Who will be next

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Mykhaylo Khomchyn, 10 січ 2021.

  1. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Коли був "зайчик", ще були генсеки...
     
  2. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    От бачите...)

    А Зе одів косоворотку, будучи Президентом /це моє імхо, і воно не зміниться ніколи ;/
     
  3. Зграя шакалів може відігнати від здобичі навіть лева. Не те що Віслюка.
    Якщо "Гео Лероси" та "Діми Разумкови" настільки активізувалися, це свідчить про те, що Віслюка вже будуть відганяти від корита.
    Це боротьба за його електорат
    - виборців з ..........................
    нетрадиційною
    розумовою
    орієнтацією.
     
  4. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Міську-поц, а як там справи у пєсів і підгавкувачів?
     
  5. Перший власник нетрадиційної розумової орієнтації проявився.
     
  6. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Міську-поц, то фігня - та розумова орієнтація.
    Головне - аби не Порошенко.

    Міську-поц, фігня навіть та твоя сексуальна орієнтація, про котру тут говорив мусет @medwedo berlogsoni
    Головне - аби не Порошенко.

    Так шо, Міську-поц, не бзди - все буде добре.
    Головне - аби не Порошенко.
     
  7. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  8. 20211102_222224.jpg
     
  9. 73% населення України складають виборці Зеленського. Самоназва "Мі – лохи".
     
  10. А як активізувались срачегони, це ж просто якась передвиборча гонка вже. Повно фейкових сторінок, причому виключно для компрометації популярних особистостей з партіі «ЄС», а разачараваніє гандонів (не тільки буквальних, з лисими головками, а й пересічного дядька васі) сягає масштабів очарованих у 2019 р. Масове публічне «перевзування».
     
  11. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Міську-поц, а звідкіля має набирати свій електорат майбутній президент? З-поміж лохів, чи шо?
     
  12. IMG_20211111_085555_767.jpg
    Політична історія 2021 року в одній картинці.

    У лютому рейтинг Зеленського і Ко отримав буст за рахунок розмахування шашкою на засіданнях РНБО.

    Ця казка тривала до жовтня, коли низка скандалів (офшори, Разумков, ...) знову потягла рейтинги вниз.

    Навіть за останні 2 тижні падіння помітне:

    Зеленський: з 25.1 до 21.8 (-3.3)
    Слуги народу: з 20.4 до 17.3 (-3.1)

    (опитування "Рейтингу" за 21-23 жовтня та 4-9 листопада)

    Актуальні партійні рейтинги:

    Слуги – 17.3
    ЄС – 14.0
    Батьківщина – 12.2
    ОПЗЖ - 11.0

    Партія Разумкова – 6.8
    Сила та честь - 5.8
    Стратегія Гройсмана – 5.2
    Наші – 4.9
    Партія Ляшка – 4.8

    Свобода – 3.3
    Партія Шарія – 3.2
    УДАР - 3.1

    Включений УДАР, бо після вчорашньої заяви Кличка рейтинг партії стає цікавим.
     
  13. Питають: чи може Разумков замінити Зе! і стати президентом?
    І які шанси у політиці Гео Лероса?
    Відповідаю.
    Разумков говорить ні про що і довго – така стратегія.
    Як і ранній Зеленський. За все добре і проти всього поганого. Не дочекаєтеся від нього позицій ні про мову, Армію, Віру, відношення до НАТО, євроінтеграції, ні про інші болючі питання.
    Ні тим більше ні за чи проти вакцинації. Щоб не посваритися з електоральними групами.

    Його метод - написати такий блог, щоб у коментах не було заперечень.
    Але
    Але це стратегічно не задіває гармонійну більшість. Які очікують, що хтось скаже Зеленському не просто «я тут за дотримання регламенту», а «я ваш вирок».

    От Лерос - пасіонарніший. Показує середні пальці Зеленському. Але заходить виборцю, як неслухняний хлопчик, якого ставлять у куток, а він демонстативно з нього вибігає і починає галасувати далі. Лерос не здається статусним.

    Тому Разумков у раду зайти може, і команду завести у 6-8%. Навіть і більше. Але він не Джокер.
    І в Раду він може зайти лише якщо його на ефіри пускатимуть. Тоді так. Інакше - за півроку здується.

    А Леросу треба добирати солідності. Тоді для міського люмпену він може стати чимось - чим є для українських селян Ляшко. Треба Гео знайти свої вила і корову. А поки-що - неслухнянко.

    Це все не битва титанів. Це, як влучно сказала Iryna Gerashchenko - битва жаб і мишей.
    Віктор Бобиренко
     
  14. А тем временем, Аваков не останавливается на достигнутом и продолжает вскрывать подробности с кухни зеленой власти.

    Аваков дал большое интервью "Украинской правде".

    Кратко о самом интересном :

    1. На недавних довыборах в Раду на округе где избирался Вирастюк на Авакова и полицию давили, чтоб он поспособствовал победе провластного Вирастюка. В итоге Аваков не стал этому содействовать, а помогло Вирастюку СБУ. В итоге шеф полиции региона был отстранен, а начальник СБУ региона пошел на повышение.

