та альтернативні метри світового масштабу, яких можна послухати у залі, де зібралося кілька сотень людей. У Київ - приїзджають більш масові, популярні виконавці. Це комерційні візити. Як на мене стояти у спорткомлексі за 200 метрів від сцени і слухати фанеру це не те, що чути найкращі світовий джаз чи класику. Зрештою, навіть якщо говоримо про поп, то до Києва ніколи не їздитимуть групи на рівні тих, котрі приїзджають до Варшави чи Кракова. А до них зі Львова ближче ніж з Києва ;)

    Страховка насправді - це ті ж гроші, тільки у вигляді послуги, на якій ваш роботодавець ще заробляє. Не вірите - зайдіть на сайт будь-якої страхової компанії і відкрийте розділ з пропозиціями медичного страхування, але не для фізосіб а для корпорацій. Побачите, чому фірмам зручно замість грошей платити страховками :) Я як колишній працівник страхової компанії раджу страхуватися особисто.
     
    • Подобається Подобається x 6
  17. Руда Кішка

    Руда Кішка Well-Known Member

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    В Киїєві набагато легше знайти роботу з вільним графіком і високим доходом. У Львові, якщо здатні платити такі гроші, то вимагати будуть віддачі великої кількості твого часу.

    Чомусь у моїх батьків і більшості знайомих немає такої шари. Єдина родина, яка вирощує картоплю, живе в Хмельницькій області, а бензин туди зробить ту картоплю золотою. Тай брати картоплю в людей, які ледве зводять кінці з кінцями якось не дуже...
    Ні, пішки 15 хвилин від підїзду до дверей спортзалу. По львівських мірках в це невкладеться навіть маршрут від центру до Спартаку (пішки)

    Додано через 2 хвилини
    До нього буде зручно (25-30 хвилин максимум) добратися з будь-якої! точки Львова? Я тут наголошувала скорше на кількість, тобто розкиданність по місту, а не одне велике позамістом.

    Можливо, найняти не проблема. Не думаю, що суттєво дешевше.

    Дитина, в якої атопічний дерматит і шкіра на деяких ділянках тіла більш нагадує "м*ясо" :sad: під час загострення, на жаль може плавати лише під час ремісії і то тільки в бассейнах без хлору :sad: Хлорку в бассейні шкіра просто не витримає :sad:
    Сертифікати для мене - це не стільки папірці, скільки спеціально розроблені з розумом і знанням програми зайняття для дітей певного віку.

    Ми ніколи не ходимо на концерти в спроткомплекси з фанерою. Ми слухаємо живі концерти, де виконавець викладаєтся наповну. Поп я органічно не переварюю. Я говорила про рок.

    По-перше фірма не "замість грошей", а до "грошей" дає страховку. І чим вигідно фірмі відвалювати по 1000 долларів на працівника і стільки ж на кожного члена його родини, отримаючи назад в кассу лише сумму прибуткового податку (15%, десь по 700 грн) від працівника? В чому зиск компанії? Це з лімітом відповідальності в 10 000 у.о. Так є певні льготи по податках, але це здаєтся стосується лише накопичувального страхування працівників.
    Ви мені радите з власної кишені відвалювати $3000 на рік замість $400 (саме стільки потягнув податок). Поясніть чому?
     
  18. Lavazza

    Lavazza Well-Known Member

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    AnnaAk, не зрозуміло: так ви хочете повертатись до Львова чи ні?
     
  19. Руда Кішка

    Руда Кішка Well-Known Member

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    душа хоче, але мій математичний розум після підрахунків "дохід-видатки" в обох містах і вивчення листочка з "+" и "-" каже що нічого наразі не вийде :sad:
    "хочу" і "можу" в данному випадку поки що дуже далеко стоять
     
  20. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    Анна мені нагадує мене, коли я вирішувала чи їхати до Києва, бо робота цікава випала - все згадала - і страшні корки по Києву і нелюбов до метро, і брудні тротуари, і бездушність мегаполісу, і Чорнобиль, і відсутність часу поза роботою, і віддаленість базарчиків і магазинчиків від будинків в мікрорайонах, і космічні ціни на нерухомість, і більші витрати на розваги та продукти.)))) А чого я про це говорила??? Бо не хтіла туди їхати;)
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)