Wi-Fi з"єднання ,залізо та периферія

Тема у розділі 'www', створена користувачем MARTINI, 7 лют 2007.

  1. Nemo

    Nemo Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте веб камеру

    Я це розумію - тому й не шукаю Logitech з можливостями Ultra. Треба камеру суто для Skype - 320 на 240 - і крапка. Там і USB1.1 - хватить із запасом. Правда краще USB2... І 640 на 480 - бо Skype3.6 обіцяє підримати цей формат (хоча не з нашими каналами...) Навіть вмонтований мікрофон без потреби.
    Тому й схилявся до A4tech PK-835
    http://www.a4tech.com/en/product2.asp?CID=77&SCID=89&MNO=PK-835
    - usb2, 30 кадрів, ніяких снапшотів - просто і надійно. Не грузить систему (Computer with Pentium 166MHz minimum) Але єдина фірма, яка їх має у Львові - для когось ці камери зарезервувала, а гнати за ними в Києв не виплачується. Львівський інтернет-магазин вибору не має...
    Які альтернативи???
    Genius - в Мережі дуже критикують.
    Creative ??? Ще не розібрався з цими камерами...
    Acme у Львові немає точно - ніякої інформації.
    Несподівано у Шоці знайшов українсько-російську веб-камеру від Sven! Така собі GD-710
    http://sven.ua/themes/sven/shop-goods.asp?folder=1863&catalog=142&good=718
    Але має великі вимоги до системи - не менше Pentium P4 1.4GHz (порівняйте з A4 - 166MHz)... Не вказують який сенсор (мабуть таки CMOS) Не знаю... Треба зважити.
    А от найновіша камера від A4tech взагалі не потребує драйверів в XP і Vіsta - віткнув в USB - і працюй. Ніяких проблем - PK-30MJ
    http://www.a4tech.com/en/product2.asp?CID=77&SCID=89&MNO=PK-30MJ
    Супер. Але в Україні таких ще немає.
    Мені от цікаво: веб камера (люба - логітех, геніус) без рідних драйверів працювати зможе в XP? Cпецифічних функцій не буде, але зображення траслювати по ідеї мала б...

    Додано через 1 годину 56 хвилин
    Який конкретно найдешевший Logitech у Вас працює на ура?
    Chat? Chat for Skype? Express? Express Plus? Messenger?
    Вони вимагають рідних драйверів?

    І ще питання - щодо трафіку!
    Skype, MSN, Yhoo!, ICQ вмикають камеру тільки в режимі 320х240. Картинка 320х240 16 біт буде десь 150 кілобайт. Секунда спілкування в 15 кадрів/сек важить десь 2.2 Мб... Я так розумію, там сигнал якось компресується. Яка швидкість каналу потрібна для більш-менш задовільної роботи video Skype?
     
  2. syavych

    syavych копач

    Відповідь: Порадьте веб камеру

    QuickCam Messenger
    При 1Мбіт/с працює нормально, на меншій швидкості не пробував
     
  3. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Порадьте веб камеру

    на 512 картинка хорошої якості і швидкості відтвореня на зображенні рухів співбесідника.А реально все залежить від числа абонентів, які в даний момент часу в Skype.Якщо картинка задовільняє покадрова то і на дозвоні працює.Але в тому відношені для низьких швидкостей нету відео і аудіозвязку комп-комп краще веде себе Yahoo Messenger
     
  4. Michel

    Michel Member

    Відповідь: Порадьте веб камеру

    В Китае наладили выпуск накопителей с функцией кражи паролей
    http://www.lenta.ru/news/2007/11/12/viral/
     
  5. polev

    polev New Member

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління ?!

    Чи існують у ейрбайтів WiFi точки доступу, а то я живу в районі з 2х поверховими будинками вулиці Кн. Ольги. Боюся що вони довго будуть тягнути кабель (хоча коли я дзвонив на початку літа, мені сказали що вони якраз збираються там прокладати і через місяць буде готово - вже пів року чекаю). Біля мене відносно недалеко (200-800м) є три райончики де є їх мережа з прямою видимістью на мій будинок. Може на якомусь з них стоять точки доступу, чи вони взагалі таким не користуються???
     
  6. demetris

    demetris Well-Known Member

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління ?!

    А мені підходить - від підключення ще жодного мб не скачав (згідно статистики) :)
    Ну то й посперечатися можна. Теер хлопці якось той канал ріжуть - і дають кому хош... (працюють під посередників в тіні :))
    В мене в контракті пише 90 (дев"яносто) грн. і до якщо достроково. А контракт діє до 31 грудня 2007 року (з автоматичною пролонгацією в разі відсутності заяви на відключення за 5 днів до терміну)... тобто можна від"єднатися без проблем, але тільки під Новий Рік. Дехто того свята ще й тому чекає ;)

    Додано через 1 хвилину
    Почитайте гілку про маршрутки... нічого спільного не знаходите?

