Вода

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Мих, 25 тра 2007.

  1. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    0,75л, 3л, 6л...
     
  2. iso

    iso Well-Known Member

    А як же з мінеральними водами?
    А стільки потрібно? Не більше, як рекламний трюк. Хоча вода, як на мене, хороша.
     
  3. ism

    ism Member

    Мінеральні води потрібно вживати дозовано: певний період (5,7 12, мах.до 24 днів - кому як) і робити перерву. І на мін.воді їжу ми не готуємо!
    Питна вода, як провідник, має бути нейтральною, мах.чистою. Був такий дядько в Америці - Поль Брегг, який дожив до 92 років. При розтині виявили, що тіло в нього було як в молодої 30-річної людини. А він пропагував здорове харчування - без солі і пив багато води, правда дистильованої, яку умовно називають мертвою, бо вона без кисню і вуглецю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Звідки ви таке взяли? Для чого тоді п"ють лікувальні мінеральні вОди, якщо ті мінерали не засвоюються?

    ---------- Додано в 22:59 ---------- Попередній допис був написаний в 22:57 ----------

    Моя бабця померла у такому ж віці, хоча вона не знала що таке здорове харчування, а слово "дистильова", вона б і не вимовила з першого разу. Висновок?
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Hlop4yna

    Hlop4yna Життя прекрасне!

    Це в вас такий собі софізм вийшов)):good:
     
  6. Templar

    Templar Дуже важлива персона



    :)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. tsman

    tsman New Member

    цікава тема, цікава дискусія , але заглохла :)
    Чи може хтось за тих пару років зробив незалежний аналіз питної води Артезіанської, Аляски, інших , чи після системи зворотнього осмосу?
    Хотів би запити фахівців , які мають розуміння і знання, то таки система зворотнього осмому не шкодить здоровю , якщо доставити мінералізатор ? В сім'ї появилась дитина, купляти і далі різного роду вОди пляшкові Бебівіта чи подібні резону не бачу , та й не факт , що вони кращі .
    Прошу відгукнутись хто робив незалежні експертизи .
     
  8. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    Про нестачу води може свідчити втома, погана пам’ять, навіть роздратування, не кажучи вже про стан шкіри, волосся і нігтів.

    До рекомендованих восьми склянок води щодня треба ставитися критично, адже її кількість залежить від багатьох факторів. „Свою” кількість води, яка потрібна для того, аби бути здоровим, можна і потрібно розрахувати.

    - Є кілька способів визначити денну норму води в організмі, - розповідає лікар-методист КУТОР „Центр здоров’я» Галина Зот. – Найчастіше її розраховують залежно від ваги людини – 30-40 мл/кг, рідше – від кількості спожитих калорій. На кожну тисячу спожитих калорій треба не менше літра води. Крім того, варто зважати на пору року, температуру повітря. Наприклад, більше води потрібно не лише у спеку, а й коли морозна погода, бо тоді людина, дихаючи, втрачає більше рідини. Важливо також, який спосіб життя ви ведете, яке у вас фізичне навантаження, ваш вік, чи маєте супутні захворювання, навіть які ліки приймаєте. Тому встановити необхідну кількість води краще зі своїм лікуючим лікарем.

    Втомлені – бракує води

    У різних країнах вважають по-різному, скільки людині потрібно води, продовжує Галина Зот. Європейська агенція з питань безпеки продуктів харчування рекомендує жінкам випивати 2 л води на добу, чоловікам – 2,5 л. Американські медики розраховують добову потребу у воді за формулою 1500+15*(вага -20). У нас вважають, що потрібна кількість води, аби людина почувалася комфортно і не хворіла, – 1,7-2,2 л.

    Проте необхідна кількість води для кожної людини є індивідуальною.

    - Якщо рахувати 30 мл/кг, то, наприклад, доросла людина з вагою 65 кг, яка важко не працює фізично, потребуватиме 30*65=1950 мл води на добу, - пояснює лікар. - Вважають, що 40% від цієї кількості потрапляє в організм із їжею. Отже, людині додатково необхідно випити не менше 1,17 л води. Інакше може початися дегідратація організму. Її прояви можуть бути різними. Людина може почуватися втомленою чи роздратованою, а їй просто не вистачає води.

    Такі специфічні ознаки, як відчуття сухості у роті, відсутність слини, мала кількість сечі, її темне забарвлення, заніміння кінцівок, головний біль, загальне нездужання і слабкість, сонливість і відчуття втоми, біль або дискомфорт у суглобах мають привернути увагу людини до кількості води, яку вона вживає щодня.