    2. О моменте, когда решил уйти в отставку : "Когда увидел, что у президента тоже сложилось ощущение дискомфорта от целого ряда вещей. Когда количества посипак и негодяев, которые в ушки вкладывают разные вещи перевалило за грань, и у президента не хватило, может быть, желания этому оппонировать – я понял, что наступил момент, когда нужно прощаться. "

    3. Ермак был апологетом нескольких вещей: забрать Нацгвардию у МВД и отдать ее Президенту, некоторыми законодательными актами, кадровыми идеями

    4. О "последних каплях" до отставки : слуги народа попали в ДТП - Юрченко во Львове и Брагар в Киеве - Арахамия обвинил Авакова в том, что тот дал спец. задание следить за всеми депутатами, зеленский тоже был этим раздражен.

    5. Аваков о Порошенко : "Я ему не друг и не симпатик, но мы здороваемся, прощаемся, ведем себя культурно, что-то можем обсудить. Вот я виделся с ним на программе Савика Шустера, он посмотрел так на меня с подозрением, думает – пришел меня мочить. А я говорю: "Вы бы прекратили, Петр Алексеевич, вести дискуссию с госпожой Верещук в таком тоне, потому что все-таки это как-то некрасиво и выглядит это недостойно для экс-президента". Все, вот это все наши отношения."

    6. Аваков о зеленском : он становится авторитарным - получил всю власть себе, пропали балансы. Заседания СНБО превратились в пленумы ЦК КПСС, началось избирательное правосудие.

    7. - верите во второй срок Зеленского?

    – Нет, не верю.
     
  15. Чорний лебідь Володимира Зеленського. Зрада, на яку немає відповідей
    Заяву Бурби про крота в офісі президента можна, звичайно, розцінювати по-різному. Але у влади є всього два поганих (для влади) варіанти: спробувати арештувати (пресувати) Бурбу або ж зробити вигляд, що нічого не відбувається. В обох випадках Бурба має всі шанси стати політиком найвищого ешелону з величезним рівнем довіри. Погана новина для Бурби тільки одна – він, сам того не бажаючи, стає конкурентом для більшості головних гравців нашого політикуму і за нього може початися політична боротьба



    Почати цей текст потрібно не з заяви Бурби, а з того, що зараз відбувається. Отже, які головні соціально-політичні тенденціі є підгрунтям для нинішньої ситуаціїї:

    • Війна Зеленський-Ахметов. Із цієї війни переможцем вийде тільки одна сторона і за стіл переговорів, якщо він буде, сторони сядуть тільки тоді, коли одна із сторін буде набагато слабшою за іншу.

    • Всі інформаційні канали працюють проти Зеленського. На сьогодні всі великі гравці в державі об'єднані в ідеї зменшення рейтингу Зеленського до 15 і нижче процентів. І, навіть, Ігор Коломойський, який продовжує на своїх каналах забезпечувати команді Президента теплу ванну, зацікавлений в ослабленні Зеленського, адже за таких обставин Зеленський не тільки буде більш керованим, але й сам Коломойський може стати головним переговорником в країні. При цьому, станом на зараз, жоден із гравців не зацікавлений в дострокових виборах, як парламентських так і президентських, адже жоден із них не матиме можливості мати домінантну силу в парламенті, а президентські вибори виграє Зеленський.

    • Страх, як домінантне відчуття в суспільстві. Невизначеність з проходженням опалювального сезону, проблеми з ковідом, імовірне загострення на сході, складна ситуація на кордоні з Білоруссю і повна відсутність картини майбутнього породжують страхи в суспільстві на які немає відповідей.

    • Є ще один важливий момент: в 2021 році наше суспільство проходило один з найвищих рівнів апатії, яка виражалася в тому, що більшість людей закрилися в собі і відмахувалися від будь-яких негативних речей. Зараз ми поступово починаємо виходити з апатії, а критичні варіанти такого виходу – це агресія або ще більша апатія (депресія).

