Вже нічого одягати !)

Тема у розділі 'Дівочі посиденьки', створена користувачем Natashkaa, 8 чер 2015.

  1. NaGgano

    NaGgano Active Member

    Ага вот як ви мислете ))) от мужики чому в нас завжди срач на полках ))) то жінки ше спіцяльно розкидають ) шоб ми собі думали )
     
  2. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    ага, так так;) ми то не розкидаєм спеціально ми просто вам не складаєм, а толку як через день- два буде знову срач:)))
     
  3. vetalbon

    vetalbon миється в бані

    как обычно()))
     
  4. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Ну та в вас як порядок то ви заголову беретися де що лежить)
     
  5. JTata

    JTata Well-Known Member

    Я вам раджу кеди купити і багато. Низенькі, високі ..кольорові...снікерси( як на підборах) а до них що завгодно вдівайте. І платтячко простеньке і джинси..шорти,та що завгодно піде , а ще з наплічником то взагалі супер.
     
  6. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    з наплічником я люблю тільки в гори або на відпочинок, а так по місту ні. І ненавиджу коли заходять в транспорт і не знімають наплічник:crazy:
     
  7. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    А нашо його знімати? Наплічник має бути на плечах.
     
    • Тупо Тупо x 2
  8. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    По етикету в транспорті маєте знімати)
     
  9. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    А де то пише?
     
    • Тупо Тупо x 2
    • Подобається Подобається x 1
  10. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Батьки повинні були вам розказати, показати ну і навчити)
     
  11. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    а якщо не знаєте то хоч в інтернеті почитайте та вивчіть, і обов"язково на практиці покажіть!!
     
  12. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    От тут почитайте!!
    У громадському транспорті
    - Чекаючи транспорт, необхідно зайняти таке місце, щоб У не заважати пасажирам виходити.
    - Якщо виходить жінка з дитиною, інвалід чи людина похилого віку, потрібно допомогти їм вийти.
    - Входячи до салону тролейбуса (автобуса тощо), не можна розштовхувати пасажирів ліктями.
    - Чоловік повинен допомогти зайти своїй супутниці, а потім заходити сам.
    - Чоловік може сісти на вільне місце лише тоді, якщо поряд не стоять жінки чи люди похилого віку.
    - Заходячи в громадський транспорт, потрібно зняти з плечей сумку, рюкзак тощо і тримати їх у руках.
    - Великі сумки необхідно ставити у проході так, щоб вони не заважали іншим пасажирам.
    - Не можна сідати в транспорті у брудному одязі.
    - Малюків потрібно тримати на руках. Якщо вони нещодавно ходили по вулиці, то ставити їх на сидіння не можна.
    - Не можна голосно говорити, вмикати магнітофони, приймачі.
    - Не можна стояти біля дверей (так можна заважати іншим виходити).
    - Не можна в транспорті займатися своїм туалетом.
    - Якщо ви когось ненароком штовхнули, потрібно вибачитися. Якщо штовхнули вас — не сваріться, не грубіть, прийміть вибачення достойно.
    - Закриту парасольку тримайте вертикально. Мокру парасольку намагайтеся тримати так, щоб із неї не капало на інших пасажирів.
    - Вихований чоловік повинен поступитися місцем вагітній жінці чи жінці у віці, а також своїй знайомій.
    - Якщо салон заповнений, не треба протискуватися всередину, розштовхуючи пасажирів, краще дочекатися, коли хтось вийде і пройти на звільнене місце.
    - Читаючи в транспорті газету, намагайтеся тримати її так, щоб не заважати сусідам. Якщо читаєте періодику хтось інший, не заглядайте йому через плече у газету.;)
     
  13. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    А як він заважає?
     
    • Тупо Тупо x 2
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  14. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    По перше: можете пошкодит ним людину; по друге її одяг ; третє: коли ви проходите в салон то штовхаєте ним інших пасажирів; по четверте: займаєте як мінімум одне місце пасажира; по п"яте включайте логіку:scratch_one-s_head:
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  15. prius

    prius Well-Known Member

    І хто ті правила придумав? Може пустити більше транспорту щоб не товктись дру на другу
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  16. JTata

    JTata Well-Known Member

    Як добре, що у вас все в торбинці поміщається , а мені і наплічника мало і я його знімаю , бо між кермом та кріслом не поміщусь .:)
     
  17. prius

    prius Well-Known Member

    І як ви там по московским коркам за кермом переміщаєтесь?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  18. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    А що то в вас за таке авто що без багажника:scratch_one-s_head:
     
  19. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Якщо чесно,то я теж не люблю коли влазять в транспорт з рюкзаком на плечах і не знімають його.Одному хлопцеві раз так була зробила зауваження.Бо всю дорогу мене туцяв по спині,той його ранець.Та й реально займає лишнє місце,якого і так там зранку маловато))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. JTata

    JTata Well-Known Member

    Де я переміщуюсь ?? А хай Бог милує ..я ж наша і в московію ні ногою . От по тирнету до них- щоб дістати їх , то я це полюбляю , а їхати там ..то нє.))
     
    • Подобається Подобається x 3
а де твій аватар? :)