Who will be next

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Mykhaylo Khomchyn, 10 січ 2021.

  1. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Ти колись говорив про сина, котрий живе мусет в Іспанії. Він вже повернувся?
     
  2. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    А що робить твій виводок? Краде або жебракує?
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Він ніколи там не жив. В Штатах жив більше року після школи. Несподобалось.
    Дочка вчилась в універі Мілану. Зараз там живе і працює стоматологом. Але це все вона сама. Вивчила італійську, здала екзамени і вчилась як іноземний студент. Було два місця для іноземців. Одне вона виборола.
    Для неї що Львів, що Мілан. Оба були під Австро-Угорщиною. Багато спільного. Навіть ментальності. Багато спільних рис. Вона дорослішала на Вірменці у Львові. Дзига. Театр Л.Курбаса. 6 музикальна. А ночами тато своєю сімкою розвозив всю їхню тусовку по всьому Львову.
    Попустить корона, поїду подивлюсь. Дружина вже була декілька раз. Син також. Друзі в гості до неї заїзджали.
    Можливо відновлять прямий рейс зі Львова. Дві години і ти там.
    А до кацапів не тягне, хоча прожив в москві п'ять років і син там народився.
    До речі, донька пару днів тому повернулась зі сходження на гору Арарат. Підкорила.

    Ось тому я дивлюсь у майбутнє і не хочу повторення того, що сталось 100 років тому. Тому я не боюсь писати про себе, дітей. Мені за себе і них не соромно.
    А ви тут, кацалапі цигани з планктоном одноклітинним, тягнете країну в болото бо там ваша Родіна.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Перепрошую, то я перепутав Іспанію з Італією, і твого сина з твоєю дочкою)
    Воно і не дивно, бо зараз розвелося дуже багато щирих патрійотів України, котрі із-за кордону вчать українців жити, і їхніх батьків, котрі розказують про свою любов до неньки.
    Я розумію і знаю, що і еміграція і остарбайтерство було і буде, і це нормально. Але тим патрійотам /тобто вам/ нєчєго на зєркало пєнять колі рожа крівая ;)
    І яким ти бачиш майбутнє з Порошенком? Тобі мало тих п"яти років, котрі Петро змарнував?
    Брешеш, Міську, брешеш як ПЄС. І ще й історією прикриваєшся, маніпулюєш нею собі на виправдання.
    Не хочу я до раші. І ніколи не хотів.

     
  5. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    А ось це вже цікаво.
    Рило, твої бажання до сраці. Бо ти не людина, ти циган. І не маєш права мати якісь бажання, бо ти худоба свого барона.
    І в дописі, на який ти відпов, мова не йде про те, чи хочиш ти в рашку чи ні. Мова йде про те, киди ти і інше бидло тягне Україну. Я припускаю, що не тобі, не твоєму господарю в рашу не кортить. Бо там є свої цигани, котрі люблять різати конкурентів. Але ви, з властивою вам дебільністю, наближаєте ножі та заточки кацатських циган до своїх дряблих тіл.
     
  6. Циган, не знаю чи осилиш, але спробуй.

    МАННЕРГЕЙМ ОЧИМА УКРАЇНЦІВ

    Порошенка знову почали давити темою АТО, мовляв – не так воював, «злив патріотів в котлах» і подібна маячня. Знаєте, я все більше починаю розуміти чому Україна – не Фінляндія (за рівнем життя – одна з кращих в світі). Фінляндія як і Україна, свого часу мусила відбиватися від Московської імперії, при чому в умовах набагато гірших ніж ми. Сучасній путінській компадорсько-олігархічній Росії все ж таки до сталінського СРСР ще рости й рости. Символом оборони Фінляндії у Зимовій війні став маршал Маннергейм. У Фінляндії він національний герой.

    Проте, якби на місці фінів були б сучасні українці, з Маннергейма склепали б ідеального «мародера і зрадника». Чому?

    Ну, по-перше, Маннергейм був генералом російської імператорської армії. Це страшний гріх – в Україні ще й зараз чимало наших діячів не можуть простити генеральських погон гетьману Скоропадському. Маннергейм же був ще й одружений з росіянкою – донькою генерала Арапова. Маннергейм пустив у Фінляндію білу еміграцію, тобто відверту вату, яка до незалежності Фінляндії ставилася, м'яко кажучи, скептично. Тим не менш.

