то тре робити аналіз, який вартує біля 500 грн. і тоді все стане ясно. А те, що немає накипу говорить лиш одне: відсутність нерозчинних солей кальцію і магнію, але у воді є купа й інших елементів. ---------- Додано в 19:54 ---------- Попередній допис був написаний в 19:10 ---------- Уко!!!!! Спеціально для вас... Скоро буде вода біля вас.
Миху, потішили дуже-дуже! А муж засмутився. Каже "ну от, Ти тепер точно їздити не навчишся!" - сніг зійшов, і я роблю навчальні виїзди по воду - на Коломийську або до худ.школи (вічно вулицю забуваю)
Нема... поки... Зате на Сихові є 10 пунктів. Найближчим часом буде біля ринку, що на Маршала Рибалки.
Я замовляю бутильовану воду "Аляска" Водичка видобувається в Моршині, та має 8 ступенів очищення. Спочатку замовив пробну баклаху та відніс проби до СЕС (в мене маленька донечка, тому не хотів ризикувати), результат - антибіотиків немає. Користуюсь вже 2 роки.
На мою думку, щоб вода для пиття принесла найбільше користі, треба пити талу воду, при заморожуванні вода структурується і найкраще завоюється організмом, при цьому всі тяжкі мінерали і токсини не замерзають, цю частину води відливають...
не смішіть, Аляска ніякого відношення до Моршину немає. ---------- Додано в 12:49 ---------- Попередній допис був написаний в 12:48 ---------- А чого її тре так багато раз чистити, якщо вона така хороша?
Маю дуже "красиве" фото, яка вода йшла з водопровідного крана на вул.Чупринки у мене вдома в листопаді 2011 р., коли ремонтували дорогу і зачепили, мабуть, каналізаційні труби. Вода лилася коричнево-бурого кольору протягом 60 хв. Руки страшно було помити. Приблизно отаке ми і п*ємо щодня. Ніби і вже забарвлення такого нема, але весь букет присутній: нафтопродукти, важкі метали, хлор+хлорорганіка, т.д. ---------- Додано в 14:24 ---------- Попередній допис був написаний в 14:20 ---------- Якщо для Вас ще актуальне питання чистої води, то можу Вам запропонувати зробити безкоштовний аналіз питної води на солевміст і глянете на різні варіанти дом.очищення питної води.
Народ, що би вам хто не казав і не пояснював, зрозумійте одну просту і банальну річ. Хороша вода та, яка не проходить багато хороших чисток, а та, яка має хороші показники прямо з природи. На сьогоднішній день існує такі засоби очистки, що можна воду набрати з будь-якої баюри і привести її до вимог держсанпіну, але толку? Вода має бути збалансована природою напротязі століть, тисячоліть, вона має бути без всяких очисток. О, тоді вона є дійсно хорошою водою. Якщо фірма рекламує 8 очисток, то це говорить про те, що вода до очистки є непридатною до пиття. Таку воду можна набрати в будь-якому ставку на Львівщині, як сировину і мати на виході очищений продукт. Вода, що профільтрована зворотнім осмосом - це не вода, це Н2О - хімічна сполука, дистильована вода. Тала вода - хтось тут писав. Ви дійсно вважаєте, що якщо черпанути воду з озера, заморозити, потім розморозити, то вона стане чистою і корисною? Ну-ну...
Дозвольте спитати Вас: якщо Н20-хім.сполука, дистильована вода, то яку формулу має вода, на Вашу думку? Дистилят - називають мертвою водою, правильно. А знаєте чому? Бо дистилят утворюють методом випаровування, з води видаляються молекули кисню і вуглецю, така фода робиться практично хімічно нейтральною. А осмотичні мембрани - це своєрідне сито, яке просіює воду від механічних та хімічних забруднень. Кисень у воді залишається, як і невеликий % солей. Це чиста жива вода. Але важливий момент тут, що мембрани не повинні бути китайського дивного походження, як і всі інші складові систем очищення питної води. Ви на 100% праві, що природна вода є корисною. Тільки, на жаль, в природі вже майже не лишилося такої води, бо земля вже давно не є тим фільтром, вона забруднена хімікатами, важкими металами і т.д., як і наші ріки, звідки ми беремо воду. І ще, стосовно талої води - це прекрасний метод, хіба що дуже багато займає часу і багато такої води не зробиш, щоб щодня готувати їсти ... Мені дуже шкода, але це жорстока реальність.