    При комфортних умовах, за нормальної температури і вологості потреба людини у воді – в середньому 1,5-2 л на добу, вважає дієтолог Наталія Суслова. І наголошує, що йдеться саме про звичайну питну воду, а не якусь іншу рідину.

    Перша склянка натще

    - Найкраще пити очищену, джерельну воду, тобто ані вода з-під крана, ані кип’ячена, ані навіть дистильована вода вимогам організму не завжди відповідають, - зазначає лікар. - Тому у наших умовах краще пити джерельну воду або воду, яка пройшла фізіологічне очищення від бактерій, твердих домішок, надмірної жорсткості. Вона є найбільш комфортною для організму. Відомо, що тала вода за своїми характеристиками є однією з найкращих, бо її структура змінюється настільки, що вона є найбільш позитивно зарядженою для клітин організму. Тому варто джерельну воду заморозити, потім розморози і пити. Звичайно, що не всі мають час цим займатися, тому достатньо буде пити звичайну джерельну воду.

    Щодо газованої води, то її лікар радить споживати менше, бо вуглекислий газ є консервантом і у великій кількості його вживати не рекомендюють. Адже він виявляє подразнюючу дію. А в людей, які мають порушення роботи жовчного міхура, може виникнути дискінезія, з’явитися больові відчуття.

    Також комфортною і легко засвоюваною є рідина з фруктів, бо клітини людського організму сприймають її, як свою. Йдеться не про фреші, а про ту рідину, яка вивільняється у процесі споживання фрукта.

    • Щодо інших напоїв - пакетованих соків чи фрешів - ці продукти уже розцінюють як їжу, а не рідину, - продовжує фахівець, - бо вони містять певний відсоток цукру у вигляді фруктози, крохмалю чи глюкози. Тому їх споживання є більш важким шляхом поповнення водного середовища.
    Першу склянку води дієтолог рекомендує випивати натще, відразу після прокидання. Вона має бути кімнатної температури, негазована, можна додати соку лимона, який має пом’якшуючу дію.

    • Газовану воду лікарі радять переважно тим людям, які мають гіпотонію жовчних шляхів чи жовчного міхура, - розповідає Наталя Суслова. – Лише лікар може рекомендувати, чи ця вода повинна бути прохолодною, чи кімнатної температури, чи підігрітою, а також рекомендувати ступінь мінералізації – сильно- чи слабогазовану. Крім того, він порадить оптимальну насиченість певними мікроелементами.

    Пити треба правильно
    Воду лікар радить пити у проміжках між їдою, найкраще - за 30-40 хвилин до їди або за 40-60 хвилин після основного прийому їжі.

    Краще не пити впродовж години після їди, щоб травні соки почали перетравлювати їжу. Тож у цей час - перед їдою і після неї - вода не йде на користь, бо вона розбавляє шлунковий сік, зменшується концентрація соляної кислоти, ферментів. Як наслідок -, порушуються процеси травлення. Це по-перше. По-друге, споживання води під час і відразу після їди призводить до переїдання і набирання зайвої ваги.
    Крім того, якщо в людини є проблеми з серцево-судинною системою – гіпертонія чи серцева недостатність, а також пацієнтам, в яких є проблеми з нирками, кількість води рекомендують ввечері обмежити.

    • Пацієнтам із такими проблемами рекомендують не давати водного навантаження на організм після 18-ї години, - зазначає дієтолог. – Їм краще пити воду до 16-17 години. Адже ввечері сповільнюється обмін речовин, робота всього організму, він готується до сну. Схильність до затримання рідини, набряків є інтенсивнішою є у цей час.

    Скільки води потрібно випивати щодня?
    Добову потребу організму у воді розраховують за формулою 1500+(15*маса тіла в кг-20). Проте з огляду на фізичну активність потреба у воді може змінюватися

    За інформацією КУТОР „Центр Здоров’я»
    [​IMG]
     
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    галон води, якщо по-хлопськи.
     
