Хочу переїхати до Львова

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем Tarasshum, 7 тра 2007.

  1. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    так вони майже громадяни Китаю...
     
  2. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Я вам більше скажу, можна жити в своєму особистому ватному світі хоч в Ужгороді, хоч у Львові, хоч в Нью-Йорку, прикладів море. Вата не піддається ніякому культурному впливу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Artes

    Artes Member

    только сейчас узнал про мем львовского метро. понял свою ошибку :pardon:
     
    • Смішно Смішно x 2
  4. Pavilion

    Pavilion миється в бані

    Друзі! Вже давно мрію переїхати у Львів, хто підскаже в якому районі дешевше знімати квартиру/кімнату?
     
  5. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    газета "Ваш магазин"
     
  6. Pavilion

    Pavilion миється в бані

    А інтернет версія газети існує?)
     
  7. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Зараз не знаю, а два дні тому точно була
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Pavilion

    Pavilion миється в бані

    @Hyligan Вельми вдячний за оперативність, буду штурмувати гугл в пошуках)
     
  9. nanoshaman

    nanoshaman Аццкий ужОс

    О, наконец обнаружил темку, интересную для себя. Итак: долгое время Львов находился за пределами моего восприятия вообще. то есть - совсем. Первый раз побывал в нём 3-4 года назад и с тех пор бываю там каждый год, открывая всё новые закоулки, грани и кундштюки. Шо сказать? Мне во Львове легко пьётся, а это таки показатель. Вот нравится мне декадансный аромат изысканного загнивания, неторопливость, артистический тлен и товарная размазанность. Товарная размазанность - это когда в пределах одной улицы, даже тридцатиметровой, ты можешь купить всю линейку продукта - от товаров для младенцев, через канцтовары, бытовую химию, ширецких колбас и до похоронных принадлежностей. Это страшно экономит время. И да, есть в мыслях таки уже перебраться. Пока щупаю чернозёмы.
     
  10. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Черговий фрилансер?
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. nanoshaman

    nanoshaman Аццкий ужОс

    Не знаю никаких фрилансеров, как вы могли подумать такое?
     
  12. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    А де там працювати? Жити - ще з горем пополам, хоч тріщить по швам.
     
  13. nanoshaman

    nanoshaman Аццкий ужОс

    Работать я буду исключительно на себя, привычка у меня такая с младых ногтей. То, что трещит - таки да. Мало того - во многих местах ещё и воняет. Но то такэ. Если пристально постараться, то вполне можно подыскать квартирку ничё таг. Не это меня волнует. Консерватор я, трудно привыкаю к новому: мне нужно понять атомосферку в новом городе, стоит ли переезд тех 27 копеек, что я накопил нелёгким трудом в карточных аферах.
     
  14. nanoshaman

    nanoshaman Аццкий ужОс

    Якщо під "роботою" мають на увазі працю на чужого дядька - то так, робота мені до дупи; мало того, я ідеологічний супротивник такої шизоїдної поведінки. А взагалі-то я по 12-14 годин на добу стою біля свого "верстата", до ригачки та ненависті до електричного освітлення; такшта, мужчина, звиняйте.
     
  15. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    А, ви майстер-електрик? Ну шо вам сказати. Дасте оголошення - будуть викликати.
    Я маю на увазі що є таке поняття як "хороший роботодавець", стосовно фірм і компаній. Як місто Львів роботодавець вкрай слабенький. Тому чим там можна займатися - відкрити кахве чергове, чи пивоварню. З голоду не помреш, але який стосунок це має до розвитку міста і розвитку економіки.
    Не всі люди такі просунуті і самодостатні щоб зразу працювати на себе. Потрібні різні умови для різних стартових можливостей.
    Це раз, а два - це зарплата буде завжди менша, ніж в інших містах-мільйонниках України (про неУкраїну можна навіть не заїкатися).
    Лиш не починайте про тих "айтішників"... Навіть не знаю як вони виглядають.
     
  16. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    На голосківському чи на сихівському щупаєте? :)
     
  17. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Львів таке місто - або сильно сподобається або сильно не сподобається. Усі дрібні інтриґи міста можуть затягнути і шкодити нервам. З другого боку там дотримуються правил більше чим багато де в Україні. Немає такої анархії як в Одесі наприклад. Клімат дуже тяжкий. Часті перепади тиску. Тому якщо проблеми такі витримувати це не найкраще місто. Можна збожеволіти. :cools:
     
  18. prostavika

    prostavika Member

    Привіт львівяни!)))
    Приймайте переселенців)))))
    Точніше ще не приймайте, ще тільки починайте готувати "голубці з наріканнями" аби закидатися :rock:
    Є варіант що чоловік поїде вчитись/працювати до нового реабілітаційного центру при Католичному Університеті, а я с маленьким сином за ним.
    Тему читала. Але питання все одно є...
    Вибачайте якщо знов повторююсь :pardon:

    Квартиру хочемо знімати на 2-3роки. В Києві свою сдамо, та на цю ж ціну розраховуємо знімати тут. Сума біля 4к.грн
    Район - судячи з теми В.Великого супер район для мамць та недалеко від КУ.
    Питання - чи є там парки/сквери для прогулянок з малим? так щоб не далеко. Та чи можливо зняти хорошу квартиру (не вбиту) за 4к?

    І ще питаннячко - читала що про аренду в вересні краще забути..... Так коли займатись? Під зиму? Як вважаєте? Може краще пересидіти цей момент з "піком" вересня?:facepalm:

    Завчасно дякую за відповідь. :)
     
  19. muravey

    muravey Well-Known Member

    То не зовсiм так. Якщо люди здають квартири саме студентам, вони i в березнi вам не здадуть. Да й вам таки варiанти скорiше за все не сподобаються (розпосюджений варiант оренди для студентiв - примусове "виселення" щовихiдних "на рiднi села").
    Але переважна бiльшiсть навпаки не хоче а нi студентiв, а нi сiмей з дiтьми. Знайти завжди можна, треба знаходитись у Львовi i шукати не поспiшаючи. Сума 4к грн - ОК.
    Корпусiв УКУ наче багато, розташованi вони в рiзних районах. Але майже всюди можна дiстатись швидко, за 15-30 хв.
    На В.Великого є парк Горiховий Гай, вiдносно недалеко Боднарiвка (але це скорiше Наукова).
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. prostavika

    prostavika Member

    Це не дуже приємна новина.... Ми саме пара с маленькою дитиною(((

    А як же можно знаходитись у Львові та шукати, якщо задля цього тре все одно зняти квартиру)))
    Якесь замкнуте коло))))))))

    О. Дякую. Зараз подивлюсь.
    Про корпуси чоловік казав що саме реабілітацийний центр будують десь біля В.Великого. Там ще в них озерце є якесь))
    Але район це Сихівський.
     
а де твій аватар? :)