ХЛІБ!

Тема у розділі 'Форумна кухня', створена користувачем poetka, 25 лип 2011.

  1. redfox

    redfox Well-Known Member

    ага, все по рецепту...
    дрожжи, думаю, может поменяю
     
  2. Кохана

    Кохана LuBimaya

    Ага, спробуй змінити. А в тебе яка модель ХП? І яка послідовність засипки продуктів?
     
  3. redfox

    redfox Well-Known Member

    вот модель не помню, какая то бельгийская...

    Fritel BM 1807 вот нашла

    а там сначала дрожжи, потом мука а потом все остальное... ну так написано в руководстве:dntknw:
     
  4. Кохана

    Кохана LuBimaya

    а спробуй спочатку рідину, потім сіль, цукор, мука, а дріжджі в самому кінці в муку
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    А сіль би не мала разом з дріжджами бути - сипати їх треба в різні кути.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. redfox

    redfox Well-Known Member

    ааа, я пока из смесей готовлю - ну чтобы пользоваться научиться... там смесь с мукой отдельно - дрожжи отдельно... и нужно только 230 мл воды налить... то есть сначала попробовать воду, потом дрожжи и потом муку?
     
  7. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    В мене із готової суміші хліб ніколи не вийшов.

    Спробуйте оцей рецепт:

    300 мл. води, 2 ч.л цукру, 2 ч.л. солі, 500 г пшеничної муки, 1 ложечка сухих дріждів - саме у цьому порядку.

    Ви знаєте, як виглядає "правильне" дріжджове тісто? Справа в тому, що у муці місцевого виробника може бути замало вологи (або навпаки забагато), і в цьому випадку тісто або не підійде, або підійде забагато, а потім провалиться. Слідкуйте за тістом в процесі - якщо бачите, що в масі замало води - додайте по ложечці, якщо куля з тістом не є пружненькою, а ліпиться - підсипте по ложках муку, небагато. Ну і після звукового сигналу можете підсипати що завгодно - зернятка чи насіння кмину, чи смажену цибульку. Частину води можна замінити пивом чи кефіром, наприклад.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. redfox

    redfox Well-Known Member

    ооо, большое спасибо!
    у меня как раз дома полпачки муки макфа стоит, попробую зама замешать... большое спасибо! об успехах или о моих кривых руках обязательно расскажу... а пиво что хлебу дает а мед можно положить или это уже слишком сложно?

    ---------- Додано в 15:45 ---------- Попередній допис був написаний в 15:44 ----------

    а какое пиво?
     
  9. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Без різниці яке. Це впливає тільки на смакові якості. Мед можна також покласти, замість цукру, наприклад.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Кохана

    Кохана LuBimaya

    я мед клала замість цукру, коли пекла на житній муці. теж смачно виходить...
     
  11. redfox

    redfox Well-Known Member

    а если и мед и пиво? нормуль будет?
     
  12. Кохана

    Кохана LuBimaya

    головне, забагато не покласти. Бо як почне підходити - може дах зірвати!
     
  13. redfox

    redfox Well-Known Member

    а часть воды заменить на пиво -это половину?
    и мед считается также как и сахар? то есть 2 ч.ложки?
    и соль тоже класть?

    ---------- Додано в 16:24 ---------- Попередній допис був написаний в 16:24 ----------

    ужас то какой!!! тогда давайте подробности, хотя у меня печка до 1250 рассчитана))))
     
  14. Кохана

    Кохана LuBimaya

    я на пиві не пекла, тому точної пропорції не знаю. але читала, що дріжджі і пиво можуть дати вибухову реакцію...

    ---------- Додано в 15:39 ---------- Попередній допис був написаний в 15:38 ----------

    а сіль обов"язково має бути, бо то вже буде булочка, а не хліб.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. redfox

    redfox Well-Known Member

    ВОТ УЖАС ТО, ТОГДА ДЛЯ НАЧАЛА ВМЕСТО САХАРА ПОЛОЖУ 2 ЛОЖКИ МЕДА)
     
  16. Кохана

    Кохана LuBimaya

    Фоксі, не бійся! До стелі, думаю, не гахне...
    Хоча,
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Буде.

    В мене нічого не рвало. )
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. redfox

    redfox Well-Known Member

    а программу какую ставить? базовую и вес 750?
     
  19. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    • Подобається Подобається x 1
  20. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Під нами на першому поверсі замість аптеки тепер маркет зі своєю пекарнею. Ой, які запахи доносяться)
    Я печу на дачі хліб в мультиварці. Смачно виходить, але на півдня клопоту.
    І з отрубами, і з медом, і сушеними овочами, і з ізюмом, і чорний з аграмом, солодом і тміном...експерементувала багато. Свій хліб запашний, довго не черствіє, але морочно. Зараз такий хліб добрий можна купити в простому сільському магазинчику, ще в машині починаєш їсти, бо запах чудовий)
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)