Владик з діагнозом ДЦП необхідні ходунки

Тема у розділі 'Доброчинність', створена користувачем OLGA Y, 2 лют 2015.

  1. OLGA Y

    OLGA Y New Member

    Я мама Ярко Владислава,який народився 2001року доношений,але внаслідок родової травми(було двічі обвиття пуповиною,лікарі видушували через що дитина "повісилася"і не дихала) у 9 місяців поставили вже діагноз ДЦП гіперкінетичної форми.Лікувалися часто і кругом.Я виховую сина сама,чоловік відмовився від нас.Зараз вже йому 13 років:не сидить,не ходить,не говорить,не жує,в руки предмети не бере.Хлопчик розумний,веселий,активний,любить фантазувати;пройшов освіту початкових класів.
    Зараз ми рідше їздимо на лікування,нажаль,бо хлопчик для мене затяжкий,а ще каляска,сумка.
    Сидіти просто він категорично відмовляється,тому дуже всіх прошу допомгти нам придбати спеціальні ходунки,де він зможе рухатися-це допоможе і мязам і травленню.І це,насправді,замінить кучу дорогих курсів у центрах і різні процедури.Тому як всі збирають більшість у Трускавець чи за кордон,а вдома дитя має той самй сидячий режим і результат не підтримується.Ось такі ходунки нам необхідні, http://med-serdce.ru/catalog/hodunki-hmp-ka-4200.html?utm=overlooked бо ті що пропонує держава безкоштовно-брали і вертали,нажаль,не підходять(набив кучу синяків,бо має гіперкінези,не стоїть).Ми будемо всім вдячні,будь-ласка,допоможіть нам!РАХУНОК В ПРИВАТБАНКУ 5168757286103439. Необхідно біля 2000тис дол.з доставкою

    Благодійний рахунок в Приватбанку 5168 7572 8610 3439 Дякуємо! 20140326149.JPG 20140326149.JPG 20131012020.JPG Picture 15.jpg
     
    Останнє редагування: 2 лют 2015
а де твій аватар? :)