Врач - светя другим сгораешь сам?

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Степаныч, 19 лип 2007.

  1. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Зі святом!

    Степаничу, Вас у першу чергу !

    Якщо Ромкова цистерна доїде до Вас трохи не повною, не образитесь ?
     
  2. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Боюсь, не доїде. Реґіон теплий, вітряний - вивітриться.
     
    Останнє редагування: 21 чер 2009
  3. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Гм...
    Навіяло...
    -Смотрю...на цистерне написано "ОН"...:scratch_one-s_head:
    попробовал - точно он!:preved:
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. smeet

    smeet просто спілкуюсь

    Дякую за вітання.Аналогічно вітаю всіх медиків зі святом,щастя,здоров"я успіхів в професійній майстерності,поваги до хворих,терпіння і розуміння.Пан Ромко напевно добре зробив,відправляючи цистерну до Степанича через Київ.В Закарпатті є вино і коньяк,так що нам спирту не треба.Хіба на руки.:):):)
     
  5. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    Сподобалася стаття. Багато справедливого, є троха передьоргувань, але як завжди, кінець - ділу вінець. А кінець такий:

     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Osiris

    Osiris Member

    МЕДИЦИНА ПОТРОХИ ПІДНІМАЄТЬСЯ !/? :)

    Недавно "лазив" по нету в пошуках деякої медичної інформаціїї... коротше кажучи натрапив на таку штуку: http://www.hospital.lviv.ua/index.php?id=8
    В приципі... на мене справило позитивне враження. Хочеться вірити, що "наша міліція нас береже:)))". Як думаєте???
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Кохана

    Кохана LuBimaya

    Не можу нічого сказати про всю лікарню, але у відділенні щелепо-лицьової хірургії працюють профі! Рівно три роки тому мені там операцію робили на верхній щелепі, лікар Філіпська Тетяна Антонівна - лікар з великої літери!!!! За це їй велика подяка, вона молодчинка і не хапуга. Вся операція включаючи препарати з подальшою реабілітацією обійшлася мені всього в 200 у.о. Хотілося б, щоби всі лікарі такі були як вона!
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. smeet

    smeet просто спілкуюсь

    Ви про таке не пишіть,бо зробите лікарці "медвежу" послугу. Хочете щоб у неї були проблеми?
     
    • Подобається Подобається x 5
  9. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Світили...світили....та й згоріли....
    На Львівщині викрили банду лікарів-хабарників, що торгували довідками про інвалідність
     
  10. Patriciya

    Patriciya Member

    Не все так однозначно. У мене лікування у Ф******* закінчилось не "хеппіендом", тому ніколи не довіряйте лікарю "як Богу". Нещодавно лікувалась в обласній клінічній лікарні, у відділенні щелепно-лицевої хірургії, у Ф******. Лікувалась впродовж трьох місяців з приводу флегмон та абсцесів. Причин стоматологічних не було виявлено, але флегмони та абсцеси виникають все частіше - в результаті на обличчі безліч деформуючих рубців. Я була у розпачі... Почала приймати антидепрессанти... Одного разу мій товариш - лікар-діагност, з 20-ти річним стажом роботи, розповів мені про синдром Мюнхаузена, в якому часто підозрівають пацієнтів, коли не можуть встановити діагноз. Звичайно, я про все без вагань, розповіла лікуючому лікарю, а саме Ф*******, оскільки вірила їй "як Богу" і не бачила тут нічого страшного, в тому, що я знаю назву цього захворювання психіки і ... отримала результат... Людина, якій я так вірила, звинуватила мене саме у цьому... З психікою у мене все гаразд, і жодного синдрому Мюнхаузена у мене немає, швидше навпаки, проблема лише в тому, що абсцеси появляються і дальше, в результаті з'являються все нові рубці на обличчі. Здала аналізи - імунологічні дослідження - була на консультації у імунолога, виявлено ім.недостатність, та ще багато змін, сказали, що саме проблеми з імунітетом можуть приводити до виникнення флегмон, сказали, що потрібно лікуватись. Але як тепер я можу повірити лікарям і взяти рецепт з їхніх рук, якщо мене зрадила людина, якій я вірила "як Богу"?
     
    Останнє редагування модератором: 29 лис 2011
  11. Luna

    Luna змИючка - сокровище :)

    А очень просто можете. Вот так вот себе пойдете к врачу и возьмете рецепт, будут сомнения - ещё к одному и ещё к одному. Лечиться нужно у врача, которому доверяешь. Не ВЕРИШЬ, а именно доверяешь. И ни в коем случае не "как Богу". Ибо сами врачи подчеркивают, что не боги. И ошибка возможна.
     
  12. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    На кладовищі? ;)
     
  13. Patriciya

    Patriciya Member

    LunaOd, я з вами згідна - лікарям не потрібно вірити. Їм не можна ні вірити, ні довіряти... Усе повинно бути по схемі: замовник (пацієнт) заплатив, виконавець (лікар) виконав. І добре було, коли б ще "акт виконаних робіт" підписували, а то часто гроші беруть, обіцяючи кінцевий результат, а як діло дійде до результату, то......
    Levandivka, ви відредагували мій допис, забрали прізвище Ф*****. Чому? Адже, два дописи вище, коли її послугами були задоволені (і лише за 200 долларів) прізвище фігурує. А коли, за моє безрезультатне лікування у неї впродовж трьох місяців я їй "віддячилась" у сумі 15000 гривень, то ви вважаєте, що прізвище повинне бути інкогніто. Даремно. Країна повинна знати своїх героїв.....
     
    Останнє редагування модератором: 2 гру 2011
  14. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    А ми Вас знаємо? :)
    Любімую, котора "2 дописи вище", знаю.
    Я вважаю, що коли новачок дописом №1 когось сильно паплюжить, та ще й копіпейстить то широко, варто не поспішати.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Patriciya

    Patriciya Member

    Паплюження - це саме те, що робить Ф************ з пацієнтами, тобто безпідставно і необгрунтовано, враховуючи лише свої інтереси та матеріальну вигоду. А коли говориш правду (якою гіркою вона б не була) - це не паплюження..., це факти...
     
    Останнє редагування модератором: 3 гру 2011
  16. Luna

    Luna змИючка - сокровище :)

    Патрисіа, вибачте, але дивно...Мати товариша - діагноста з 20 - річним стажем і три місяці лікуватись не здавши аналізи?
     
  17. Patriciya

    Patriciya Member

    Звичайно, що впродовж трьох місяців лікування аналізи здавала любі і різні і в обласній клінічній лабораторії і в приватних лабораторіях, здавала аналізи ті, які призначала "лікуючий лікар".
     
  18. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    • Подобається Подобається x 1
  19. Patriciya

    Patriciya Member

    Levandivka, я згідна, саме цей ролик слід розмістити на дверях ординатоської відділення щелепно-лицевої хірургії обласної клінічної лікарні.
     
  20. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    А давайте не будемо узагальнювати...Кожному з нас попадались, мабуть і хороші і лікарі, і погані, і ті з якими просто не виникає контакт.
     
а де твій аватар? :)