Who will be next

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Mykhaylo Khomchyn, 10 січ 2021.

  1. Є дві новини, хороша і погана.
    1. Хороша.
    Ляльководи зрозуміли, що нарід уже порозумнішав настільки, що не голосуватиме за продажних клоунів.
    2. Погана.
    Але ще не настільки, щоб не голосувати за продажних "спортсменів".
     
  2. ПРОДОВЖУЮ ПІДТРИМУВАТИ ПОРОШЕНКА

    Останні дії офісу президента Зеленського, як то – санкції проти каналів ZIK, 112 та NEWSONE, оголошення СБУ підозри Шарію та санкції проти бізнесі Медведчука (окремих з багатьох), викликали появу коментарів на кшталт: «Реванш ригів відміняється», «Зеленський робить те, що не зробив Порошенко», «А що і так можна було?» і подібне. І похідне, яке просто тхне від більшості подібних коментарів: «За що ви, порохоботи, боретеся?!» Мовляв – хіба ви не бачите, Зеленський робить уже «більше ніж Порошенко»? Навіщо з ним ворогувати? Чи не час Зеленського підтримати?

    Ні, не збираюся я його підтримувати. Не збираюся я відмовляти в підтримці партії Порошенка. Не збираюся, навіть якщо її рейтинг справді почне падати. Бог з ним, впаде трохи – швидко відіграє назад. Чому я так думаю?

    1. Скажіть шановні. А що уже звільнено Ріффмастера, Кузьменко і Дугарь? Що закрита справа проти незаслужено оббреханого генерала Марченка та його офіцерів? Закриті справи проти Звіробій та Федини? Може припинено переслідування Тетяни Чорновол? Так чи ні?

    2. Скажіть, а що з оточення Зеленського раптом зникли Єрмак, що дружить із заступником голови адміністрації Путіна Дмітрієм Козаком? Може зник Андрій Смірнов – знайомець Портнова та колишній адвокат Олени Лукаш, Ігоря Гужви і Олександра Єфремова? Може офіційно з ОПУ звільнений Олег Татаров – рупор захарченківського МВС в часи Революції Гідності? Може зловісне ДБР незаконно очолює вже не колишній знайомець Татарова Олесій Сухачов? Може медійну політику формує більше не Михайло Подоляк, під крильцем якого у виданні «Обозрєватєль» розквітнув Анатолій Шарій? Може з України забрався Портнов – як у часи Порошенка? Про який такий спалах патріотизму у Зеленського ви мені просторікуєте?

    3. Мені розповідають, що нарешті, після загибелі 11 український військових, українська арта нарешті врізала по позиціях терористів Луганди. А чи не надто дорога ціна заплачена? Скажіть, а що порушена кримінальна справа через не виконання оборонного заказу? Може частину ЗСУ знову почали переводити на нову систему харчування – після того, як за 2020 р. не перевели ЖОДНОЇ? Відсторонений від посади генерал Хомчак, у якого ще у 2019 р. була згорнуто будівництво сховищ для боєприпасів? Може начальником генштабу призначили нарешті бойового генерала?

    Я можу наводити десятки аргументів того, що ніякого приступу патріотизму в ОПУ нема і не передбачається. Що через півроку ми будемо так само бачити Медведчука з Козаком – у ВР, Шарія – на Ютубі. Покиньте – ОПЗЖ не слабшатиме, вона ставатиме більш міцнішою і впливовішою, бо Льовочкін на чолі ОПЗЖ в десятки разів більш небезпечний за нарциса Медведчука. Все це буде – побачите. Це – одна сторона.

    А є ще й друга сторона – партія Петра Порошенка. Команда, яка уже скоро два роки як перебуває в жорсткій опозиції до саме от такої влади. Команда яка в попередні роки показала, як вона уміє працювати. Команда яка запустила децентралізацію, створила нову армію, помісну церкву, зробила Україну привабливою для інвесторів та полегшила роботу бізнесу – я знаю, я бачив все це, працюючи як ФОП. Зрештою, команда Порошенка – команда в якої не виникло жодної «тушки». Яка тримається купи, не тільки всередині фракції у ВР, а й поза – попри всі накати влади. Хоча вже повірте, привабливі пропозиції роблять регулярно. Тим не менш.

