Листи німецьких солдатів. 1941 рік. http://nnm.ru/blogs/5k0peek/kak_videli_nemcy_sssr_v_1941_godu_pisma_s_fronta/ Лейтенант Отто Диссенрот, полевая почта 12 827D — квартальному фюреру Кеммелю в Альтенау (Майнфранкен) С Востока, 30.07.1941 Солдат Р. Вук, Военная почта № 33 817 — своим товарищам в тылу.
Ви цю фальшивку можете в себе в дома в туалеті повішати і тішитись. Не було ні бандерівської міліції ні тюрем НКВД одночасно. Як було НКВД то не було бандерівської міліції. Взагалі місцеве населення знало тільки слово поліція.... бо була польща а міліція була тільки в Росії... але в росії не було бандерівців.... бандерівці були там де була поліція. Більше того пару фото зразу можна доказати що точно не з Львова нема такої архітектури у Львові.... так що як завжди брехня і туфта. причому примітивно ...... вроді як про жидів а ноги ростуть з Кремля......виглядає так шановний псевдо жид - не відпрацюєте свого не дадуть денег.... бо примітивно
Ух ты!!!!! В вашем схроне Львовскую архитектуру преподавали? ---------- Додано в 12:05 ---------- Попередній допис був написаний в 12:04 ---------- Как было, так и показывают.
А у вашому відділі тупаки працюють, навіть полінились полізти в архів і достовірний монтаж зробити. монтаж монтаж .... причому примітивний показують
Я чесно кажучи за схрони банив би. Ви тут возбухали сильно про расизм, ви хочете самі на приниження нарватися? Так без проблем. Дуже швидко пригадаєте в яких схронах ваш рід никався, в яких більшовики, і в яких сучасні покращувачі. Ви мені дуже не подобаєтесь.
На Львів при наступі німців впало дві бомби і небуло ні одного вистрілу з гармат по Львову... рускі дерли так що не було потреби стріляти і бомбити .... так що та купа сміття з розбомбленого дому це не Львів і азіатська морда в шапці вушанці це теж не львів. Окресленої архітектури ніколи у Львові не було і не є і магазинів з написом "МЕХА....." теж не було Таких вікон і балконів у Львові не було і не є. І от хто мені скаже на чию подібна форма з крьурою зліва.... те що не німецька то точно... німці таких мішків не шили і кобура з права
Уж не тупее вас будут. Хотя... а что вам остается...? Только хамить и ничего более. Все остальное бла бла бла... ---------- Додано в 15:37 ---------- Попередній допис був написаний в 15:33 ---------- Ваши "аргументы" просто чушь собачья. Вступать в полемику по вашим типа "умничаньям" высосанным из "умозаключений" считаю просто верхом беспечности и тратой времени.
Єврейські погроми в історії людства не чинили лиш ліниві і чукчі. Ну якщо в них такі враження були як в мене від вас - то я чудово це розумію.
Відносто "меха": закинув мені один форумлянин, мовляв "а розуму бракнуло пригадати, що львів радянським став в 39-му, а фото 41-го?" Тепер запитання до знавців історії Львова: чи справді при "перших совітах" усі вивіски (в тому числі комерційні) терміново поміняли на російські, чи автор репліки "гонить" (як завжди) ? Про "окреслену архітектуру" автор репліки замовчує...
немае пуха лише прах кого вбивали ---------- Додано в 23:36 ---------- Попередній допис був написаний в 23:33 ---------- Головне не брехати і не тримати в собі..
Розкажіть це міліонам жертв російсько-сталінських репресій ---------- Додано в 02:31 ---------- Попередній допис був написаний в 02:19 ---------- Гонить.... були поміняні тільки вивіски на державних установах і то не всі.... а вивіски були українською... російських взагалі не було. Спочатку перші рускі були дуже лояльні - не робили колгоспів, не забирали бізнес і навпаки масово скуповували за рублі товар у приватників... бо такої кількості різноманітного і якісного товару що був у магазинах Львова не було навіть у Москві, а вивіски навіть на польскій мові ще два-три роки по війни висіли. Совети твердо вже себе почули господарями тільки після 50 року, а до того вдень одна влада, а в ночі інша.
Нє, это Лівівська Опера. Вот более свежие фотошопы: http://goo.gl/maps/nPQII http://maps.yandex.ua/-/CVaGJC4l И что интересно! И москали (Яндекс), и мэриканци (Гугль) словно сговорились в деле паплюження украинской истории. Ну как один коверкают фоты и привносят в них несуществующую во Львове архитектуру. Ганьба на них.
Опера - на передньому плані. Кусок фасаду. А ми говоримо про будівлю позаду, яку обведено на фото, - 5 арок і 6 колон над ними. Це театр Заньковецької.