Взагалі хочу поспілкуватися!

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем Mikhail, 27 гру 2012.

  1. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Ну ви і чудак. :))) А про що тут можна спілкуватися? Ви теми обговорення в гілці запатентували, чи як? :haha:
     
  2. Mikhail

    Mikhail Well-Known Member

    @Оля
    вот он из всего мог выбрать НОРМАЛЬНОЕ для пообсуждать
    нет, ему надо было обязательно РПЦ и прочее и именно СЮДА
    этот топик НЕ для этого. для чего - зазначено в первом посте и в последующих
    в частности, я сюда всякие песни притаскиваю, спрашиваю вопросы и т.д.
    мне не интересно здесь Путин и прочее
    есть же специальный раздел для этого, вот пусть там и будет
     
  3. Mikhail

    Mikhail Well-Known Member

    @Ворон
    так, я расистских оскорблений по отношению к какому-либо народу здесь НИКОГДА не употреблял, и я не нарушитель, поэтому всё.
     
  4. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Ви що резервацію якусь собі створили? :mocking: Міхаїл, не сидіть в цій гілці, як в клітці, якщо хочете спілкуватися з львів"янами. Йдіть в люди, тобото на інші гілки і розмовляйте з людьми. Як будете щось мудре говорити, то люди будуть з вами спілкуватися. Ми не кусаємося. :)
     
  5. Mikhail

    Mikhail Well-Known Member

    @Оля
    так. у каждого раздела и у каждого топика есть свой смысл, своя направленность
    у этого - такая-то, у другого - такая-то, и т.д.
    это значит, что идти надо не по признаку "хочу или не хочу общаться с теми-то", а по принципу, чего в данный момент интересует
    в теме про котов не стоит писать про политику
    в теме про политику не стоит писать про котов, это очевидно
    значит, если меня В ДАННЫЙ, КОНКРЕТНЫЙ момент интересует ЭТА тема, то я НЕ пойду в другую и НЕ буду правило нарушать
    если мне нужно написать в эту тему, то мне что, ВРАТЬ и писать СПЕЦИАЛЬНо в другую, в неподходящую?
     
  6. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Я щось не бачу, щоби хтось тут з вами спілкувався. Тільки словесно принижують . Хіба що це гілка для одного актора....
     
  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Ігор, я зараз в школі працюю з різними дітьми. Є вже досить великі одинокі дивакуваті відлюдьки. То я стараюся з ними говорити найбільше, розговорювати їх, допомагати психологічно, щоби вони не озлоблювалися на всіх навкруги і не нароблювали біди для суспільства, як наприклад, не брали в руки зброю і не розстрілювали невинних людей в один день. Адже, як потім виявляється, люди такі були одинокі, з комлексами, суспільство цуралося їх і вони мстять таким способом. :sad:
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

     
    • Смішно Смішно x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  10. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    • Подобається Подобається x 1
  11. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Це не дитина. Це махровий нацист. Такі розстрілюють людей.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Оля

    Оля Старожилка форуму

     
  13. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Тим що підтримують аґресію проти України? Хай нароблять. Там скоро буде масове мочилово. Чечня з цепу зірветься і піде і поїде. Чим більше тим краще.
    В Лугандоні тепер вже все розікрали. І переходять на торгівлю людськими орґанами. Здогадайтесь куди пропало багато український полонених. Ця мразь яка тут дописує, хоч і підтримує кацапську аґресію, думаєте безневинна? Щоб його діти пішли на орґани.
     
  14. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Є такі, що не підтримують. Була тут така Матільда колись. Але не так то легко їм звідти забратися. :sad:
     
  15. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Більшість підтримує. Давайте не забувати що на Раші українців набагато більше чим по статистиці. Якщо рахувати змішаних то дуже багато. Весь південь Росії десь на 50% український або змішаний. Пів Москви має українські коріння, принаймні частково. Там стільки хохлів при владі що мало не здасться. Якби це бидло активно протестувало то ніякої війни би вже давно не було, і Крим би залишили. Тому немає за ким жаліти. Забагато людей загинуло в Україні, були скалічені, замучені або втратили домівки щоб шкодувати за хохлосраками на Раші. Або за іншими сраками на Раші.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Хороший, плохой и русский

     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Mikhail

    Mikhail Well-Known Member

    • Тупо Тупо x 2
  20. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    О, кацап вже похмелився. Знов прийшов срати на гілку.
     
а де твій аватар? :)