Хочу переїхати до Львова

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем Tarasshum, 7 тра 2007.

  1. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    Це було образно :) Він просто ще не бачив вищих будинків у Львові :)
     
  2. Зів'ялий мозок

    Зів'ялий мозок Well-Known Member

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    Це трішки відступ від теми, але з ласки модератора я його собі дозволю.
    Все ж таки, як працівник ЛНУ, дозволю собі не погодитися з оцінкою високого хабарництва у ЛНУ. Як відомо, усе пізнається у порівнянні. У цьому випадку ця сентенція є, особливо, справедливою. Тобто, якщо Ви маєте знання і бажання вчитися, в принципі, Вас не повинно торкнутися хабарництво в університеті. Інша справа, якщо виникає бажання на якомусь предметі "схалявити", тоді усе може статися. Перед глибокими і системними знаннями будь-який хабарник відступить у сторону. Я в цьому неодноразово переконувався, хоча остання фраза для багатьох може здатися суперечливою і будуть наводити сотні прикладів в освіті, які заперечують цю тезу. Натомість я відповім так, а чи впевнені ви, що відповідні люди дійсно знали на те, що хотіли?

    Додано через 14 хвилин
    :borat: Якщо порівнювати Київ та Львів, то, поза всяким сумнівом, українець комфортніше відчуватиме себе у Львові, ніж у Києві. Останнє місто (хай вибачать мені кияни за таку репліку) у духовному плані не є столицею УКРАЇНИ. Йому більше пасує назва столиця Хохляндії чи Малоросії...

    Але крім, цих двох міст є й інші міста в Україні, які по сукупності всіх важливих для міщанина ознак не поступаються двом згаданим. Мало того навіть перевищують їх. Івано-Франківськ визнали цього року найпривабливішим містом для проживання в україні не лише за красиві очі, а й за велику роботу міської влади. Але це окрема тема для розмови. Просто Львову бракує справжнього господаря (за роки незаложності він його ніколи не мав). Київ (після Омельченка) теж відчуває потребу в справжньому господарі - з Черновецького лише лінивий не глузує. Щодо мого Станіслава (боюся здатися не об'єктивним) лаконічно стиль життя міської влади можна охарактеризувати так - тут не базікають, тут працюють. І відповідно, не виникало таких проблем з реконструкцією, як у Львові, де не могли дійти мови яким має бути фасад будинків на Площі Ринок і т. д. :naci:
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Черешенька

    Черешенька Well-Known Member

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    Звичайно, що у Львові є кілька негативних сторін. Вже згадані проблеми з водою (які не завжди просто і швидко вирішуються). Мені персонально дуже неприємно, коли приїжджають гості і попробуй їм тоді пояснити феномен 6-ти годинного водопостачання на добу.
    Рух останнім часом просто зашкалює. То проблема номер 1. Не вистарчає(тобто немає) парковок у місті, вулички малі і вузенькі, об"їздних майже не існує, крім того жахливі дороги.

    Але є купа позитивних сторін. Мистецьке життя, яке постійо вирує у місті. І хай навіть багато корінних львів"ян розбрелися по світах, вони повертаються на рідні береги і наповнюють левовий Львів активом новинок, різноманітних акцій та гармонійним гамором :). Кав"ярні, які ваблять ароматом, атмосферою і затишком. Пам"ятки архітектури, які часто не помічаєш, але потім раптово відкриваєш для себе у новому світлі.

    Не знаю, де я житиму у майбутньому. Але впевнена в одному, що до Львова приїжджатиму завжди, бо він - шармовий, величний і прекрасний (навіть у затяжні сірі дощові дні), бо він, як перше ніжне кохання, яке не забуваєш ніколи!..
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. Полковник

    Полковник миється в бані

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    Не варто, не хрена, не варто! (при Всём моём уважении и ЛЮБВИ к городу ЛВОВЕ!) ИМХО!
     
  5. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    Особливо якщо живеш в Бескудніково - то зовсім гнила затія - з Києва до Львова переїджати! ІМХО!
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Полковник

    Полковник миється в бані

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    Так уж получилось, что при Советской Власти половина моей МОСКАЛЬСКОЙ родни осела в КЫИЕВЕ, а вторая половина во Львове. И всегда КЫИЕУЛЬВЯНЕ относились к нам как к СЕЛЯНАМ. Лично МНЕ ЭТО было всегда очень даже смешно.
    НО - ЭТО было.
    Думаю, что ЭТО есть и сейчас!
    Не?:beee:
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    саме так - але то їхні проблеми ;) себто - киян ;)
     
  8. lanka

    lanka Well-Known Member

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    Тоді Вищу владу на мило, вона навмисне не підтримує Львів, бо тут й без того ростуть-підростають патріоти та націоналісти, які завжд готові організувати акції протесту, а вищій владі цього не треба, їй простіше підтримувати фінаново людей праці, а не людей ідеї, якими є львів'яни, тому Львову без вищої влади однозначно буде краще.

