Вода

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Мих, 25 тра 2007.

  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    то тре робити аналіз, який вартує біля 500 грн. і тоді все стане ясно. А те, що немає накипу говорить лиш одне: відсутність нерозчинних солей кальцію і магнію, але у воді є купа й інших елементів.

    ---------- Додано в 19:54 ---------- Попередній допис був написаний в 19:10 ----------

    Уко!!!!! Спеціально для вас... Скоро буде вода біля вас.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    Миху, потішили дуже-дуже!

     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Dars

    Dars Well-Known Member

    а на Наковій якась точка з водою є?
     
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Нема... поки...

    Зате на Сихові є 10 пунктів.

    Найближчим часом буде біля ринку, що на Маршала Рибалки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Hlop4yna

    Hlop4yna Життя прекрасне!

    Я замовляю бутильовану воду "Аляска" Водичка видобувається в Моршині, та має 8 ступенів очищення. Спочатку замовив пробну баклаху та відніс проби до СЕС (в мене маленька донечка, тому не хотів ризикувати), результат - антибіотиків немає. Користуюсь вже 2 роки.
     
  6. nurcan

    nurcan Member

    На мою думку, щоб вода для пиття принесла найбільше користі, треба пити талу воду, при заморожуванні вода структурується і найкраще завоюється організмом, при цьому всі тяжкі мінерали і токсини не замерзають, цю частину води відливають...
     
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    не смішіть, Аляска ніякого відношення до Моршину немає.:)

    ---------- Додано в 12:49 ---------- Попередній допис був написаний в 12:48 ----------

    А чого її тре так багато раз чистити, якщо вона така хороша?:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. ism

    ism Member

    Маю дуже "красиве" фото, яка вода йшла з водопровідного крана на вул.Чупринки у мене вдома в листопаді 2011 р., коли ремонтували дорогу і зачепили, мабуть, каналізаційні труби. Вода лилася коричнево-бурого кольору протягом 60 хв. Руки страшно було помити. Приблизно отаке ми і п*ємо щодня. Ніби і вже забарвлення такого нема, але весь букет присутній: нафтопродукти, важкі метали, хлор+хлорорганіка, т.д.

    ---------- Додано в 14:24 ---------- Попередній допис був написаний в 14:20 ----------

    Якщо для Вас ще актуальне питання чистої води, то можу Вам запропонувати зробити безкоштовний аналіз питної води на солевміст і глянете на різні варіанти дом.очищення питної води.
     
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Народ, що би вам хто не казав і не пояснював, зрозумійте одну просту і банальну річ.

    Хороша вода та, яка не проходить багато хороших чисток, а та, яка має хороші показники прямо з природи.

    На сьогоднішній день існує такі засоби очистки, що можна воду набрати з будь-якої баюри і привести її до вимог держсанпіну, але толку?

    Вода має бути збалансована природою напротязі століть, тисячоліть, вона має бути без всяких очисток. О, тоді вона є дійсно хорошою водою.

    Якщо фірма рекламує 8 очисток, то це говорить про те, що вода до очистки є непридатною до пиття. Таку воду можна набрати в будь-якому ставку на Львівщині, як сировину і мати на виході очищений продукт.

    Вода, що профільтрована зворотнім осмосом - це не вода, це Н2О - хімічна сполука, дистильована вода.

    Тала вода - хтось тут писав. Ви дійсно вважаєте, що якщо черпанути воду з озера, заморозити, потім розморозити, то вона стане чистою і корисною? Ну-ну...
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. ism

    ism Member

    Дозвольте спитати Вас: якщо Н20-хім.сполука, дистильована вода, то яку формулу має вода, на Вашу думку? Дистилят - називають мертвою водою, правильно. А знаєте чому? Бо дистилят утворюють методом випаровування, з води видаляються молекули кисню і вуглецю, така фода робиться практично хімічно нейтральною. А осмотичні мембрани - це своєрідне сито, яке просіює воду від механічних та хімічних забруднень. Кисень у воді залишається, як і невеликий % солей. Це чиста жива вода. Але важливий момент тут, що мембрани не повинні бути китайського дивного походження, як і всі інші складові систем очищення питної води. Ви на 100% праві, що природна вода є корисною. Тільки, на жаль, в природі вже майже не лишилося такої води, бо земля вже давно не є тим фільтром, вона забруднена хімікатами, важкими металами і т.д., як і наші ріки, звідки ми беремо воду. І ще, стосовно талої води - це прекрасний метод, хіба що дуже багато займає часу і багато такої води не зробиш, щоб щодня готувати їсти ... Мені дуже шкода, але це жорстока реальність.:cry:
     
  11. vov66

    vov66 Well-Known Member

    Ви добре сказали. Я добавлю, що слова, які стоять спочатку з приголосними ПР , то вони відносяться до мертвого світу (потойбіччя). Наприклад: пара, прах, предки і т.д.
    Тому пару (парну) кількість квітів несуть до покійника, а живим - непарну.
     
