Хочу переїхати до Львова

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем Tarasshum, 7 тра 2007.

  1. muravey

    muravey Well-Known Member

    Отож бо i воно))) але всюди завжди є вихiд ;)
     
  2. prostavika

    prostavika Member

    Передивляюсь купу об'яв по оренді нерухомості.
    Таке питання... Чому у Львові не пишуть номерів будинків? От пишуть вул Стрійська. ТА вона ж величезна. Невже не можна написати номер будинку щоб зрозуміти де саме квартира знаходиться :dntknw:

    Я ще ніодної об'яви не побачила з номером будинку.... :read:
     
  3. muravey

    muravey Well-Known Member

    Щоб ви раптом не пiшли i не винайняли ту квартиру без маклера)))
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  4. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    ги .. дорослий а простих речей не знаєте , от вкажуть вам точну адресу , ви прийдете по сусідах спитаєте , а хто здає квартиру ! знайдете власника і візьмете в оренду ! УРА ! а за послуги агенства ріелтера хто заплатить ? ото ж бо й воно !
    Що хорошого у Львові ? живу понад 30 років і не розумію чим так вабить Львів ? запахом гімна ? корками ? корупцією ? провінційністью ? ( ну місто начебто велике а по хвакту село селом ...)
    В місті є 5 галузей\речей
    2) айтішники
    3) ті в кого хтось на заробітках
    4) Локаль ( кафе ресторани, бари)
    5) студенти і
    1) бариги ( порядок викладення значення не має) ,
    ну і звісно чиновники ( але вони є всюди) - це ВСЕ . на цьому перелік галузей - активних сфер закінчується.
    Якщо ви не 1) айтішник
    2) не ресторатор або офіціант\кухар \ повія ( працівник сфери обслуговування)
    3) не студент
    4) барига спекулянт який експортує щось є "Гейропи" - то вам робити у Львові нічого . Варіантів зайнятості в інших сферах мізер. Ну ще Львів дуже потребує прибиральників ! дефіцит реальний !
     
  5. prostavika

    prostavika Member

    хм.... оце так хід.... Я навіть не спрогнозувала це))))))))))))
    А маклери взагалі скільки беруть в середньому?
     
  6. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    1 місяць оплати за оренду, + за 3 місяці наперед власнику = ну це по різному тут я не спец.
     
  7. prostavika

    prostavika Member

    дорослА :tease:
    А до таких речей дійсно не допетрала. Навть зважаючи на те що в Києві колись знімали квартиру.
     
  8. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    @prostavika ту ту нас все так хитро ;)
     
  9. prostavika

    prostavika Member

    А хіба маклери не підписують договір на обслуговування з власником квартири, який передбачає збереження інтересів маклера? Якщо власник сдасть житло в оренду в обхід маклера - він має виплатити йому комісійні....
     
  10. prostavika

    prostavika Member

    Я на попередній сторінці писала чому можу вступити до лав "понаЄхавших" ))) я за свом чоловіком їду :girl_witch:
     
  11. muravey

    muravey Well-Known Member

    Нi (хiба одиницi з них). Маклер пiдписує магарич з типографiєю, яка видає газету "Ваш магазин" (умовно - просто видання з приватними оголошеннями), отримуючи всi оголошення ще до виходу номера в друк, i швиденько пiдсовує все це в iнтернетi вам вже з його (маклера) номером телефону. Власниковi пофiгу в 95% випадкiв, прийшла людина сама чи з маклером.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Жодному власнику при здоровому глузді таке не потрібно :))) навіщо власнику піклуватися за заробіток посередників, коли бажаючих покупців на його товар і так достатньо. Я навіть знаю у Харкові одного орендодавця, який дозволяє працювати зі своєю квартирою тому ріелтору, який йому заплатить :)))
     
  13. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    Добре а де там на В.Великого гуляти з дитиною ? я б дивився на Новий Львів - зеленіше. Що хорошого на В.Великого крім Ашану ? сірість , "траса" по дві смуги в кожен бік ... типовий спальник та ще й з інтенсивним рухом авто. Ви вже у Львові були на В.В. ? чи так по інтернету на гугл мапс дивились перегляд вулиць? Наскільки знаю УКУ платить своїм працівникам (викладачам) за оренду квартири - можу помилятися так було рік тому.
     
  14. prostavika

    prostavika Member

    ми просто в ХАркові коли продавали свою квартиру - то звертались в агенство. І там підписували такий документ що не маємо право самотужки продати квартиру... Тому я і питала))

    доречі я в цій газеті - в інтернет виданні дивлюся квартири. (дякуючи вашому форуму дізналась про неї). То там можно знайти оголошення і від власника?
     
  15. prostavika

    prostavika Member

    А це де? Вулиці назвіть, бо я не орієнтуюся.
    вони надають кімнату в кампусі. Але це викладачам.
     
    Останнє редагування: 3 лют 2016
  16. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    @prostavika ви не сказали , не відповіли на моє питання ви вже тут чи по гугл картах дивитесь перегляд вулиць ? вул. Тернопільська,
    орієнтир ! не сама вулиця Панаса Мирного,, а прилеглі
     
  17. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    та то так розводять бездосвідних та наївних :pardon: такий договір вкрай не корисний ні продавцю, ні покупцю, лише посереднику
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. prostavika

    prostavika Member

    вибачте, не побачила це питання. Ні. ми ще в Києві. Ми аж навесні можливо поїдемо. Я зараз тільки почала ворушити це питання.
    По гугл мапі хожу))
    Я у Львові була тільки як турист на вихідні.))
    Моє судження щодо вулиць з цієї теми. Читала що там гарно для мам з дітьми.
     
  19. Shidnyak

    Shidnyak Member

    Здолав! Всі сторінки теми)

    Деяких дописувачів та коментаторів доводилось перегортати, деякі дуже цікаво питали, а інші ємно відповідали.

    про матеріальні питання людей що турбуються за переїзд, зрозуміло і по декілька разів переписано.

    НЕ закритою залишилась емоційна частина сенсу переїзду. Буквально 2 особи відписались, і то тільки на першому етапі життя.

    Як склалась доля, що з роботою, як діточки зростають, влаштувались у школах, секції, басеїни...
    Як самі асимілювались у новому середовищи, чи з*явились добрі відносини з львів*янами?

    Чи почали спілкуватись ззовні та у своїх сім*ях Мовою?
    Як зміна клімата, зимування?

    Це вже як серіал, цікавить наступна серія))
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. lidakrem

    lidakrem New Member

    Доброго вечора. Не знала в якому розділі створити тему, тому створила тут. Хочу порадитись, ми молода сім'я з Дніпра, двоє дорослих і двоє дітей, самі мешкаємо в Дніпрі. У нас є робота, житло, маємо середню зарплату, взагалі все "середнє". І ось нам, майже на голову падає житло в Винниках- півбудинку старенького, але там є вода, туалет, газ і т.д. У нас все це є в Дніпрі і навіть більше, але життя таке все "середнє", що ми замислились про переїзд у пошуках кращого життя. У нас багато питань, багато простих страхів, бо абсолютно нікого не знаємо. Основне питання, наскільки важко новій людині знайти роботу ( за спеціальністю інженер, працює в сфері торгівлі промисл. товарів і т.д.) Як взагалі життя в Винниках-школи, садки, чи треба тільки в Львів возить дітей та все інше. Дякую за будь-які відповіді.
     
а де твій аватар? :)