    На жодних з цих викликів відповіді у влади поки немає. І тут важливо нагадати один з ключових законів піара, який спочатку працював в плюс Зеленському, а зараз, зі збільшенням рівня недовіри до нього, працює проти нього. Закон звучить так «Політик, який працює в позитивному полі, навіть негативні новини перетворює на нейтральні, а політик, який працює в негативному полі, навіть позитивні новини перетворює на негативні».
    Я вже писав пару тижнів тому, що перші два роки команда Зеленського жила в наступній парадигмі: відбувався скандал, на нього вигадувався контрскандал і драйвером контрскандалу була команда президента. Але, починаючи з вересня, особливо з того моменту, як кардинально змінилася позиція каналів Ахметова, влада не може налагодити побудову контрскандалів. І з драйверів процесів вони стали тими, хто наздоганяє їх, з усіма відповідними наслідками.
    Окрім того, свою роль зіграв офшорний скандал, який прискорив процеси перетворення Зеленського із «іншого» політика в політика, який є таким самим, як і всі. А ситуація з вагнерівцями, особливо після заяви Бурби в ефірі каналу Україна про крота в офісі Президента, робить ще один глибинний удар по Зеленському: він із чесного політика перетворюється на людину, яка говорила останні кілька місяців неправду до якої домішана імовірна державна зрада.
    У Зеленського є лише один варіант зберегти політичний рейтинг (багато в чому і легітимність) – відсторонити Єрмака. Але він цього точно не зробить найближчим часом (давайте згадаємо знамените «Ми разом прийшли, разом і підемо»).
    Перш ніж перейти до сценаріїв розвитку подій варто розглянути ще один важливий аспект: фактор Росії, яка активно гратиме в цій історії.
    • Весняне загострення не завершилося «маленькою» війною тільки через настрої самих росіян. Лише 40% жителів РФ, згідно опитуванням Левада-центр, тоді схвально поставилися до війни з Україною. Більше того серед «думаючої» частини населення (керівники, менеджери і т.д) домінуючими були антивоєнні настрої.

    • Саме тому, вибори в Держдуму пройшли без войовничої риторики і саме тому на внутрішньому фронті росіяни протягом останніх місяців повністю змінили тактику: від прямої агресії і візиток Яроша вони перейшли до нової генеральної лінії в своїй пропаганді: українська влада не відповідає думкам українського народу і є напівлегітимною. Українці хочуть дружити з росіянами, але влада їм не дає.

    • Станом на зараз не росіська влада, а саме російське суспільство не готове до прямої агресії. В той же час перед Кремлем стоїть доволі серйозний виклик, пов'язаний з коронавірусною кризою. І не виключено, що саме ця криза може стати причиною загострення на Сході, як відволікаючий маневр.

    • Проте, ми маємо розуміти, що на сьогодні, ключова задача Кремля через енергетичні пастки, білоруський фактор і можливе загострення на сході змусити нас сісти за стіл переговорів з Газпромом і підписати прямий контракт, а також сісти за стіл переговорів з ОРДЛО (одним з головних стимулів може стати саме контракт з Газпромом). Простіше кажучи, енергія в обмін на прямі переговори з ОРДЛО.

    • Заяви Путіна про те, що головною задачею російської зовнішньополітичної машини є необхідність тримати Захід в напрузі - це ще один фронт РФ, яка розуміє, що український фактор може розколоти ЄС, що є однією з найважливіших зовнішньополітичних задач РФ.
    Отже, які сценарії можливі на сьогоднішній день?

    1. Майдан. Вірогідність поки доволі низька

    2. Пряма російська агресія та анексія частини територій. Вірогідність так само невелика.

    3. Перемога Зеленського завдяки силовикам і побудова нової вертикалі влади зі зміною власності ЗМІ.Така вірогідність існує, хоча її можна оцінювати в 30-35%

    4. Перемога всіх над Зеленським, перезавантаження системи влади і початок президентської кампанії. Це поки найвірогідніший варіант.
    А тепер, напевне, найважливіше: жоден із найімовірніших сценаріїв не передбачає оновлення вищого ешелону еліт. Один раз ми зіграли в гру під назвою «будь-хто тільки не Порошенко». Зараз у нас починається гра «хто-небудь, тільки не Зеленський». Будь-які реальні зміни в країні починаються не зі зміни законодавства, а з консенсусу еліт, які приймають певні правила гри. Досі всі консенсуси передбачали незмінність правил гри для вищих ешелонів еліт. Коли ми говоримо про те, як змінити саме ці правила гри, треба думати над відповіддю над одним прости питанням: «Чи може цей чоловік змінити правила гри для вищого ешелону?». Всі інші питання другорядні.

    View: https://www.facebook.com/100000324569201/posts/4682869181733854/
     
  16. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Міську-поц, а давай ми з тобою будемо тотого Бурбу просити, хай йде в президенти, га?
    Бо тотой Лерос якийсь смиканий і хамовитий... Я його у Яніни вчора трошки дивився
     
  17. Я хотів вам написати про наступного президента України.

    Наступним президентом України буде зовсім молодий, але дуже досвідчений політик. Такий, що ніколи не був у владних кабінетах, але чудово знає, як працює державна машина. Давно відомий всій країні, але дуже скромний і з'явився нещодавно. Рішучий, але не радикальний. Досить поміркований. Однозначний ліберал, але справжній державник. Досяг великого успіху в житті, довів свою спроможність, але так і залишився бідним, через що добре розуміє простих людей. Прихильник економічної свободи, але з повагою ставиться до великого бізнесу та особливих умов, яких він потребує. Безумовний євроінтегратор, але вміє дружити з Росією. Не яструб, а голуб миру, але готовий дати рішучу відсіч. Добре освічений та надзвичайно начитаний, але не надто розумник, така проста людина.

    Отакий наш майбутній президент.
     
а де твій аватар? :)