www.odnoklassniki.ru

Тема у розділі 'www', створена користувачем Пересвет, 13 гру 2006.

  1. ZOOM

    ZOOM Well-Known Member

    Відповідь: www.odnoklassniki.ru

    :D :D :D Я також не ходила на випускний, і з однокласниками відносин не підтримую. Не "зліпилося" у нас спілкування за 10 років, а я і не жалію. Підтримую відносини лише з подругою-однокласницею, мені цього достатньо...
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: www.odnoklassniki.ru

    а Ви фішку не рубите....25 років тому ..... ласточку знайшов
     
  3. Meg

    Meg Well-Known Member

    Відповідь: www.odnoklassniki.ru

    Я теж лише з однією однокласницею спілкуюся-ми ше в таборі здружилися.А от зі мною в групі один однокласник вчиться.Я як дізналася-в мене була істерика.Але тепер ми навіть вітаємося...і звертаємося по імені,деколи...Можете собі уявити,як я їх "люблю"?!
     
  4. ZOOM

    ZOOM Well-Known Member

    Відповідь: www.odnoklassniki.ru

    Угу, можу...А ще я собі не уявляю, як після умов шкільного життя однокласники одружуються між собою. Я нічого проти не маю, якщо живуть щасливо, то це добре. Але мені, наскільки пам*ятаю, після закінчення шкільного дня хотілося когось вдавити:D
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Meg

    Meg Well-Known Member

    Відповідь: www.odnoklassniki.ru

    Ага,а мені і досі хочеться когось вдавити!!!Пам"ятаю,як на останній дзвінок всі були з бантиками,а нас компанія зібралася,ми без бантиків принципово були (зрештою наша компанія потів в знак протесту і на випускний не пішла).ТАк от я приходжу,а ті дурочки хі-хі ха-ха а потім такі здивовані:"А чо ти без бантика?!"А я така зла і прямо їм всім:"А Я ШО ДУРА???"Вони зробили великі очі і вираз обличчя ніби не почули.
    По випускному я вийшла зі школи,стала на коліна і крикнула:"Алилуя!"Це був найкращий момент зі всього мого шкільного життя!)))
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. ZOOM

    ZOOM Well-Known Member

    Відповідь: www.odnoklassniki.ru

    А біла сорочка і чорна спідничка?? :suicide:
    Досі тіпає, я тоді в спідницях взагалі не ходила, завжди джинси або штани, а тут тобі починають навязувати спідниці, і банти...:D
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Meg

    Meg Well-Known Member

    Відповідь: www.odnoklassniki.ru

    Та,та!Точно та сама ситуація!
    А ше як форма?В нас була.Мені то шо-я завше була в чорному піджаку і чорних штанах.Гатічно,аднака,виглядало!!!!))))
     
  8. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: www.odnoklassniki.ru

    "Останній дзвоник" зовсім не пам"ятаю.
    Але випускний пам"ятаю добре:

    Заздалегідь за кілька днів ми пішли делегацією "відмовлятися" від духового оркестра, який найняла чиясь маман. З матюгами відбилися від їхніх "послуг". І тут же домовилися з рок-групою.


    На початку випускного директриса (мабуть востаннє в Києві) роздала характеристики разом із атестатами (от прокололася!) і ми почали бухати та громити хімічний кабінет (не любили хіміка) :).

    А закінчили - на Гідропарку, масовим купанням.
    Пам"ятаю, однокласник жартівливо намагався мене "притопити", а я чіплявся за паркову фігурну лаву, яка чомусь плавала в воді. Кажуть, крутив її руками, як білка - колесо. Більше нічого не пам"ятаю.
    У 1999-му зустрілися - 14 з 27 (!).
    Нещодавно - теж, у неформальній обстановці (приїхала однокласниця з Торонто). Живьом !!!
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. ZOOM

    ZOOM Well-Known Member

    Відповідь: www.odnoklassniki.ru

    Хотіли ввести форму, але чогось не ввели. Вже приносили, показували нам. Вам повезло, чорна напевне нічого виглядає, а у нас...Севдепівський синій колір, несуразний мішковатий крій, жах....Думала так: якщо введуть цю форму - піду і застрелюсь.
     
  10. Meg

    Meg Well-Known Member

    Відповідь: www.odnoklassniki.ru

    Нє,в нас тоже сині були)))Просто нам вже дозволили носити будь-якого кольору,лиш би піджаки.
     
  11. Mariya

    Mariya Well-Known Member

    Відповідь: www.odnoklassniki.ru

    От походили би ви в коричневеньких суконочках з чорними фартушками і з білими в святкові дні :suicide: - то на піджаки зі спідницями просто молилися б :p .
     
    • Подобається Подобається x 7
  12. Meg

    Meg Well-Known Member

    Відповідь: www.odnoklassniki.ru

    Ті слова мені мама слово в слово казала!)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Полковник

    Полковник миється в бані

    Відповідь: www.odnoklassniki.ru

    Проверьте кто-нибудь.
    Сейчас работает?
    А то у меня не грузится.....
    Спасибо.
     
  14. Львiва

    Львiва Well-Known Member

    Відповідь: www.odnoklassniki.ru

    У меня тоже не грузится и у моих родителей
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Redhotchilly

    Redhotchilly Well-Known Member

  16. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: www.odnoklassniki.ru

    ні, не відкривається......
     
  17. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: www.odnoklassniki.ru

    А зі сторінкою моєї школи взагалі темна справа: через рік або два після мого випуску школу прикрили (і правильно зробили!), віддали під корпус інституту.
    А десь на "виселках" відкрили зовсім нову школу під тим же номером.

    Якось зайшов на "однокласники.ру" - там зареєстрована одна дівчинка з Ізраїлю - на клас або два молодше, я з нею не спілкувався в школі.

    А тепер зайшов - тільки еміграція, але з "нової" школи (на виселках) під тим же номером. А "нашої" дівчинки нема.

    І звідки в тому "селі" стільки євреїв ??? (було!) :)
     
  18. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: www.odnoklassniki.ru

    чутки: роутер здох....
     
  19. Львiва

    Львiва Well-Known Member

    Відповідь: www.odnoklassniki.ru

    Заработал сайт.
     
  20. марта

    марта Well-Known Member

    Відповідь: www.odnoklassniki.ru

    Сайт тормозящий. Але ідея суперова. Вже знайшла купу старих знайомих.
     
а де твій аватар? :)