www.odnoklassniki.ru

Тема у розділі 'www', створена користувачем Пересвет, 13 гру 2006.

  1. Forpost

    Forpost Стоїк

    москалі гадають шо аднакласніки це весь інтернет,а Яндекс тілько в рускіх компах,(китайських)
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Moskal Charivnik

    Moskal Charivnik Комуняку на гілляку!

    А шо таке яндекс? така ж гидота, як експлоєр - існує тільки для того, шоб скачати інший браузер та забути про це фуфло.
     
  3. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    аднакласнєкі -- це сайт для пошуку одиноких дамочок бальзаківського віку
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Є такі чайники, що заходять тільки в Однокласники, на деякі сайти новин і Ютьюб.
    Я в соцмережах принципово не реєструвався. Створив екаунт на Фейсбуці тільки коли з"явилися сторінки Євромайдану.
    Бувало, шукав в Неті за прізвищем ту чи іншу людину (як правило емігрантів), пошуковик виводив на сторінки соцмереж. Тоді я просив знайомих відпрвіити людині ПП, що Борис просить написати на такий-то мейл.
    Серед пошуковиків віддаю перевагу Yandex.ua, оскільки Яндекс за замовчуванням відкриває знайдені сторінки у нових вікнах. А при англомовному пошуку - av.com.
    Так звик і свої звички не міняю.
     
  5. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Абсолютна правда. Причому цi ДАМочки, в розпачi та в пошуках собi мужчини, самi активно пропонуються - бери не хочу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Locke

    Locke невиправний реаліст

    Через 6 днів розпочинає роботу українська соцмережа http://weua.info/
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. muravey

    muravey Well-Known Member

    Уже не первый продукт, который запускается под знаменем "своего, украинского" в антитезу успешным продуктам из-за океана и из России. Я вижу в этом не почетное начинание, а способ заработать денег на патриотических порывах граждан.
     
  8. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    А Ви подумайте в іншій площині: в соцмережах, які хостяться в росії, вас моніторять (в т.ч. ФСБ) від і до. Підсаджують на Ваш комп невинні метки-ідентифікатори. за якими Вас (точніше комп) ідентифікують будь-де, якими б анонімайзерами Ви не користувалися. Плюс витягнуть усі cookies (читайте - список відвідування інших сайтів разом із ніками та паролями), а також базу поштових адрес Ваших кореспондентів.
    Мені ще у 2005 році показував як це робиться аматор із Дніпропетровська (адмін локально популярного чату; він запускав цей інструментарій тільки відносно злісних порушників).

    Хочете бути "голим" 7х24 - ходіть на одноклаксники.
     
  9. muravey

    muravey Well-Known Member

    Boris_Kiev, я не хожу конкретно на Одноклассники (не из-за опасности, просто неудобно и там нет моих друзей), пользуюсь другими сетями (которые вероятно тоже при случае всю информацию выдадут ФСБ). Непонятно, почему вы уверены, что украинские сети защищены от этого. Как сказал когда-то хороший человек, "если хочешь безопасности и анонимности в интернете - лучше читай книги".
     
  10. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Вас можуть звинуватити в чомусь антиукраїнському? Ну так подумайте перш ніж робити щось таке.
    В Росії тотальне стеження (на рівні провайдерських вузлів) здійснюється з 1998 року. Провайдерів ЗМУСИЛИ купити за власні гроші ту апаратуру, яка керується ФСБ. У нас рік за роком намагалися протягнути аналогічний закон (останній раз - депутат Корж В.Т.), але номер так і не пройшов.
    Якщо мені треба щось написати на російському форумі (в т.ч. технічних і музичних), я користуюся іншим компом, де двічі на тиждень перезаливаю Акронісом системний розділ.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Shlyak

    Shlyak Well-Known Member

    Еще хорошо помогает двічі на тиждень перечитывать анек про неуловимого Джо.
     
  12. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Shlyak
    мабуть Вам не доводилося чистити компи не тільки дівчаток-чайниць, які потусувалися по російських сайтах.
    Я ж не даю порад щодо використання презервативів, нє?
     
  13. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    +1. Тому мої сторінки там ніколи не заблокують і не зламають
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    хто знає -- як видалити свій профіль з однокласників?
     
  15. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    .......
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Finya

    Finya enjoy the silence

    Жодний iнший сайт такого проблемного видалення не мае.
     
а де твій аватар? :)