Хочу бути програмістом

Тема у розділі 'Комп'ютери', створена користувачем LvLexi, 7 вер 2013.

  1. liyama

    liyama Well-Known Member

    та та ..я мрыяв стати юристом бискучим адвокатом чи прокурором ..довго мріяв дивився художні і документальні криміналістичні фільми :) :) :)
    доки не пішов на курси підготовки вступників в Університет через 10-20 годин переписування і читання тупих офіційних формулювань і пережовування елементарних здавалося б речей .... ознайомленням з галузями видами кодексів і документів .... :blush: я зрозумів що являє собою ця робота. так ладно чого ви так не сумуйте !!!
    http://habrahabr.ru/post/191158/
    от тут вызьмыть перелык книжок і вперед ! вчитися ніхто не будував=проектував одразу саркофаг над ЧАЕС , а багато хто починав з проекту бані зі зрубу чи будинку на краю усадьби .
    головне вміти і хотіти вот в цій статі є перелік з чого почати - вам має вистачити розуму знайти цю літературу і скачати для вивчення ;)
     
  2. Finya

    Finya enjoy the silence

    Більше слухайте тих, хто пов"язаний з ай-ті)) Запитайте їх - і почуєте, наскільки це езотерично і меганедосяжно бути програмістом. Хорове виконання, прикмета приналежності до галузі: ні, ні, це не для ВСІііііХ:)))
     
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Стати програмістом - це влізти в інший світ. Світ іншого мислення, нестандартного і цікавого. Хороша справа, яка вимагає віддатися повністю.

    Хоча... яка справа цього не вимагає?
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. comanche

    comanche загубився у пошуках часу

    хм... плюси...
    "Месье знает толк в извращениях" (с) не я
    Уже 2-й рік працюю з спудеями, яких SoftServe набирає на курси препідготовки до прийому на роботу.
    Основними вимогами - є вміння програмувати. Жодні курси, жодної компанії, не візьмуть вас без цього вміння. От що вас там начать - це:
    1. програмувати правильно.
    2. працювати в команді (комунікація/Система контролю версій етс).
    3. читати технічне завдання та реалізовувати те, що від вас у ньому вимагається
    ну і ще багато багато усього цікавого.

    Чи знаю я шаг, та студентів які його закінчили - знаю. Чи зможуть вони вас чомусь навчити корисному - не знаю.
    я бачив як дуже хороших випускників шагу, так і тлумаків, яким не знаю за що дали диплом. Ну попротирав він(вона) штани тих 2.5 роки, заплатили тих 20 000 грн, а толку, все одно тим дипломом тільки стіну прикрашати можна, чи закривати дирку в шафі. Все одно перед вступом на роботу вас будуть перевіряти досвідчені програмісти на знання предметної області. І тут диплом вам аж ніяк не допоможе.

    Скажу вам як людина, яка вже навчила не одну пачку девелоперів, дуже різноманітних рівнів:
    якщо ви здатні себе у чомусь заставити і довести справу до кінця - чудово, вам не потрібні ніякі курси, codeacademy (Python, Ruby, PHP - обирайте по іконці, яка вам більше сподобається) і базове знання англійської мови (без неї навіть в ІТ не подавайтесь. Рівень має бути Intermediate B1 осьдо тест).
    Та й це усе що вам потрібно. По ходу справи, якщо сподобається, будете постатись сюди, ми вам ще літературки накидаємо для загального розвитку.

    Якщо ж ви відноситесь до типу людей, які не можуть себе самодисциплінувати, та заставити щось робити роками і перевести це в звичку, тоді вам потрібні курси, тоді вас будуть копати інші люди, та слідкувати як ви рухаєтесь.
    Можете йти в ШАГ, але в таких речах я рекомендую завжди персонального репетитора. Такі люди не дають сертифікатів, але вчать явно не 2.5 роки. І чогось таки можуть навчити. Хоча по ціні, репетитор взує шаг, вже за 3 місяці. Репетитор з програмування це ті самі програмісти, які в позаробочий час з вас будуть брати по тарифу 2х. тобто якщо година роботи середньостатистичного дева 15$ то з вас буде брати 30-45$ за заняття. Тому рекомендується їх брати на початку, для того щоб хоча б зрозуміти з чого почати і десь під кінець, щоб перевірити чи все гаразд. Ну і раз в місяць, щоб хоча б бачити чи є прогрес і коригувати рух.