    По-друге, Маннергейм не був фіном, він був шведом і по-фінськи до самої смерті говорит так-сяк. Райони населені шведами для Фінляндії в ті часи були таким самим головним болем, як для України нині «русини» і мадяри в Закарпатті. Думаю, аналогія зрозуміла.

    По-третє, сучасні українці обов'язково звинуватили б Маннергейма в тому що він погано побудував «лінію Маннергейма». Якось забувається, що лінія ця існувала лише на виборзькому перешийку (в районі Виборгу), і являла собою переважно кулеметні ДОТи. 95% фінських солдат воювали не в ДОТах, вони воювали в земляних траншеях з бліндажами – як у Першу Світову війну. По всьому іншому фронту ніяких інших укріплень крім траншей не було як таке. До речі, в корупції чиновників Маннергейма звинувачували ще тоді.

    А можна згадати ще й те, що фінська армія була паршиво забезпечена формою, що в ній було менше дясятка танків, що автомати «Суомі» потребували регулярної чистки і від бруду виходили з ладу, що основною зброєю у фінів була гвинтівка «Мосін-Наган» - так само як в Червоній армії. Тощо, тощо і тощо. Нарешті, воюючи з СРСР, Фінляндія не оголосила СРСР війну. Нічого не нагадує? Кожен факт окремо був би грандіозною зрадою у українців.

    По-четверте, Маннергейму українці точно не пробачили б втрати Виборгу, виборзького перешийку і чималих територій в Карелії. Всі вони в складі Росії пребувають ще й досі.

    По-п'яте, Маннергейм пішов на сепаратні переговори з Москвою зразу ж після прориву «лінії Маннергейма» і втрати Виборгу. Території завойовані совком були визнані російськими – те чого у нас нема й близько. Майже зразу були відновлені торгівельні стосунки між Фінляндією і СРСР – в інтересах фінських ділків-олігархів, що несли через війну шалені збитки. Зухвала торгівля на крові – хіба ні?

    Можна ще згадати, що під час Другої Світової війни фінська армія Маннергейма не підтримала дії німецької групи армій «Північ» і не пішла на штурм блокадного Ленінграду. Згодом це дозволило укласти з СРСР не надто болісну для Фінляндії мирну угоду. Хоча, як би пішла війна якби Ленінград пав, нині можна тільки здогадуватися.

    Як вам перелік заслуг і характеристик фінського головнокомандувача? Уявляєте яким «зрадником і мародером» його зробив би канал «1+1», якби такий був у Фінляндії?

    Але реальність така. У Фінляндії Маннергейм – національний герой. Фіни чудово знають недоліки Маннергейма. Проте вони розуміють, всі його вади – ніщо порівняно з головною заслугою маршала. Він відстояв незалежність Фінляндії і не пустив до Фінляндії більшовизм.

    Фіни уміють цінувати заслуги і знають ту межу, за яку з критикою заходити просто не можна. Це одна з причин чому Фінляндія у 20-х роках ХХ ст. здобула незалежність, тоді як Україна її втратила. І це одна з причин, чому Фінляндія одна з кращих в світі за рівнем життя. На відміну від України.
     
    Останнє редагування: 12 чер 2021
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Міську, кажу відразу - прочитав рівно стільки, скільки процитував.
    Ще"м сі подивив внизу, щоби знати - кого це ти цитуєш цього разу? Як не дивно, ніякого лємберга чи волоха :)))
    Міську, невже це ти стільки сам придумав і написав? о_О
     

  8. View: https://twitter.com/SarganLarysa/status/1403588033627230214?s=19
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Може і правда, а може і неправда. Москалю також шось спи@діти - це як два пальці облизати :)))
    Міську, не переймайся дурницями - заміри покажуть всі реальні рейтинги.
     
  10. - діду, а що було би, коли б Зеленського призначили головним тренером нашої збірної?
    - він заборонив би бити по воротам суперника, нападників відвів назад, у захисників забрав бутси, а воротарю наказав дивитися в очі суперників і бачити там бажання не забити гол!
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Слава Порошенку!
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  12. А пригадуєте, як рік-півтора тому вже вкидалася думка про те, що "нам ще доведеться захищати Зеленського, щоб не прийшов більш страшний"? Тоді на роль більш страшного пророчили Бойка.

