Врач - светя другим сгораешь сам?

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Степаныч, 19 лип 2007.

  1. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    А Ви уже до них зверталися?
    На форумі ми бачимо лише активні звинувачення.

    Факти треба підверджувати. А довіряти ми можемо перевіреним форумлянам, звиняйте.
     
  2. Patriciya

    Patriciya Member

    Підтвердженням фактів є те, що після їхнього лікування мій стан зовсім не покращився, швидше навпаки, а своїм діагнозом Ф******* вирішила свої проблеми, але не мої.
     
    Останнє редагування модератором: 3 гру 2011
  3. Luna

    Luna змИючка - сокровище :)

    Взагалі, кожний спеціаліст, навіть дуже хороший, має свій багаж позитивних та негативних відгуків. Ви знайшли "свого" лікаря? Чи щелепи та обличчя у Львові нема кому лікувати, на Вашу думку?
     
  4. Patriciya

    Patriciya Member

    Звичайно, що є і хороші спеціалісти, і чесні люди. Але, коли стикнешся з підлістю один раз, то пізніше важко комусь довіряти.
     
  5. Luna

    Luna змИючка - сокровище :)

    :dntknw: Вибачте, але...Ми з Вами совідсотково маємо РІЗНИЙ досвід сілкування з лікарями. Ніхто не порадить після лікування у гарного лікаря довіряти ВСІМ спеціалістам. То ж і після поганого дивно вважати такими всіх.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    хехе

    десь у надрах цієї теми і теми про вакцинопрофілактику поховані мої дискусії з афтерстепом про бідних лікарів, на котрих ми всі женемо, а вони за копійки, під тиском системи... (ну і далі по тексту)

    я тоді неодноразово казала, були би бідні - не трималися б того місця. Ну і ніхто в нас не забороняв створювати профспілки і страйкувати - що-що, а важелі впливу у них огого! Було б бажання вирватися з системи. Але, певно, їм так зручно.

    А от словацьким було незручно, і вони стали на вуха:
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    " О том,почему сегодня слово врач-звучит насмешливо и кощунственно перед Богом и человечностью"
     
  8. prox

    prox Well-Known Member

     
  9. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Так.
    Особисто мені не в догоді.
     
  10. prox

    prox Well-Known Member

    І таке буває... .
     
  11. Little Miracle

    Little Miracle Well-Known Member

    У мене достатньо великий досвід у спілкуванні з лікарями. Бувало і таке, що з одними симптомами ходила до різних лікарів - ставили різні діагнози, рецепти виписували по енциклопедії (і це лікар зі стажем, до якого порадили піти!!!). Навіть довелось зіштовхнутись з Лабановим (хто дивився "Інтернів" той зрозуміє), який єдине що вмів - так це взяти гроші за прийом і сказати, що "в вас всьо добре, чого ви прийшли?" (хоча як потім виявилось до "всьо добре" було як до неба пішки)... А от професіоналів своєї справи зустріла одиниці. Якщо чесно - в нашій медицині розчарувалась на 100%...
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Я так не скажу, звичайно якщо людина має гроші... .:)
     
  13. Little Miracle

    Little Miracle Well-Known Member

    Про що і мова - краще ті гроші потратити за кордоном на якісну медицину, а не віддавати шарлатанам
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    у мене знайомий важко захворів.

    сказали: рак.

    поїхав він заклрдон.

    Лікар глянув і каже: "No rak!"

    тепер він їздить час від часу закоодон - лікується, вже майже здоровий. А коли їде закордон, завжди бере аналізи різних хворих знайомих, яким приписали рак і кожного разу тамтешній лікар, дивлячись на аналізи зразу каже:

    "No rak!"

    "No rak!"

    А у нас як? Що-небудь, зразу рак.

    ---------- Додано в 21:38 ---------- Попередній допис був написаний в 21:35 ----------

    і потрапить до доктора Пі?
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    А як інакше, на що списати смерть ?:)
    Писав в захист лікарів, тому що бачив який результат показали хірурги, коли робили операцію моїй мамі, яка лежала в онкологічній лікарні на Гашека /Броньова/. В неї була киста по гінекології, вмістиме якої сягало більше 20 л.. З тою кистою вона жила хто-зна скільки років і всі думали, що то просто ожиріння, поки я не настояв на УЗД. Мамі 74-ть роки і після операції вже 3 роки почуває себе чудово, а раніше за кілька кроків ходьби задихалась.

    Дай Боже їм всім здоров"я за їх нелегку працю в екстримальних умовах!
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    http://youtu.be/JCD6XV-I3yQ
     
  17. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Так і каже?
     
  18. BastardO

    BastardO Well-Known Member

    Проблема в системі мед.освіти,перш за все.
    Поки буде процвітати корупція і "связі" там,добра от дохторів не жди.
     
  19. Romko

    Romko Дуже важлива персона

  20. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Кстаті, о птічках.

    На початку 80-х наша тодішня дільнична лікарка діагностувала в моєї прабаби рак легень 4-ї стадії, який через рік термоядерного лікування на Броньовій виявився всього-навсього затемненням на плівці, причому виявила то абсолютно випадково бабина знайома медсестра, наполігши на повторному рентгені. Прабаба після "раку" ще 12 років прожила і померла, не доживши кількох місяців до 88 років. Лікарці навіть догани не винесли, працює там досі довіреним лікарем.


    Ага.
    Не здивуюся, якщо виявиться, що у нас кожен п"ятий страждає від канцерофобії.
     
а де твій аватар? :)