Хочу переїхати до Львова

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем Tarasshum, 7 тра 2007.

  1. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Львів це Сицилія. Майже. :)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    Простіше , ви разом пєте рибалите ходите в баню з дівками , а це не заважає будучи бізнес партнерами дурити один одного на гроші умовно домовились що якщо з клієнта 100грн то з цих 100грн, 20грн одному за замовлення,за приведеного клієнта, а безпосередньому виконавцю роботи наприклад 80грн. Так чому не взяти з клієнта за роботу 150грн, а виконавцю партнеру по бізнесу , сказати що взяв 100грн і дав йому 80грн, хоча насправді взяв 150грн і собі залишив 70грн . грн тут умовна одиниця для вираження, долі співвідношення. Або сказати виконавцю що це включено в ціну а з клієнта взяти тза це гроші. Не йдеться про відносини начальник і підлеглий , чи власник і найманий працівник , а йдеться про відносини грубо кажучи двох співвласників , партнерів коли бізнес партнер і типу " друг" тягне ковдру на себе і то нагло і лицемірно.
     
  3. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Я ж писав майже. Я впевнений що дон Мих стріляти в дона Садового не будуть. :)))
     
    • Смішно Смішно x 1
  4. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Ми якось ночували у друзів в 2-кімн. новобудові Львова, адресу не пам'ятаю, вони цю квартиру орендували - десь недалеко біля вокзалу. Там не дуже затишно, мабуть, але яка ж гарна планіровка! Коридор такой широкий, що лежить килим - мабуть зі стіни.
    Все просторне, здорова лоджія, стеля висока. Вихід на лоджію з обох кімнат. Звісно, в новобудові купувати краще, аби можна селитися і жити, а не робити стяжку долівки).Тільки гроші...
     
  5. Peterd Peterson

    Peterd Peterson New Member

    Сам переїзд коштуватиме приблизно +-15000 грн (Вантажне авто + вантажники), наприклад в цій мувінговій компанії
    Вантажні перевезення Львів - Мувінгова компанія Мій Переїзд - Якісні перевезення вантажу
    + вам ще потрібно винайняти квартиру, у Львові ціни на оренду житла майже як в Києві +-7000 грн за місяць однокімнатної
    + оренда житла це ще й оплата за останній місяць

    Отже, якщо ще не знайшли роботи в IT middle+ у Львові, то врахуйте: -30 000 грн буде коштувати сам переїзд, отак, вирішуйте.
     
  6. bestmarifell

    bestmarifell Member

    Переїжджайте, у нас тут круто)
     
  7. strelnikoov

    strelnikoov Member

    Ой,знаете,сам переезжал три месяца назад, а у меня дома почти полноценный сад, и надо было перевезти много цветов и растений, чтобы они не испортились (жена бы не простила), я обратился в перевозки рефрижератором Volia Logistic, был приятно удивлён ценами и скоростью работы.
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  8. marinaivanovna

    marinaivanovna New Member

    я взагалі з Дніпра, але теж дуже б хотіла пожити деякий час у Львові, це прекрасне старовинне місто, тут є багато чого цікавого, колись вже довелось побувати в деяких історичних і релігійних місцях. Нажаль зараз ціни на аренду житла просто космічні...
     
  9. tek2010

    tek2010 Well-Known Member

    marinaivanovna,в селах не далеко від Львова дешево. А то і безкоштовно...
     
  10. Good man

    Good man Обычный человек

    Сколько сейчас просят за аренду? И какая площадь квартиры?
     
  11. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

а де твій аватар? :)