ХАРКІВСЬКІ НОВИНИ

Тема у розділі 'Харківський форум', створена користувачем Volodyam, 5 тра 2016.

  1. Alianna

    Alianna New Member

    Уже второй год работаю в Польше. знаю что мноигие харьковчане тоже здесьработают или ищут работу. Поэтому оставлю ссылокчку на эту групу. Здесь вакансии от прямых работодателей без посредниковю Тем кто ищет - будет полезно https://www.facebook.com/PracaUpolaka/
     
  2. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Олена Монова
    1 год ·
    Поїхав Колєнька.
    Ні, не за кордон, як хвалився.
    В СІЗО на 60 діб без права застави.
    Плюс на нього паралельно відкрили ще одну кримінальну справу: за дзвінок з туалету лікарні, де він заявив про угон автівки. Колєнька називався чужим ім’ям і диктував чужу адресу.
    Думаю, сяде. Колєньці не фартануло цього разу: ДТП надто резонансне, рейтинги влади валяться, так що будуть цю тему робити голосною і показовою.
    Тут відео з телефонів присутніх в Інфініті за лічені хвилини до трагедії
    https://t.me/kharkov_now/8764
    [​IMG]


    зі

    Олена Монова: Ти сидітимеш, Коля. А заграніца якось без тебе. Я з цієї історії не злізу, слідкуватиму за перебігом і буду про це писати - Козак Пост
     
  3. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Лєнь шукати, а шо там з тою Зайцевою, хто знає?
     
  4. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Я можу сказати з чужих слів (на ХФ), що вона відбуває ...тільки де?(може десь на загородній дачі, а числиться в колонії), Дронов же відбуває по максимуму - він проявив зайву упертість, не признавши свою вину.
    А з цим новим мажором якийсь лютий капець. Як він їздить без прав, в 16 років, і не вперше порушує ПДР, посилає ментів нах. Це шок. Якщо повісять керування на когось, хто їхав в машині та зараз вже вмер,і випустять, його розірвуть тут в Харкові.
    Йому тут не жити. Його папаша барига по м'ясу, і вже пішли палити м'ясні лавки, що до нього стосуються.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Cмертельна ДТП у Харкові: 10 велuких бізнеcменів пішлu протu покровuтелів мажора та зробuлu заяву.. - Блискавка

    Sapronov Yuri
    23 год ·
    Вибір адвоката для прерогативи сімей потерпілих.
    У нас є басейн 10 людей, поки що 10 бізнесменів готові фінансувати захист молодих жертв сволот та його покровителів.
    Пройшла доба, у мене було три десятки запитів від людей з посиланням на прохання допомогти потерпілим з адвокатами
    Їм передали телефон Ігоря Черняка.
    Вони ще не виходили на зв ' язок з ним.
    Ми ГОТОВІ.
    Вибір - за ураженою стороною.
    Це станом на зараз.
    Я, Юрій Сапронов
    Гарік Корогодський Гарик Korogodskiy
    Олександр Давтян Александр Davtyan
    Володимир Скоробогач Владимир Skorobagach
    Ігор Черняк Igor Cherniak
    Оренда мас
    Ігор Когут
    Юрій Губаньков Yuriy Gubankov
    Сергій Хорошайлов Сергей Khoroshaylov
    Валерій Дема Валерий Dema
    Ми фінансуємо ВСІ кошти на судовий процес.
    Обіцяємо ВСЕ громадськості.
    Феміс не зможе продати, тільки якщо все гучно, прозоро і яскраво.
    Ми не даємо хабарів.
    P.S. Хто близький до постраждалих, будь ласка, передайте телефон Ігоря Черняка.
    +380509618027
    Не нав ' язуємо себе, але готові допомогти від ′′ А ′′ до ′′ Я ".
    Думаю, що навряд чи збереться подібна група юристів та бізнесменів для вашого захисту.
    Це не тільки харків ' яни, а й кияни, і одесити.
    Вибір за вами!
    P.S. Репост будь ласка.
    За репост прошу втретє на ФБ сторіс.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  6. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Sapronov Yuri
    1 год ·
    Читаю зранку ЗМІ і ТЗ, що каже підозрюваний, його батьки, його адвокат.
    Думка дозріла.
    Дозволю собі дати пораду підозрюваному підлітку Миколі Харковському, його батькам та адвокатам.
    Перестаньте поєднувати зараз і не забувайте
    Далі, ПУТІМЕР, слабкий, забудь про дірку в голові, яка не пам ' ятає, як все було, спробуй показати, що ти божевільний.
    Навчіть свого сина, підсудного, починаючи з завтрашнього дня публічно покаятися на колінах у в ' язниці, покаятися і попросити пробачення.
    Записуйте це кожного дня на відео та поширюйте.
    Вміє викладати відео в сторіз, як трахатись поліцейських, як їздити 200 км / год, як стріляти в людей, як браво і давати зброю друзям.
    Тільки тоді не буде 8 років тюрми, а може тільки 5.
    Повне визнання провини на всіх
    звинувачення, і кожен день ставати на коліна і просити прощення.
     
  7. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Igor Cherniak разом з Александром Давтяном та
    ще 5
    .

    2 год ·
    Сегодня Николай Харьковский снова отказался от сдачи крови.
    Теперь уже после решения суда, которое его к этому обязывало.
    Сразу следует объяснить. В Украине нет нормативного акта, регулирующего процедуру принудительного «отбора» образцов крови.
    У нашей власти руки до этого так и не дошли.
    А важные дяди и тети в высоких кабинетах и на мощных должностях заняты серьёзными вопросами, и их это особо не беспокоит.
    На практике, это значит, что «силовой вариант» чреват уголовным делом для тех, кто будет «отбирать» кровь.
    Да-да, для следователей, но уж никак не для Николая в нашем случае.
    Вот в таком замечательном государстве мы живем.
    Жаль только, что даже в таком резонансном деле дальше глубокой обеспокоенности со стороны всех тех, кто наделен властью и полномочиями, ничего в плане системного решения проблемы даже «не зашевелилось».
    Идем дальше. Сегодняшний отказ от сдачи крови полностью продолжает всю предыдущую историю. Отказ от сотрудничества со следствием. Полный отказ от признания вины и хоть какого-либо раскаяния. Этим Николай Харьковский кардинально отличается от многих других фигурантов подобных резонансных ДТП.
    Позиция семьи погибшего очень проста и однозначна: если человек повторно уклоняется от сдачи крови, значит он знает, что на то есть причины.
    Также это может быть расценено как умышленное невыполнение решения суда.
    Должно быть расценено.
    Со всеми вытекающими последствиями, а именно: + еще одна статья для Николая Харьковского.
    Будем добиваться реакции наших правоохранителей. Тут разговоров о личном контроле мало.
    Нужны реальные действия!
    UPD: Сегодня Дзержинский районный суд ПРИВЛЕК Николая Харкьовчкого к админ.ответственности за совершенные еще в сентябре правонарушения. В этом моменте - никакой «зрады» нету!
     
а де твій аватар? :)