ВКонтакте - конкурент odnoklassniki.ru

Тема у розділі 'Новий сайт', створена користувачем Jasmin, 17 лис 2007.

  1. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Та ладно, може ваша дочка таке саме витворяє, а ви навіть не знаєте. Драбинка може й була, але загула. Скільки є хороших батьків, в яких діти наркомани і т.д.
     
  2. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Дуже вже не дівочий вислів "відсосу" так що цілком може бути фейк....


    Хоча щоб розвіяти сумніви можемо провести розслідування...:mocking:
     
  3. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Ого, заре дітки ще й не таке можуть.
     
  4. Forpost

    Forpost Стоїк

    та , але штуку баків тре внести
    https://www.ustream.tv/platform/pla...m=convert&utm_campaign=broadcast_interstitial
     
  5. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Звичайне стариковське брюзжання ...
    Я собі скачав на смартфон андроїд додаток,(для перегляду семінарів) але там реєструєшся жмеш Go Live і починається пряма трансляція з камери смартфона....Думаю для таких цілей цього цілком достатньо :mocking:
     
  6. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Hyligan, додавайтеся в друзі до пацієнтки і проінструктуйте її, шоб у вирішальний день не облажалась
     
  7. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    В неадекваті, дядьку?
     
  8. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Нехай читає форум...:ireful1:
     
  9. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Виключено. Про такі речі давно відкрито говоримо.
    Це нічого не змінює. Батьківство - воно нелімітоване часом. Тим більше, дівчинці не 25.
    Якщо дитина наркоман, то батьки однозначно не є хороші. Вони можуть бути хорошими людьми. але це не дне й те ж.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    І шо ви мені хочете втерти, шо в цієї малої мама така сама як і вона? Може по факту будем говорити, якщо будуть факти.
     
  11. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Ні, зовсім не це я намагаюсь Вам втерти.

    Мати цієї дівчинки може бути середньостатистичною жіночкою, працевлаштованою, середнього достатку, але більше слідкує за тим, як дитина одягнута, нагодована, і за рештою атрибутів "пристойного" життя, ніж за тим, що в дитини в голові.

    Принаймі, якусь частину своїх цінностей (чи їх відсутностей) дитина зуміла від мами приховати.
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Forpost

    Forpost Стоїк

    99,99%%
     
  13. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Ай я яй....яку дискусію влаштували, а ще європейці, вольнодумці...Накинулись на дитину як якісь дикі ортодокси....

    Кожна дівчина має право "відсосати" в того в кого захоче, і показувати це всім бажаючим, якщо їй так хочеться...

    Ну якщо вона повнолітня звичайно...

    ---------- Додано в 16:14 ---------- Попередній допис був написаний в 16:14 ----------

    Не судіть і не судимі будете...
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Власне так і є, в більшості таких випадків. Скільки я такого надивилася за роки роботи - батьки дуже часто приділяють більше уваги матеріальному, ніж духовному. І виходить так, що дитина може мати найкрутішу мобілку, найстильніший одяг, але разом з тим бути нещасною, бо їй бракує найелементарнішого - любові, розуміння, спілкування.
    А в мене щойно був шок - через соцмережі навіть незайманість продаютьо_О І заради чого - бо на поїздку до Індії бракує:facepalm:
    тут детальніше
     
  15. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Ну от, Надя після 14 лютого купить собі незайманість і ніби ніц і не було :)
     
  16. Forpost

    Forpost Стоїк

    та шо ми судимо чи шо ...ну якщо без заглоту ,то напевне може ...тре пана Мих спитатись ,але читаємо
     
  17. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    Право, може, і має, але клепки в голові бракує точно :)
    Теоретично кожен міг би секситись де захоче, навіть на зупинці трамваю групову оргію влаштовувати з прямою трансляцією. А що?:)
    Однак практично: чому звичайна розбещеність та дурість повинні прикриватися ярликами толерантності, самовизначення та іншого "бла-бла-бла"?
     
  18. Forpost

    Forpost Стоїк

     
  19. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    ой тільки не кажіть шо ви не прилюбодЄйствували..(хватить доречі і в "серці своїм") :mocking:
     
  20. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    ну, не скажіть

    http://www.telekritika.ua/news/2011-02-28/60670
     
а де твій аватар? :)