  10. dorozhnik

    dorozhnik Member

    1) Вода з системи зворотного осмосу не є дистильованою або мертвою, як вважає велика кількість людей.
    Очистка води в СЗО відбувається за рахунок протиснення через напівпроникну мембрану молекули води і кисню, саме томук цього фільтрації рівний 99%. Якщо ми говоримо про системи з мінералізатором, то вони не роблять воду мінеральною. Це так само залишається столова вода, але вона донасичена і солі, які там є - вирівняні. Якщо ми говоримо про відмінність від 5ти ступеневих СЗО, то загальний солевміст з 5ти ступеневої СЗО складає 20-40мг/л, з СЗО з мінералізатором 40-60мг/л.
    2) Вартість води з осмосу в перерахунку на 3 роки (експлуатаційний термін, гарантований виробником) при вчасній зміні префільтрів складає 13-20коп/л
    3) не зафіксовано ні одного випадку захворюваності раком від роботи м'якої води (якщо знайдете - кидайте)
    4) Говорять, що пити воду з залізом/сріблом/т.ін корисно! ЦЕ МІФ!!! Ці речовини потрапляючи з водою не засвоюється, а відкладаються. Єдиний тип заліза, який засвоюється в організмі- знаходиться в яблуці/горіхові.

    Висновок: з'їжте яблуко і запийте його чистою водою!
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    Дуже багато додають хлору , жесть ,треба фільтр для душу, навіть вмиватися тяжко- так хлором тхне. Хто там писав про осмос приведіть ПОвний розрахунок, з цінами предфільтрів, ціною установки і вкажіть періодичність замін та ін.
     
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    а якою?

    Так, вона "недотягує" до дистиляту, але втікло недалеко. Вода після СЗО немає нічого спільного з природньою водою. Скажімо так: в природі такої води неіснує. Вона подібна до кухонної солі, яка добута з хімічної реакції NaCl, а не з природніх копалень. Ймовірно вона не шкідлива, але й не корисна.
     
  13. dorozhnik

    dorozhnik Member

    Вартість СЗО Екософт Ф1 (продуктивність до 120л/добу) 2849грн (там де ще 2600 не ведіться! З 01.12.2015 виробник підняв ціни).
    На 3 роки експлуатації потрібно:
    - 1 раз в 3-5міс міняти префільтри (вартість комплексу 3х префільтрів 108грн)
    - 1 раз на 3 роки змінити мембрану (1200грн найдорожча)
    - установка 400грн
     
  14. dorozhnik

    dorozhnik Member

    1) Вода с СЗО очищена (так як на виході отримуємо H2O+O2)!
    2) Ми не засвоюємо речовини з води (якщо бути чесним 2% засвоюється з води), ми засвоюємо їх за домогою води.
    3) Чиста молекула може приєднати до себе набагато більше необхідних для організму речовин
     
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    а дистилят інакше?

    у мене трохи інша інформація. Речовини, які є у воді засвоюються у декілька разів швидше, ніж з іншої їжі.

    є таке, відповідно така вода вимиває з організму багато чого корисного.
     
  16. dorozhnik

    dorozhnik Member

     

    Вкладення:

    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. dorozhnik

    dorozhnik Member

    1) Дистилят має значення сухого залишку 0-5 мг-екв/дм3, з осмосу 20-60
    2) Вода служить для розчинення і переносу речовин
    3) Вода - універсальний розчинник, тому вимиває - не правильно; розчиняє - правильно. А все розчинене або засвоюється, або, пройшовши через фільтри організму виводиться
     
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    так, але дистильована вода і вода після осмосу подібна до губки, що вбирає на себе речовини, в середовищі якого вона є.
     
  19. dorozhnik

    dorozhnik Member

    Сполуки приєднуються до молекули води для транспортування по організмі. Після - вони розчиняються і починається процес засвоєння\відкладення (у випадку заліза з води, солей твердості). Доречі, нітрати і нітрити у воді намою думку найнебезпечніші, адже вони не тільки накопичуються в організмі і майже не виводяться, але головна кака яку вони роблять - це завада в розвитку ферментної системи у дітей.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    трохи не зрозуміли ви мене. Для Львівської водопровідної води це всетаки 3 чи 5 місяців ? як я можу знати ?
    натяк - після якої кількості спожитої очищеної води потрібно замінити предфільтри і мембрану ? у ЛЬВІВСЬКИХ умовах . Якщо я буду споживати 12 літрів на добу , або 120 літрів на добу я однаково маю замінювати предфільтри раз на 5 міс ?
    Дякую за відповідь. Які саме предфільтри ви рахуєте ? адже є два варіанта комплектації предфільтрів.
    Добре механічної очистки я можу оцінити на око , а інші предфільтри ( не мембрана) ?
     
    Останнє редагування: 10 гру 2015
а де твій аватар? :)