Вже нічого одягати !)

Тема у розділі 'Дівочі посиденьки', створена користувачем Natashkaa, 8 чер 2015.

  1. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    яблука жеріть )
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    І квашену капусту, квашені грушки і квашений виноград)))
     
  3. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Ви хочете, щоб я схудла?? Дякую, але то вже буде занадто):)))
     
    • Смішно Смішно x 1
  4. Divko

    Divko миється в бані

    В мене така ж проблема. Повна Шафа одягу, а носити немаэ чого
     
  5. pilio

    pilio миється в бані

    Привіт! І так, я пропоную влаштувати флешмоб вашого улюбленого одягу під час карантину) Ну треба ж якось розважитися, вірно? Я поки не зраджую улюбленній футболці, яку замовляла в цьому магазині Інтернет-магазин оригінальних товарів NU SHO А у вас що цікавого з одягу є?
    Ось моя любов, можливо комусь теж сподобаєсться як і мені
    [​IMG]
     
  6. Barbara S

    Barbara S Member

    О а я якось попустилася було дві шафи одягу, не було де складати і ще купувала. а зараз уже майже рік нічого не купую, все витягаю і ношу, добре що смак нормальний і одяг універсальний, платтячок накупувала , а не носила, але вже все пообіцяла носити собі.
     
  7. JGM

    JGM New Member

    Не рекомендую купувати футболки Gogoprint, м.Львів, не відповідають розміру, маломірять. Обміну не підлягає ніяк, про повернення тис більше мовчу. Жіноча М, йде на хs, дитячу брала 3-4р., на 2 роки малому якраз. Хотіла типу оверсайз. Дитячу залишила, а дорослу ніяк не міняють. Закони про повернення чи обмін товару для них не писані.
     
  8. JGM

    JGM New Member

    Категорично не рекомендую. Не відповідають розміру. Замовляла М, йде менша на розмір, дитяча 3-4 роки, йде на 2, малому 2, тому залишила, хоча хо іла типк оверсайз, щоб було. А дорослу не міняють на розмір інший, без проблем погодилась на повну оплату на карту, тепер ні заміни товар, а тим більше повернути не погоджуються. Закон про обмін і повернення тоаару для компанії не писаний.
     
  9. JGM

    JGM New Member

    Замовляла family look, дитяса 3-4 роки, йде менша на розмір, якраз на мою дитину 2.3роки, планувала, щоб був оверсайз. Та де ж там. А доросла маломірить, розмір М, ліг як s, при моєму розмірі s, все в натяжку. Обміну товару не має, повернення тим більше. Ніякої повної оплати на карту, так як зробила я, тільки накладний платіж, щоб поміряти на НП, закони про обмін чи повернення товару не існує для gogoprint. Сорі
     
  10. JGM

    JGM New Member

    Не рекомендую купувати футболки Gogoprint, м.Львів, не відповідають розміру, маломірять. Обміну не підлягає ніяк, про повернення тис більше мовчу. Жіноча М, йде на хs, дитячу брала 3-4р., на 2 роки малому якраз. Хотіла типу оверсайз. Дитячу залишила, а дорослу ніяк не міняють. Закони про повернення чи обмін товару для них не писані.
     
  11. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

  12. nadiyaEEE

    nadiyaEEE Member

    цікаві фотки, й хто ризикне так на вулицю вийти, хочу побачити цю людину
     
  13. sweet lady

    sweet lady Member

    ніби купуєш нові речі, але потім приходить новий сезон, і знов хочеться щось новеньке надягнути...
     
  14. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  15. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    [​IMG][​IMG]
     
    • Смішно Смішно x 1
  16. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    • Смішно Смішно x 3
  17. sweet lady

    sweet lady Member

  18. yuliakonkoz

    yuliakonkoz Member

    Якщо хочеться придбати оригінальну преміальну річ, але за розумною ціною, скористайтесь міжнародним маркетплейсом Селакшері. Тут можна не тільки вигідно купити, але й продати б/в люкс річ. І не доведеться турбуватися, що підсунули неоригінал. SELLUXURY ресейл маркетплейс люксовых товаров надає сервіс аутентифікації предметів розкоші.
     
а де твій аватар? :)