    Додано через 2 хвилини
    А стосовно того, чи варто кудись переїджати у мене виникла ідея, що все залежить, що ти хочеш зробити для цього міста, бо не можна лише мислити споживацькими категоріями, що місто має тобі дати і зарплату, і воду, а що ти плануєш дати місту, не показуючи пальцем на владу, а на себе
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Зів'ялий мозок

    Зів'ялий мозок Well-Known Member

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    Ні, Київ не круте село. Справа в іншому. Будемо відверті, впродовж 800 років Київ ніколи не става столицею самостійної держави на тривалий час. Він не був нею в часи козаччини, а під час визвольних змагань 1917-1920 років був нею дуже короткий час, а за Союзу усі ресурси втікали в Москву. Тому зараз Київ просто наимагається надолужити втрачене за 800 років. Цим і пояснюється його бурхливий розвиток останнім часом.
     
  10. Полковник

    Полковник миється в бані

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    Подробнее можно?
    Межет сможете сравнить перечень продовольственных товаров в магазинах Москвы, Киева. Львова и Тамбова в 1978 (к примеру) году?
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Зів'ялий мозок

    Зів'ялий мозок Well-Known Member

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    Пане Полковнику, на жаль, Ви знову мене не зрозуміли. Я мав на увазі не продовольчі ресурси, а трудові. В першу чергу наукову та інженерну інтелігенцію. Хоча питання поставлене Вами, без сумніву, цікаве, але я не володію такою інформацією. Проте відповім дещо інше. Мій далекий родич якраз у ті часи був провідником поїзда Івано-Франківськ-Москва. Так-от, він мав у своїй власній хаті буквально усе, що було тоді дефіцитом (А які товари були дефіцитом? Усі ми знаємо, що майже усі товари!), бо умудрявся це знаходити в Москві та купляти.
     
  12. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    Якщо ви бувший львівянин/ка живете в Києві і хочете повернутися додому - тоді варта.А якщо в вас з Львовом нічого спільного не було тоді - ні.
     
  13. lanka

    lanka Well-Known Member

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    У цьому теж є своя логіка, не всі можуть зрозуміти галичан і їхню ментальність
     
  14. Машуня

    Машуня New Member

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Forest

    Forest Moderator

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    Ні, за 30. Але пенсія і старість для мене поняття різні. 40 років це вже старість - коли дівчата кажуть на "ви", діти кудись поступають, частина друзів їсть пігулки, треба думати про забезпечення внуків ітд - то вже пізно заморочуватися усілякими переїздами і початками нового життя :)


    Я зробив такий приватний висновок про багатьох дівчат у Києві - набагато менше освічених, схоже загальний рівень ерудованості суттєво нижчий. Інша річ - тут у Києві більше користуються косметикою, дивляться за собою. Хоча імхо у львові більше дівчат, які гарні без косметики.


    Таким рагулізмом можна користатися - якщо добре водиш машину, у Львові завжди можна знайти об'їзд та приїхати вчасно. От у столиці часто навіть немає можливості залишити авто та піти пішки - така безвихідь - ось це справжня проблема, коли поспішаєш.

    Як на мене, набагато краще пройти щоранку 2-3 км на роботу аніж 45 хв провести у метро. Думаю, що районів, віддалених від центру більше як на 6 км у Львові немає. Тому і взяв середньостатистично 3 км пішки. Причому у 90% через парк або сквер.


    Згоден. Але хіба краще жити в столиці і розуміти, що ти вдесятеро дурнуватіший за пересічного львів'янина?

    Електричний бойлер коштує 500-600 грн. Це гроші, через які треба жити за півтисячі км від дому?

    Ну прям! Квадратне зелене сонце і дощі з жабами :) Насправді середньорічна кількість опадів у Львові і Києві відрізняються досить мізерно.

    У Львові Середньорічна кількість опадів 660мм
    У Києві Середньорічна кількість опадів - 649 мм
     
    • Подобається Подобається x 5
  16. syavych

    syavych копач

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    + пару сотень кіловат/годину в місяць :)
     
  17. Зів'ялий мозок

    Зів'ялий мозок Well-Known Member

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

     
  18. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    тоді така загадка була - в кінці 70-х - на початку 80-х...
    Довге, зелене, ковбасою пахне...
    Зразу й відповідь скажу - поїзд Москва-Тамбов....
    --
    А ще був анекдот.... Деталі анекдоту підзабув - але ідея така - "Де тут магазин "принцип"?" - "Не знаю такого магазину! а де ви про нього чули?" - "Та мені казали, що взагалі в Москві теж ні хрена немає, але в принципі все є..."
    --
    Але 78-ий - то не показник, полковнику.... давайте таки ближче до 80-х....
    Пам'ятаєте анекдот про перепалку на китайсько-радянському кордоні?
    Китайський пограничник дразнить радянського: "а у вас масла нет, а у вас масла нет!"
    Той приходить до замполіта - так і так. що робити? Той - а скажи йому, що в них Мао дзе Дуна немає...
    Ну от на ранок знову -
    - А у вас масла нет!
    - А у вас Мао дзе Дуна нет!
    - А мы у вас Брежнева стырим!
    - Тогда и у вас масла не будет!
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Perchenya

    Perchenya Member

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    Браво, знімаю перед Вами капелюха. Навіть нема з чим посперечатися:sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Forest

    Forest Moderator

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    і мінус витрати на постачання та підігрів гарячої води.
     
а де твій аватар? :)