Халатність

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Ksani, 10 сер 2007.

  1. Vu_

    Vu_ Member

    Відповідь: Халатність

    сотня баксів - то замало. такса від пів-штуки баксів
     
  2. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Халатність

    то заклик, агітація чи пересторога?
     
  3. Vu_

    Vu_ Member

    Відповідь: Халатність

    статистики, на жаль, не знаю по нашому пологовому будинку. але можу сказати (як лікар) що проблема там таки з некваліфікованими працівниками, які просто хочуть побільше заробити.
    до речі, там працює моя гарна знайома дитячим реаніматологом. то ті факти акушерської недбалості, які вона постійно розповідає як лікар (переповідати всі не буду) достатні для того, щоб зробити висновки як і про халатність так і про недбалість та недостатню професійність.

    не хочу сказати, що у нас погані лікарі, є й гарні акушери-гінекологи. але таких чомусь меншість. принаймні, у нашому пол. буд-ку.
    а пояснюється така ситуація, на мою думку, тим, що розподіл на "козирні" спеціальності за місцем проживання (акушер-гінеколог, хірург, кожвен і т.п) по закінченню київського мед. ун-ту отримують у більшості контрактники (бо вони самі обирають собі спеціалізацію), а бюджетники їдуть сімейними лікарями на райони та села по Україні чи лікарями-лаборантами, рентгенологами, патанатомами та фтизіатрами (бо їх так розподіляє ВУЗ). А оскільки здебільшого навчались контрактники абияк, то й спеціаліст буде таки самий. Звісно, що з контрактників теж є гарні спеціалісти, але таких меншість. А більшість колишніх горе-студентів тренується медичній справі саме на пацієнтах методом помилок за рахунок здоров"я тих же пацієнтів.
    Тому такі випадки недбалості з боку лікарів - то не випадковість, а закономірний результат. І, думаю, з часом таких випадків буде траплятися все більше.
    ІМХО.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Vu_

    Vu_ Member

    Відповідь: Халатність

    констатація факту :)
     
  5. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: Халатність

    Запрошення на роботу!:D
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: Халатність

    У мене дружина реаніматолог... Уявляєте, що розповідає?:eek: Ми ж ще ті спеціалісти...
    - "Який дурак тобі цю пломбу ставив?"
    - "Ви, лікарю... 6 місяців назад...":dance:

    А взагалі проблема звісно існує. У сенсі кваліфікації і відповідальності лікарів. І з кожним роком все гостріша і гостріша. Те, що Ви пишете, одна з важливих причин.
     
  7. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Халатність

    А скільки коштує "запрошення"?
     
  8. zet

    zet Дуже важлива персона

    Відповідь: Халатність

    3-х комнатная квартира в центре Киева с видом на Днепр... ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: Халатність

    Запрошення шляхом безплатної реклами!:) А Ви кажете... Не перевелись ще "бєскористниє" люди!!!:radist:
    ЗІ: А як українською "бескорыстный"?
     
а де твій аватар? :)