Взагалі хочу поспілкуватися!

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем Mikhail, 27 гру 2012.

  1. Mikhail

    Mikhail Well-Known Member

    @Alias чого немає, того немає. Декілька років вже не святкую.
     
  2. Mikhail

    Mikhail Well-Known Member

    Что со всеми случилось? Куда все подевались?
    Забыли, что я тут года 4 назад приходил? В чём вопрос?
     
  3. prius

    prius Well-Known Member

    Ще не здох?
     
  4. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    А з чого він (@Mikhail) має здохнути, від вашого гарчання? Пам'ятаєте анекдот про Івана-дурака - "...
    - А это что за хрен лежит?
    - Это кот Васька охренел, когда увидел, что Иван вытворял..."
    От дивіться і вчиться. Лише покажу рахунок (за березень 2017) на воду (знайшов сьогодні біля поштових скриньок, коли йшов у гості після сповіді у церкві, після скану повернув, і витер зайве). Може спочатку Мішка зайде до ВВП і там разом охренеють? Може більше не захоче спілкуватися та лізти зі своїми безглуздими питаннями?)
     

    Вкладення:

    Останнє редагування: 7 кві 2017
    • Тупо Тупо x 1
  5. Andress

    Andress Member

    Друзі, який цікавий фільм порадите подивитися?
     
  6. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    А що не так з цією квитанцією?
     
  7. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Не забыли. Забили.
     
    • Смішно Смішно x 3
    • Подобається Подобається x 1
  8. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Людина переплатила за водопостачання холодної води та за її водоведведення 1236 грн! І водоканал винний їй стількі грошей? Або я нерозумна людина взагалі...
     
  9. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Там бачите, субсидія нараховується.
    1) Таке можливо статися, коли перерахування субсидії починається із затримкою, а людина платить не створюючи борг. Тоді, після перерахування необхідної суми, створюється дебетовий баланс.
    2) Зауважте, що нараховано 8,18 грн, субсидією сплачено 84,42 і готівкою 4,12, тобто сплачено в 10 разів більше, ніж нараховано. Можливо дебет створився через особливості нарахування субсидії
    3) Є ще варіант, коли людина хотіла наперед сплатити до подорожчання, щоб заощадити після підвищення тарифу. А контролери зафіксували фактичні показання і по тому зробили перерахунок з поверненням кошт у вигляді переплати у квитанції
     
  10. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Бачу, але...
    Цікава субсидія - 84,42 грн. З якого дива вона така? Коли 1 куб вартує 8,18грн..., то субсидія на одну людину окуповує 10 куб води? А гарячу воду (-1 куб) він не зливає, а викачує))) (ну можна вказати на помилку когось, але решта - це якийсь нонсенс для держави (їй мабуть начхати на все, якщо надає такі субсидії - не зрозуміло за що)))).
    Субсидії мають частково оплачувати затрата, а не збагачувати когось чи робити жебраками.
     
    Останнє редагування: 27 кві 2017
  11. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    можливо помилка якась
    з однієї квитанції важко зрозуміти усю історію
     
  12. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Усе, що відбувається - не відбувається "просто так", усе має причини і наслідки.
    От декілька років мене смішить і турбує історія, що сталася зі мною.
    Приходить до мене сусід і дуже-дуже просить допомогти викосити траву на лузі. Погодився без умов. Ото, значить викосили і сіли за квітку випити. Налили і сусід каже:"Знаєш, сусіде... Ми б і без тебе викосили, але ми зробили і давай вип'ємо!"???? Хіба це помилка чи обмовка?
    А вчора до мене дійшло інше. Люди починають роботу і просять допомогти Бога. А коли зроблять - то забувають подякувати. Бо мають один із гріхів - забудкуватість (як причина), а наслідок - те, що маємо.
    Помилки не бувають "просто так"...
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Все правильно!
    Але, це вже інша розмова, не про квитанцію :)
     
  14. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    З хорошою людиною завжди є місце і час поспілкуватися на будь яку тему.
    От цікава...
    Зараз по радіо запустили типу флешзвук))
    - Який буде ваш перший наказ, якщо на день станете президентом України?
    Відповіді різні, наприклад:
    - зменшити курс долара до 5 грн, тоду з депутатами щось можна зробити;
    - вчити дітей 6 місяців, а решту відпочивати;
    - зняти "неприкосновенность", посадити на вітчизняні авто всіх, щоб діти раділи і старі не плакали, або місяць пити і святкувати, і т.п.
    А ви який напишете? Подумайте, а потім прочитайте те, що написано в цитаті нижче. Гаразд?
     
    Останнє редагування: 27 кві 2017
    • Подобається Подобається x 1
  15. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Моя думка- тільки нерозумна людина візьметься приймати рішення на рівні президента, не маючи відповідного досвіду, знань, освіти. Бо то дуже безвідповідально. А виборювання одномоментних задоволень -то взагалі мегапримітивно, як первісні організми.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Ви, я бачу, хороша людина. Чому?

    ***
    Ти просила мене
    покинути пити і палити.
    Я покинув і прошу
    тебе не казати "дурний",
    а казати "нерозумний".
    А ти продовжуєш.
    Невже покинути свої
    погані звички легше,
    ніж говорити нерозумно?
    Що легко підняти,
    а далеко тяжко кинути?
     
    Останнє редагування: 27 кві 2017
  17. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Я погано розумію Ваші метафори, пане @Коммунарец :) вбачаю в них приховану іронію
     
  18. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Добре, спробую без метафор.
    Хоча на питання:
    Що легко підняти, а далеко тяжко кинути? Відповідають: Пух або перо.
    Знаєте анекдот про Петьку і Чапаєва - що легше за все? Думка, а не те, що ви подумали )
     
    Останнє редагування: 27 кві 2017
    • Подобається Подобається x 1
  19. tea man

    tea man 茶人

    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Пару тижнів назад зрізав декілька лозин зі свого фіолетового винограду для размноження (зрізати тоді як бруньки набухнут і перед висадкою у землю лозину треба потримати у воді 5 днів, щоб вона наситилася водою). Один не заживає... Я підставив і закріпив пляшку з лійкою під зрізану лозу і за день маю літр чудової прозорої рідини. Майже не їм і не п'ю нічого, більше хліб і цей виноградний сік. Працюю наповну силу, як молодий, без "перекура" і без втоми. На смак - ніби нічого такого, не відчувається смакових додатків, ароматизаторів та підсилювачів смаку. Якби було шкідливе - той виноград не їли б, я так думаю. Але сік корисний того винограду, який плоди дає корисні!
    Отак, за два місяці стримання від їжі, паління та пиятства, схуднув на 10 кг і відчуваю в собі енергію батарейки А3:16, а не Б4:20.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
а де твій аватар? :)