    Якщо говорити про себе, то я сам вчився програмувати. Але на це у мене пішло 3 роки :) Якщо б мені тоді людину, яка показала б мені всі мої фейли, то це б вийшло за 3 місяці. Ну але маємо те що маємо :)
     
    • Подобається Подобається x 5
  5. mimini

    mimini New Member

    для чого Вам ті курси ? і с++ для чого ?
    Вам спочатку оприділитися що Ви хочете досягнути програмуючи, якщо сайти писати то почніть з php
    і взагалі, яка б мова не було, головне знайти хорошу книжку
     
  6. Top Dog

    Top Dog Український Українець

    Якщо сайт писати- то починати треба з HTML+CSS, а не PHP!
     
  7. Stepan_Bandera

    Stepan_Bandera Well-Known Member

    Тут дозволю собі не погодитись. Вчитись в команді завжди було ефективніше. Тестові завданнячка робити на тімку заодно і в команді працювати навчитись можна.

    Ну рівень B1 можна вже і там досягнути. Якщо у вас будуть відповідні знання то на англійську очі можуть закрити під обіцянку що ви її підтягнете щоб могли спілкуватись з клієнтом (Як правило фірми мають свої курси, як правило безкоштовні)
    Я скажімо прийшов в IT з дуже слабеньким рівнем англійської (Beginner), але на проект терміново треба було спеціаліста з мого напрямку. Пригадую листи завжди шеф допомагав писати або хтось із скілованих девелоперів. А Англійську підтягнув вже на фірмі.

    P.S. останній рік і взагалі клієнти російськомовні в основному :sad: :sad: :sad:
     
  8. Top Dog

    Top Dog Український Українець

    Мабуть, не "скілованих", а "скілдових"?
     
  9. Stepan_Bandera

    Stepan_Bandera Well-Known Member

    Ну тут питання пасиву.
    He is skilled. - Він скілдовий (Ваш варіант)
    He has some skills - Він має певні скілзи (От я і написав Він скілований)
    А взагалі прикольно получається транслітерувати в кирилицю і використовувати як українське слово :)

    P.S. Цікаво а слово БАГ вже також асимілювалось в українській мові?
    Чи варто казати "О ця програма має ЖУКА" :))) (В оригіналі це був таракан.)
     
  10. Top Dog

    Top Dog Український Українець

    Ні, я мав на увазі skilled developer. На нашу правільніше було б skilled(овий) ди(е)велопер. Як rating - ratingовий.

    ---------- Додано в 11:35 ---------- Попередній допис був написаний в 11:33 ----------

    Ніхто ж не каже рейтове видання. Кажуть рейтингове. :)
     
  11. devidlein

    devidlein New Member

    якісь курси не допоможуть) треба іти здобувати освіту в навчальний заклад) а курси це так для себе
     
  12. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    Думаю, що цілком і повністю, принаймні в колі осіб, які працюють у певній сфері :)
     
  13. Top Dog

    Top Dog Український Українець

    Якщо ви молода людина і вас є кому годувати (і ви не одружені), тоді звісно ВНЗ - саме те. Але під час навчання треба самому осилювати професію. Бо в ВНЗ вчать всьому, крім професії.
     
  14. valeriav

    valeriav миється в бані

    Не йдіть до шагу, я знаю власника філії, це тупий розвод! Хочете програмувати - читайте книжки з программування!
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Klimenko

    Klimenko New Member

    Читайте книги, знайти хороші курси онлайн (я рекомендую MIT OpenCourseWare, Coursera...)
     
  16. BreakPoint

    BreakPoint Member

    От не розумію я людей. Я починав програмувати десь на початку 90х. Тоді про интернет і не чули. Книжки перефотографовували. От часи були.
    І нічого, навчився)

    А зараз у чому поблема? Он-лайн бібліотек безліч, на ютюбі відеоматеріалу море. Форумів з програмування тисячі.
    Читай, дивись, спілкуйся, намагайся програмувати.

    Може банальну річ скажу, але щоб навчитися програмувати треба програмувати.
    Придбайте собі книжку Кернігана та Річі по С і вперед.
    Ставте собі завдання та виконуйте їх. Далі само піде.

    А курси я Вам не рекомендую. Гроші та час на вітер. З гарною книжкою та тямущою головою за той самий час набагато більше можна досягнути.
    А як голова нетямуща, то вже нічого не допоможе.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Masted

    Masted New Member

    В "Шаг" актуально вчитись, але якщо ви справді цього бажаете. Без бажання як розумієте нічого не вийде.
     
  18. Vitaliy Podoba

    Vitaliy Podoba New Member

  19. dancers

    dancers New Member

    Шукаю людей які вчились у lviv it school. Курси досить дорогі, а відгуків нуль. Не хотілось би марно витратити кошти.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Jaulwya

    Jaulwya миється в бані

    Ну, якщо людина хоче на бек-енді працювати, то тоді краще PHP. HTML+CSS то для фронт-ендщиків. Хоча, зараз краще бути фул-стак, але цьому точно ніде не навчають.
     
а де твій аватар? :)