    Ну ми тоді поцокали язиками, покрутили пальцем біля скроні й забули про цю дурню. Тим паче, що Зеленський майже за всіма ознаками вже гірше Януковича, а за іншими стрімко до нього наближається.

    "Не злетіли" ані Разумков, ані сам "страшний" Медведчук, після чергового і очікуваного обісрання спочатку з книжкою Кіпіані, а потім з "плівками", де навіть сліпому видно, що "злий геній України" - звичайнісіньке опудало, якого грає перший-ліпший.

    Цей рік є критичним для Зеленського, його поплічників і кураторів. Режим стрімко втрачає легітимність, і соціальний вибух є питанням кількох місяців. І тому на сцену знову витяли стару заготованку. Але замість старих жупелів придумали новий - Мураєва. Чи всі пам'ятають, хто це такий? Я пригадав з другого разу, за аналогією з Одесою: у нас є місцевий шмаркач, який також пнеться у спасителі "рускаваміра" і співає "как в кострє потухшєм таял угольок". Мішигине коп.

    Можна робити що завгодно, можна дрочити на старого, на нового, на Брітні Спірс і на Індіру Ганді. Не можна власними руками цементувати диктаторський режим Зеленського. Хай навіть на іншій шальці терезів буде сам дідько рогатий. Владу простіше підібрати, коли вона валяється на землі, ніж десятиліттями і гектолітрами крові видряпувати її з пазурів якогось новоявленого Кіма.
    Володимир Саркісян
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  13. За мотивами відкритих джерел і обговорювань в ФБ.

    Спонсори Голосу - Томаш Фіала, Віктор Пінчук, Михайло Фрідман.

    Спонсори ЄС - Петро Порошенко, Володимир Макеєнко.

    Спонсори Батьківщини - Сергій Тарута, Олександр Онищенко, Віктор Пінчук, Ринат Ахметов, Ігор Коломойський.

    Спонсори За майбутнє - Ігор Коломойський, Ігор Палиця.

    Спонсори ОПЗЖ - Дмитро Фірташ, Віктор Медведчук, Сергій Льовочкін, Юрій Бойко, Григорій Суркіс, Тарас Козак, Вадим Новинський.

    Спонсори Слуги народу - Ігор Коломойський, Ринат Ахметов, Віктор Пінчук, Олександр і Галина Гереги. І ситуативні спонсори, які завжди бувають у тих, хто пои владі - кого спіймали, той і спонсор.

    І, звісно, плюс регіональні бізнесмени.

    Нікого не забули?

    Бізнес і політика - близнюки українською політики. Найміцніші і найвірніші.

    А ви про ідеологію, цінності, інтереси країни....
     
  14. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Міську, ти розумнішаєш на очах о_О
    Шо сі стало? Скажи чесно - ти тоті зернятка таки з"їв?

    Чи це ти знову просто перепостив чуже? )))
     
  15. Зеленський в інтерв’ю Мосійчук:
    - Ми не можемо бути такою демократією, як у старій Європі. У нас нема часу.

    Опа! Це закид вудки на тему закручування гайок. Нема часу, треба швидко зробити людей щасливими.
    І тут же, Мосейчук:
    - ви хочете піти на другий термін?
    - Я? Не від мене залежить. Це вибір людей.

    А ми попереджали, що саме так і буде.
    І я вже собі уявляю. Люди (від яких щось ніби залежить) рівними колонами, радісні і зі сльозами щастя йдуть до офісу президента і просять просять його йти на другий термін:
    - Нє аставь нас, атєц радной. Нє брасай.
    Вчительок міняють шахтарі, шахтарів - трудівники села. А там і студентів підтягнуть.
    Так уявляє Єрмак.
     
  16. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    А Пєтька був попроще - в країні вводиться воєнний стан, і всім мовчати :)))

    Міську, а от скажи - взяти і зробити штучний шухер десь в Керченській протоці і відразу ж намагатися ввести в країні воєнний стан - це нормально? Адже ж тоді всякі вибори відміняються, і президент президентить аж поки сам захоче, нє?

    Але Петрові тоді роги обламали без шуму і пороху ;)
     
  17. Тримай лошара, утрись.

    Джонсон особисто прийняв рішення про прохід есмінця поблизу Криму - ЗМІ
     
а де твій аватар? :)