Взагалі хочу поспілкуватися!

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем Mikhail, 27 гру 2012.

  1. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Дещо на запитання: "Коли вже не треба їсти ввечері?"
    На своєму прикладі, скажу по його результату - він доволі цікавий. Кожний має свій унікальний організм, тому відповіді чіткої не буде, чого кривити душею? Після декілька днів експерименту (тобто перестати набивати свій шлунок на вечір, а трішки потерпіти, якщо хочете чогось досягти) треба відчути, коли ви не хочете ввечері йти до туалету по "великому". А намацаєте свій режим тоді, коли ви спокійно будете ходити до туалету вранці. От така проза життя :thank_you:
     
  2. Mikhail

    Mikhail Well-Known Member

    Вы реально агрессивны, невежливы, на пустом месте. Ко мне. Издеваетесь ни за что. Переименовали мою тему, хотя там смысл был другой: что я не знаю укр. языка и пришёл сюда с этой целью, попытаться пообщаться на украинском. Начали меня унижать и подкалывать и продолжили. Вы безосновательно агрессивны.
     
    • Тупо Тупо x 1
  3. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Как аукнется, так и откликнется.
    Констатирую факты и иронизирую.
     
  4. Mikhail

    Mikhail Well-Known Member

    Я старался постоянно и подчёркнуто быть вежливым. Если где-то я не так поступил, готов принести извинения.

    Увы, нет. Взять хотя бы ваше переименование темы. Там вы именно исказили смысл заголовка, сделав из меня клоуна-идиота.
     
  5. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Та ні, шановний, ідіотизмом було назвати "хочу спілкуватися українською" і під цим заголовком дописувати російською
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Та вам вже двадцять різних людей сто раз сказали, що і де ви робили не так, і не тільки а цій темі. Як об стіну горохом.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Mikhail

    Mikhail Well-Known Member

    @Un.Known
    не трудно ли было бы написать заново, что не так, или дать ссылки на существующие сообщения, где об этом прямо указано?
     
  8. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Трудно. Я людина зайнята, а копирсатись у Ваших постах немаю ні часу, ні бажання. А Ви те, що Вам люди пишуть, не читаєте, чи як? Чи читаєте, але не стараєтесь зрозуміти написане?
     
а де твій аватар? :)