    Інша справа, що вони просто багато триндять... і не багато (але вже хоч щось) роблять... ;)
     
  7. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління ?!

    ну на вскидку треба вкласти $ 2 -3 тис.зразу,потім розширити сітку до 100 машин,плюс аренда жирного каналу .В плюси можна вийти десь місяців через вісім,та і то при хорошому розкладі.Якщо щось не врахував або помилився в порядку цифр, то прошу поправити. Ага ще забув витрати на адміна,сервер ,електрику і пару студентів на збирання грошей і рішення поточних питань
     
  8. demetris

    demetris Well-Known Member

    Відповідь: Wi-Fi з"єднання ,залізо та периферія

    не знаю, не знаю...

    Мені обітцяли під"єднати Ві-Фі за тиждень. тре модема за 60-100 дол. і все... літай (128/128 від 80грн./міс), але мені вже арбіти під"єднали на той час.

    Може знов хтось хотів здурити, га? а то в нас тепер такий світ, шо просто... :)
     
  9. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Wi-Fi з"єднання ,залізо та периферія

    Беспроводная точка доступа Wi-Fi обеспечивает безопасность, производительность и надежность, необходимые для использования в корпоративных системах, и поддерживают до 64 беспроводных клиентов. Универсальные трехрежимные точки доступа работают в стандартах 802.11a, 802.11b, 802.11g , на частотах 5GHz и 2.4GHz, и поддерживают скорости передачи данных 108Mbps/54Mbps/11Mbps. Универсальная беспроводная точка доступа Wi-Fi обеспечивает повышенный уровень аутентификации и шифрования. Функции безопасности включают в себя поддержку Wi-Fi Protected Access (WPA), 152-bit WEP шифрование, аутентификацию по протоколу 802.1x (MD5, EAP-TLS per user per session key, EAP-TTLS per user per session key, session key and broadcast key rotation, and PEAP), поддержку аутентификации с помощью серверов FUNK Odyssey и Microsoft RADIUS Server, фильтр на 1024 MAC адреса, возможность отключения SSID broadcast и поддержку организации до 64 VLAN. http://www.bluetoothshop.ru/bslist.php?Id=221&MultiId=228
     
  10. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Wi-Fi з"єднання ,залізо та периферія

    От я на 3-х вже поділився Wi-Fi 512 : 2 стаціонари приятелів-сусідів, ну, і мій стац+ноут, звичайно. 150 грн/на трьох... :)
    І всі задоволені.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Wi-Fi з"єднання ,залізо та периферія

    До якого рівня падає швидкісь при одночасній закачці трьома користувачами?

    Додано через 1 хвилину
    Чи при закачці Довнлаодом не перекривається канал для сусідів?
     
  12. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Wi-Fi з"єднання ,залізо та периферія

    1. Я мало качаю. :) Детально не міряв, тільки візуал.
    2. При закачці 1-м користувачем на 30 к сторінки не гальмують. на 20 - і качати можу без помітних проблем.
    3. Існує домовленість - висіти в Асі у випадку закачок на повну котушку (60).
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. demetris

    demetris Well-Known Member

    Відповідь: Wi-Fi з"єднання ,залізо та периферія

    Добрі у вас сусіди...

    А я зі своїми пробував і ВІ-ФІ і ОГО, і мережу... лихі люди, не хочуть "по понятіям" :)
     
  14. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Wi-Fi з"єднання ,залізо та периферія

    Нє! :)
    Сусіди в мене різні. Є ТАКий, що в церкві за рубЕль перне. Але йому і не пропоную.... :)
     
  15. demetris

    demetris Well-Known Member

    Відповідь: Wi-Fi з"єднання ,залізо та периферія

    :)
     
  16. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Wi-Fi з"єднання ,залізо та периферія

    А шо Ви посміхаєтеся..?
    Я не про рубЕль, а про Wi-Fi "не пропоную". :)
     
  17. Marlen

    Marlen миється в бані

    безкоштовний бездротовий інтернет Wi-Fi у Львові

    люди, хто знає, де у Львові є точки доступу WiFi і скільки то коштує
     
  18. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: безкоштовний бездротовий інтернет Wi-Fi у Львові

    Знаємо, постили. Ви ж і ТАК не читаєте...
     
  19. Marlen

    Marlen миється в бані

    Відповідь: безкоштовний бездротовий інтернет Wi-Fi у Львові

    де постили?
     
  20. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: безкоштовний бездротовий інтернет Wi-Fi у Львові

    http://forum.lvivport.com/showthread.php?t=23012&highlight=Wi-Fi
    Знайдете нову інформацію ,послужіть товариству ,нам теж цікаво
     
а де твій аватар? :)