  12. iso

    iso Well-Known Member

    Це в Україні. А як же у Франції?о_О
     
  13. vov66

    vov66 Well-Known Member

     
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    1. Вода, як правило, містить багато мікроелемнтів, мінералів. Це і є вода. А н2о - це хімічна сполука. Це як сіль. Є природна сіль, а є та, що добута хімічним способом.

    2. У звротньому осмосі використовують решітку, віконця якого пропускають найдрібніші елементи - кисень і водень. Чому ви думаєте, що там ще потраплять елементи мінералів, які у декілька раз більші?
    Ну й на рахунок того, чи така вода є жива.
    Цікаво знати чому після осмосу така вода залишиться живою? Природньою її назвати якось язик не повертається назвати, бо який там природній баланс? Але напевно, у більшості випадках вживати таку воду краще, ніж воду біда знати звідки і з яким складом, або з львівського крану.

    3. тала вода... не розумію процесу очищення через лід. Хіба надлишок нітратів, чи заліза, чи біоелементів у льоді нема? морський мерзлий лід - це чиста вода готова до вживання?
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. iso

    iso Well-Known Member

    Я також
    Будь-яка вода, що піддалася обробленню-не є вже природньою, але це не значить, що є поганою. І в той же час далеко не кожна природна вода є придатною до вжитку. Суть очистки - усунути з води шкідливі елементи. А корисні ми отримуємо з їжі. А щодо живої і мертвої - це дуже схоже на міфи...
     
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Навіть з Полтви?


    згоден.




    А о тут широке поле для дискусій.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. iso

    iso Well-Known Member

    навіть з Полтви :) , після належної очистки.

    Ці дискусії точаться десятиліттями. І ніхто нічого нікому не довів :dntknw:
     
  18. Hlop4yna

    Hlop4yna Життя прекрасне!

    З приводу першого - Аляска видобувається та розливається на трьох заводах - в місті Моршин, Миргород, Гола Пристань, то чому ви пишите що ніякого відношення до Моршина немає?
    "має 8 ступенів очищення" - вибачаюсь, моя провина, я мав на увазі 8 етапів контроля якості.
     
  19. ism

    ism Member

    Дуже правильно Ви сказали про осмос. Якісь одиниці солей (2-3:wacko: ще попадають все таки через мембрану. Я не думаю, а бачу це після замірювання, бо працюю з очисниками води вже кільканадцять років. І Ви цілком праві, що очищена вода -це кращий варіант на сьогодні. У нас на Львівщині вода багата на солі заліза, солі кальцію та магнію. Але у нас та наших дітей низький гемоглобін, у нас не добрі зуби? Чому, не думали? Бо мінерали нами засвюються тільки в іонній формі,яку ми маємо в тільки в продуктах харчування. Треба заліза - з*їж яблуко, печінку. А залізо у воді нам шкодить - викликає алегрічні р-ції шкіри (дерматити, екземи). Кальцій у воді не робить наші зуби кращими, а відкладається у нирках. жовчевому міхурі, цементує наші суглоби і т.д. Це медичні дані.
     
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Тому що мав честь розмовляти з одним з одним з керівників Моршинської.
    Ситуація наступна.
    У Моршині з водою проблема. Навколишні криниці висушені. Тому воду возять цистернами звідки тільки можна. Так от той шеф казав, що більше воду у бутлях 18,9 л Моршинську розливати не будуть, бо !!!
    хороша вода не може бути дешевою.:) От, а моршинська випускатиметься у пляшках 0,25 та 0,33 , що, доречі, ми і маємо зараз. А Аляска може будь-де випускатися - ви добре кажете, але навіть якщо вона розливається на заводі у Моршині, це не означає, що вона є моршинська. Моршинська - це 1,5л, 0,33л, 0,25л і все!
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)