Хочу переїхати до Львова

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем Tarasshum, 7 тра 2007.

  1. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    В сфері торгівлі думаю не важче ніж у вас.
     
  2. lidakrem

    lidakrem New Member

    А як щодо шкіл і садочків? В шкооу нас не можуть не взяти, однак начитаоась, що дехто возить до Львова, бо там рівень викладання вище. А садочок? Чи можна туди попасти, якщо ми в черзі не стоїмо?
     
  3. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Про садочки не скажу. Але тут на цю тему не раз питалися, подивіться - має бути багато інформації.
     
  4. avatarwin

    avatarwin Well-Known Member

    наступив час не переїзджати до ЛЬВОВА , а виїзджати з нього
     
  5. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Кому наступив час не переїзджати до ЛЬВОВА , а виїзджати з нього?:scratch_one-s_head:
     
  6. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    Поїзд поїхав - перон залишився.
    ...ще деколи бувають чартерні рейси , але місця там дорожчі і не всіх беруть.
     
  7. avatarwin

    avatarwin Well-Known Member

    Усім хто прибув після 1945 року
     
  8. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Вашого дідугана комсомол партії відрядив боротися з биндьоровцями? І як успіхи?
     
  9. avatarwin

    avatarwin Well-Known Member

    загинув смертю хоробрих і так буде з усіма остатніми їх послідовниками які окупували ЛЬВІВ після 1945 року і ще вижили
     
  10. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Робітників і нащадків робітників ЛАЗу, Електрону, Автонавантажувача і т.д. тоже?
     
  11. Vorshan

    Vorshan Диванний Революціонер і Кухонний Політолог

    Що потрібно, щоб переїхати до Львова?
     
  12. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Бажання, гроші і квиток.
     
    • Смішно Смішно x 1
  13. Vorshan

    Vorshan Диванний Революціонер і Кухонний Політолог

    Скільки грошей? :D
     
  14. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    На філіжанку кави і на зворотній квиток ;)
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  15. manur

    manur Well-Known Member

    Мало... ше тре на півметра ковбаси, на пиво "Зеник"... то як мінімум... (то в Криївці дають, хто не в курсі)))
     
  16. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Та хто того пана @Vorshan в Криївку впустить? Він же ні "добрий день", ні "слава Україні", ні Бозьке слово сказати не вміє ;)
     
  17. manur

    manur Well-Known Member

    Так, зразу ж на вокзалі вчать;)

    Колись-колись - в 1990 році занесло мене в студентський стройатряд в Сусуманський район Магаданської області. Посьолок Мяунджа, якщо комусь потрібна вже аж така деталізація.

    Так ось, в гуртожитку біля нас жив такий собі зварювальник Коля. Родом Коля був з Кемеровської області.

    І десь той Коля почув, що у Львіві на вокзалі всіх прибувших питають, як буде галстук українською. І тих, хто не знає, зразу б"ють)))) І ось він мене випитував, як то таки по нашому буде "галстук" (звиклє то го цікавило, коли він вже був під градусом, а таким він був часто)))

    Я йому кілька разів говорив, жи "краватка", а він потім забував і знов випитував. В кінці кінців я йому пояснив, жи то "малєнькая кравать" - "краватка". Після цього він якось те запам"ятав))))

    Досі не доганяю, нафік йому то було тре? Сам з Кемерово, туй - Колима. КОЛИ?????? він збирався їхати до Львіва і нашо?????? Тайна.......
     
    • Смішно Смішно x 3
    • Подобається Подобається x 1
  18. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Та я ж і кажу - на вокзалі кава настоячки і білєт назад :)
     
    Останнє редагування: 31 тра 2016
  19. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Львов - это тихая, размеренная жизнь. Более половины населения говорят на русском языке.

    :facepalm:
    За шо боролись - на те і напоролись.
     
  20. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Хто таке каже?
     
а де твій аватар? :)