    Зрештою, ЄвроСолідарність – ледь не єдина нині партія, що захищає середній клас та національну ідею. ЄвроСолідарність – найбільш рейтингова партія серед всієї патріотичної опозиції. То на біса мені експериментувати з ще якимись «новими обличчями»? Мені й нинішніх – забагато.

    Я не сумніваюся, ЗЕвлада після всіх своїх провалів зараз буде бити по ЄвроСолідарності знову і знову. І нехай. Нас гамселять – ми міцнішаємо. ЄвроСолідарність твердо іде до мети – повернути Україну на шлях реформ і розбудови сильної впливової України. Тому – продовжую підтримувати партію Петра Порошенка.

    Мій телеграм-канал: Печера Дракона
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  3. Сучасна Україна
    20210224_180115.jpg
     
  4. Справу про "розкрадання Порошенком і Байденом 100 мільярдів доларів" закрили "через відсутність події злочину".

    Ось так. Країну після виборів пограбували на справжні десятки і сотні мільядрів, а тепер виявляється справи проти Порошенка - фейк.

    В 2019 відбулася афера століття. Цілу державу рейдернули і пограбували шляхом втюхування суспільству альтернативної реальності. Через власні ЗМІ організатори залякали суспільство, відвернули увагу криками "волкі! волкі!", і поставили свого фунтіка. І от 500 мільядрів боргів, 300 мільярдів дірка у бюджеті, а "ковід-фонду взагалі не було" (с). Провернули цю аферу організатори на гроші попередньої найбільшої афери століття з пограбуванням вкладів у Привабтанку на 200 мільярдів гривень. А допомогла їм в цьому друга банда, яка провернула до того власне найбільше пограбування століття.

    Ось така історія. А зараз у президенти мітить взагалі продавець пірамідок від раку, який колись кидав онкохворих.

    Організатори всіх цих афер володіють зброєю по утримуванню уваги своїх жертв. Вони перед носом жертв водять приманкою, а іншою рукою залізають в кишеню. Цю зброю ми самі дозволили їм мати, коли дозволили людям без громадянства тримати ЗМІ в нашій країні. І тепер неважливо навіть, що рейтинги поточного клоуна скоро вилетять у смітник. Через свої ЗМІ вони знову втюхають нового месію. Бо чия харя мелькає перед очима, за того на виборах віддають голос, бо він - знайоме лайно.

    Конфіскація ЗМІ мафії, закон про колаборантів, обезголовлення мафіозних кланів. Іншого шляху народи не вигадали.
    Джон Сміт
     
  5. Один велотурист из Австралии проехал три четверти мира, но его где-то под Сызранью сбила "Газель". Все, кто оказывал ему помощь, в один голос обвиняли в случившемся его - мол, зачем на дорогу вылез на велике? Вот и у нас так: Порох за время своего президенства сделал всё, что было возможно в тех условиях (и даже больше), но в том, что мы за 5 лет не стали Швейцарией "виноват" оказался только он. Не война, не рыги, не Г+Г, не саботаж и не мудрый нарид. Не каждый после такого поднимется и начнёт дорогу с нуля. Он не только поднялся, но и снова набрал скорость. В июле догонит пианиста на "Газели", в октябре оставит его позади. Заскриньте этот последний зимний пост от Шарпа.)
     
  6. Ivan Luti II:. ·
    Предвыборный ролик, который должен посмотреть каждый избиратель.

    Tsukrova Larysa:
    Одне питання ) Що буде робити цей цирк шапіто після закінчення каденції ?) Хочу подивитися ,як ці «криси» будуть тікати !!

    Вера Александрова:
    печально,что 73% проголосовали за "это" и за два года ума не нажили!

