Власне житло в 21-му столітті.

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Radkovskiy, 30 вер 2018.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
?

Як ви ставитесь до модульного будівництва?

  1. Скажу як, знатиму, що це таке...

    1 голосів
    33,3%
  2. Добре - будівельні розробки рулять.

    2 голосів
    66,7%
  3. Погано - стара добра цегла, так як бадько навчив!

    0 голосів
    0,0%
  4. Не моє просто.

    0 голосів
    0,0%
  5. Нейтрально, люди живуть тай добре є.

    0 голосів
    0,0%
  1. Radkovskiy

    Radkovskiy Member

    Бадьоре хелоу усім, хто вижив в рамках даного форуму.

    Так склалось, що в українському сьогодненні мати власну квартиру, а тим більше приватний будинок доволі важко, але реально.
    За час мого архітекторства та добровільного заслання за кордон, до мене дійшло дві істини нерухомості 1 - житло не має позиціонуватись , як розкіш і міряння...димарями і 2 - навіть економ варіант має виглядати цивілізовано ібо це місце де ти спиш, миєшся, бавиш дітей, кохаєшся, готуєш і так далі по порядку (список можна продовжувати і переставляти місцями з огляду на ваш спосіб життя).

    Результатом всіх цих роздумів став архітектурно-будівельний стартап з модульного будівництва. Розшифрую. Це будинки, які в будь-яку пору збираються повністю на заводі з використанням сучасних технологій і рівних рук, тоді розбираються, пакуються краном на фури і доставляються до буд. майданчику. Загалом таке дійство займає до двох місяців з моменту забивання першого цвяха до перерізання стрічки на буд майданчику.

    Мені цікаво піпол, як ви ставитесь до такого роду даху над головою? Які питання в вас виникнуть? Які сумніви та переконання/стереотипи. Ссилку додаю звичайно, аби не бути пустослівним - Puzzle Estate
     
  2. Rudnizki

    Rudnizki Member

    Перше що кидається в очі :
    - на сайті відсутні фото готових обєктів
    - нема гарантій або я ненайшов ? біля ціни можна вказати рекомендований експлуатаційний срок, я наприклад не будівельник і по матеріалам не вмію вираховувати цей срок...

    А взагалі чомуб і ні.. :) Щось нове на ринку завжди в плюс !
     
  3. Olgared

    Olgared Well-Known Member

    Вже зустрічала такі будинки, але досі не мала змоги відвідати. Покажіть реалізовані проекти. Хай фото будуть не на сайті, а тут, на форумі, і вам дадуть більш вагому відповідь. А те, що у вас – це просто чудові проекти. Як вони втілюються в життя - треба бачити.
     
  4. Radkovskiy

    Radkovskiy Member

    Втіленіний проект це наш офіс, який можна побачити на відеозаставці головної сторінки сайту (якщо заходити з компютера).
    Кидати сюди фото/плани/інші матеріали... ну хз чи варто, так як це буде виривання із контексту. Цікавіше пройтись сайтом і бачити структуру, опис і зображення.
     
  5. Olgared

    Olgared Well-Known Member

    Для мене важливіше подивитися, як відбувається втілення в життя не плани і красиві картинки, а реальні фото з об'єктів.
     
а де твій аватар? :)