Work and Travel USA Львів - збираю відгуки про агенції, шукаю нормальну

Тема у розділі 'Подорожі світом', створена користувачем iamlanalana, 5 лис 2015.

?

Ворк енд Тревел США - відгуки про агенції. Прошу проголосувати якщо ви рекомендуєте дану агенцію

  1. StudyUA (київська фірма)

    0 голосів
    0,0%
  2. CIP (на Городоцькій біля Магнусу)

    1 голосів
    50,0%
  3. Students Adventure (на Кривій Липі)

    1 голосів
    50,0%
  4. Star Travel (на площі Соборній)

    0 голосів
    0,0%
  5. Student Land (київська фірма)

    0 голосів
    0,0%
  6. Union Forum (на Лепкого)

    0 голосів
    0,0%
  7. Agency of Exchange Programs for Youth (на Шпитальній)

    0 голосів
    0,0%
  8. Агенція Молодіжних Програм (на Дорошенка)

    0 голосів
    0,0%
  9. СОНАТА (на Героїв УПА і на Личаківській)

    0 голосів
    0,0%
  10. є ще інші у Львові, добре шукай :)

    0 голосів
    0,0%
  1. iamlanalana

    iamlanalana Member

    будь ласка, хто брав участь в програмі особисто, або в кого друзі мають реальний досвід участі в даній програмі, дайте відгуки про агенцію через яку їхали. Буду щиро вдячна
     
  2. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    Ви абсолютно праві , я ніколи не брав участі в різних гастербайтіських справах.-візах на працю
    Я просто живу на цьому континенті і живу довго.Довше ніж Ви живете на світі ...і дечого мене життя навчило.
    Але Вам порад давати не буду.
    Ви молода , повна енергії і у Вас ще все впереді.
    Бажаю Вам ( без знання англійської мови) заробляти ці гроші що Ви вище написали.

    P.S. а також щоб це була ПРАВДА - " в якому навіть прописані знижки на харчування чи проживання в роботодавця, якщо це готель чи ресторан"
    Good Luck від щирого серця.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    В готелях і ресторанах працівники часто отримують безоплатне харчування. Воно щоправда не ресторанне. Але кухня робить страви для працівників.
    Ресторанне харчування отримують менеджери, художники, начальники охорони.
    Тому для готелю або більш-менш пристойного ресторану безоплатне харчування принаймні раз в день є досить типовим.
     
  4. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Аха-ха, глянь но Патрiк, як ця синичка про америку строчить, i кому? Тобi!))
    Я балдiю вiд тих фейсбукових експертiв.)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. avatarwin

    avatarwin Well-Known Member

    ----абсолютно правильна відповідь
     
  6. avatarwin

    avatarwin Well-Known Member

    ------як для вас особисто гарантую 500-600 дол. за неділю при 10- 12 год робочому часі---проживання і харчування безкоштовне---а далі все залежить від особистих здібностей , данних і можливостей то можна і 500-600 дол за день, но харчування і проживання за свій рахунок.
     
  7. prius

    prius Well-Known Member

    Повією ?
     
    • Тупо Тупо x 1
  8. avatarwin

    avatarwin Well-Known Member

    -----що за дурниці
     
  9. prius

    prius Well-Known Member

    А що ви їй пропонуєте робити за ці гроші, без англ.мови ще й їжа і житло дармове? Ще можу подумати що прибиральницею
     
    • Тупо Тупо x 1
  10. avatarwin

    avatarwin Well-Known Member

    ---читай більше газети
     
  11. prius

    prius Well-Known Member

    Читайте
     
  12. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Дуже гарно...о_О
     
  13. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    а без агенції ніяк ? скільки можна годувати посередників
     
  14. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

  15. Trahtibidoh

    Trahtibidoh New Member

    рекомендую на Кривій липі агенцію. Їздив від них минулого року. Дуже привітна дівчина у мене була консультантом. Консультувала по всіх дрібницях. Порадила багато такого що я не знав і потім реально знадобилось. Робота теж крута дуже була. Працював в піцерії в Rehoboth Beach. Згодом знайшов додаткову роботу. Локація просто супер була. Цього літа знову планую їхати. Вже зареєструвався. тільки не знаю як візи того року будуть давати.
     
  16. Alise DE

    Alise DE миється в бані

  17. velikiyevgeniy

    velikiyevgeniy New Member

    Что бы не обдурили надо ехать через знакомых. Или узнать у тех кто уже ездил, через кого они ездили

    Я ездил по work and Travel USA. Хотя ехал не через знакомых. Но мне повезло. Так же родители насобирали денюжку. Было страшно, но оно того стоило. Я думал мой английский хороший ))) оказалось нет. Когда я приехал обратно в Украину, я уже свободно общался.
    Потом еще от этого человека ездил работать на американском лайнере официантом.
    Снова собираюсь ехать на лайнере работать, скорей всего официантом.
    Если интересно , можете пообщаться с человеком, зовут Руслан 063 995 6975
     
а де твій аватар? :)