    Сергій Фещенко:
    Було б смішно-якби не так сумно.


    View: https://www.facebook.com/watch/?v=744747069765550
     
  7. Порошенко - єдиний державник в історії України, якого москві не вдалося знищити або вигнати з країни. Виговський, Мазепа, Скоропадський, Бандера - знищені або вигнані. Ющенка знищили політично. Тому і несамовитіють москва і московські шавки. Тому і не перестають на нього інформаційні атаки. Тому і не перестають вкидатися брехня, фейки, маніпуляції, "пльонки".

    Порошенко багато що зробив для України вперше. Вперше підняв українську державну армію. Вперше зумів організувати ефективний опір москві. Вперше зробив незалежною українську церкву. Вперше зробив Україну рівною серед європейських держав, визнаною провідними лідерами світу окремою, незалежною від москви. Вперше відкрив нам, українцям, двері в Європу (безвіз).

    І тепер нам потрібно зробити все можливе, щоб ВПЕРШЕ в історії підтримати і зберегти свого лідера-державника.
    Бо інакше - що ми тоді за нація?
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  8. Простаки наступають
    Є чудовий твір "Кантика за Лейбовіцем" Волтера Міллера. Там є така соціальна група - "простаки". В нашому історичному минулому, до 8 тисячоліття до н.е. вони рулили абсолютно. До ХІХ століття переважно. В ХІІІ столітті вони перемогли в Арабській імперії і перетворили півтосячолітню фору в соціальному і науково-технічному прогресі на ніщо. Якщо зараз знову переможуть "простаки", ми відкотимося назад і замість розв'язання соціальних медичних проблем та космічної експансії, ганятимемося один за одним із погано обтесаними кам'яними сокирами.
     
  9. Не міг зрозуміти, чого зедовбойоби так розписались і всі залипли на сторінці Порошенко-3.
    Виявляється, хвилитсь нічим, давай хоч гівном порозкидуємо:
    60507d216e48b.png
     
  10. - «Хто завгодно, тільки не Порох». Кантата. Виконує зведений хор московських вошей і українських гнид
     
  11. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Хомчине, я випадково побачив Ваш допис у цій темі і подумав, що Ви написали ( маєте інсайдерську інформацію), хто буде наступним під санкціями, враховуючи те, що сьогодні відбудеться чергове засідання РНБО.
    А Ви - знову про якихось насєкомих. Бляберусь може образитися.

    У Вас із цим Порошенком в голові якийсь пунтік . Я знаю, що правильно - "пунктик", але я також хочу разом із Вами творити українську мову.

    Ви от, наприклад, позичили у Сірка очі і брешете, брешете, брешете.
    Мені цікаво: коли Ви Сіркові очі повернете? Він, бідний, мучиться.
     
  12. У нас тут один брехло, який не знає що таке логіка і як вживати артиклі в англійській мові. При цьому він обклався моніторами щоб швидко знаходити чергову брехню і не може осилити дядька, який пише зі смартфона, змушений воювати з тим чортовим Т9, яке кожний раз намагається підсунути свиню, змінючи набране.
    Як там циган писав " не тужся". Здається Глазовий писав" не тратьте куме сили, спускайтеся на дно" Там на дні історії вам зедовбойобам і місце. Як з мене бот. От куди штучний інтелект дійшов. Зедовбойобів обставляє на раз, два.
     
  13. Хрипатая крыса
    Е. Понасенков про Зеленского и Украину

    Pimple:
    К сожалению это факт...нравится вам это или нет

    Андрон Ра:
    Мне стыдно жить с таким президентом, докотились

    Странствующий моряк:
    К сожалению вы правы, мы проголосовали зе зеленского потому что было влияние его сериала слуга народа-я лично хотел голосовать за порошенко-он поднял армию, сделал безвизовый режим-теперь мы понимаем что это ошибка


    View: https://www.youtube.com/watch?v=tFCco3qRaRc


    View: https://www.facebook.com/watch/?v=454924399062905
     
а де твій аватар? :)