Ви добре сказали. Я добавлю, що слова, які стоять спочатку з приголосними ПР , то вони відносяться до мертвого світу (потойбіччя). Наприклад: пара, прах, предки і т.д. Тому пару (парну) кількість квітів несуть до покійника, а живим - непарну.
1. Вода, як правило, містить багато мікроелемнтів, мінералів. Це і є вода. А н2о - це хімічна сполука. Це як сіль. Є природна сіль, а є та, що добута хімічним способом. 2. У звротньому осмосі використовують решітку, віконця якого пропускають найдрібніші елементи - кисень і водень. Чому ви думаєте, що там ще потраплять елементи мінералів, які у декілька раз більші? Ну й на рахунок того, чи така вода є жива. Цікаво знати чому після осмосу така вода залишиться живою? Природньою її назвати якось язик не повертається назвати, бо який там природній баланс? Але напевно, у більшості випадках вживати таку воду краще, ніж воду біда знати звідки і з яким складом, або з львівського крану. 3. тала вода... не розумію процесу очищення через лід. Хіба надлишок нітратів, чи заліза, чи біоелементів у льоді нема? морський мерзлий лід - це чиста вода готова до вживання?
Я також Будь-яка вода, що піддалася обробленню-не є вже природньою, але це не значить, що є поганою. І в той же час далеко не кожна природна вода є придатною до вжитку. Суть очистки - усунути з води шкідливі елементи. А корисні ми отримуємо з їжі. А щодо живої і мертвої - це дуже схоже на міфи...
навіть з Полтви , після належної очистки. Ці дискусії точаться десятиліттями. І ніхто нічого нікому не довів
З приводу першого - Аляска видобувається та розливається на трьох заводах - в місті Моршин, Миргород, Гола Пристань, то чому ви пишите що ніякого відношення до Моршина немає? "має 8 ступенів очищення" - вибачаюсь, моя провина, я мав на увазі 8 етапів контроля якості.
Дуже правильно Ви сказали про осмос. Якісь одиниці солей (2-3 ще попадають все таки через мембрану. Я не думаю, а бачу це після замірювання, бо працюю з очисниками води вже кільканадцять років. І Ви цілком праві, що очищена вода -це кращий варіант на сьогодні. У нас на Львівщині вода багата на солі заліза, солі кальцію та магнію. Але у нас та наших дітей низький гемоглобін, у нас не добрі зуби? Чому, не думали? Бо мінерали нами засвюються тільки в іонній формі,яку ми маємо в тільки в продуктах харчування. Треба заліза - з*їж яблуко, печінку. А залізо у воді нам шкодить - викликає алегрічні р-ції шкіри (дерматити, екземи). Кальцій у воді не робить наші зуби кращими, а відкладається у нирках. жовчевому міхурі, цементує наші суглоби і т.д. Це медичні дані.
Тому що мав честь розмовляти з одним з одним з керівників Моршинської. Ситуація наступна. У Моршині з водою проблема. Навколишні криниці висушені. Тому воду возять цистернами звідки тільки можна. Так от той шеф казав, що більше воду у бутлях 18,9 л Моршинську розливати не будуть, бо !!! хороша вода не може бути дешевою. От, а моршинська випускатиметься у пляшках 0,25 та 0,33 , що, доречі, ми і маємо зараз. А Аляска може будь-де випускатися - ви добре кажете, але навіть якщо вона розливається на заводі у Моршині, це не означає, що вона є моршинська. Моршинська - це 1,5л, 0,33л, 0,25л і все!