В'їзд у Львів через воєнкомат або мобілізація на блокпості

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем Green belt, 8 лют 2015.

 1. Hyligan

  Hyligan Іронічний

  КАжуть депутатам місцевих рад повістки на сесії роздавали...
  Вже якісь "патріоти" пишуть шо то навмисне хочуть позабирати всіх "розумних і освічених" щоб легше було керувати сірою масою...:)))
   
  • Подобається Подобається x 1
  • Смішно Смішно x 1
 2. Green belt

  Green belt Well-Known Member

 3. Step by step

  Step by step New Member

  Думаю там все на багато простіше. Зупинили, попросили, якщо погодився, гуд, не погодився, як в тому анекдоті - не проканало...
  А то списки, перевіряти.... Головне план! На скільки я знаю, просити водія сісти у службову машину ДАІ є незаконно. Та і віддавати документи треба тільки у випадку порушення правил. А так інспектору можна показати із своїх рук і все. Я розумію, що чуваки з армійськими калашами дуже переконливо виглядають, але ж я не думаю що вони без причин стріляти почнуть:)
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 2
 4. muravey

  muravey Well-Known Member

  Я думаю если факт такой есть, нужно изучить чинное законодательство - все, что касается порядка мобилизации и вручения повесток, и просить таварищасержанта их соблюдать.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 5. bondon

  bondon Member

  Як повідомив на брифінгу т.в.о. військового комісара Львівського обласного військкомату підполковний Олександр Тіщенко на Львівщині прийнято ряд заходів щодо розшуку мобілізованих. Багато хто уникає, тому спільно з МВС вирішили при зупинці автомобіля перевіряти – хто ухиляється. За кілька днів результати хороші. “На жаль, нині призупинили, але від завтра відновимо. Повістку можна вручати, якщо він в розшуку”, – повідомив Тіщенко. Він також додав, що за один день 48 повісток вручили. “Якщо чоловік не в розшуку, то йому дають запрошення до військкомату для уточнення даних“, – повідомив Тіщенко

  http://inlviv.net/news/auto/sogodn-da-lvova-v-dmovilasja-dopomagati-.html
   
 6. Green belt

  Green belt Well-Known Member

 7. bondon

  bondon Member

  Звичайно, особливо коли ззаду поставити "НКВДиста" з автоматом, було таке колись, зараз відповідні закони вже напрацьовуються: Командирам дозволять стріляти в підлеглих. Як казав колись Жуков - "Солдат не жалеть, бабы еще нарожают" - процес то ж безплатний..

  Володимир Рубан
  "такого стыда и позора за мое государство я никогда еще не испытывал...
  ...
  мы не ценим людей..."


  ДАІ у Львові роздають повістки бо самі в АТО не поспішають
  "За два дні роботи, таким чином було вручено 50 повісток. При цьому, самі працівники ДАІ, як співробітники міліції, їхати в зону анти-терористичної операції не поспішають. А якщо і їздять, то на кілька тижнів за 100 км від лінії фронту для отримання статусу учасника бойових дій.
  Проте ДАІшникам легше займатись невідомо чим, як наприклад охороняти фуру піску в чистому полі, як це робили, наприклад, київські міліціонери. Один з них заявив: "Що мені дала Україна?" - і відмовляється їхати в АТО."
   
  • Подобається Подобається x 3
 8. Green belt

  Green belt Well-Known Member

  Щось нове.
  Депутат предлагает ввести официальную плату в две тысячи долларов за освобождение от призыва
  Народный депутат и комбат “Донбасса” Семен Семенченко хочет подготовить законопроекты, которые бы предоставляли больше льгот участникам антитеррористической операции. Также он предлагает установить официальную плату в 2 тыс. долларов за “отмазку” от призыва в армию. Об этом Семенченко написал на своей странице в Facebook.

  “Буду готовить законопроект с изменениями в отдельные законы Украины. 1) медицинское обслуживание воинам АТО в военных госпиталях – до конца жизни. 2) Повышение заработной платы. 3) Создание специальных военных городков, где смогут получить землю под дом и участок действующие военнослужащие и бывшие воины АТО. 4) Возможность немотивированному человеку избежать призыва, уплатив в государственный фонд сумму примерно эквивалентную 2000 долларов, в зависимости от региона проживания. С обязательным направлением этих средств на страхование и доплаты добровольцам АТО”, – уточнил Семенченко.
  По материалам ТСН
  http://news.finance.ua/ru/news/~/344260
  невже в воєнкомів заберуть "бізнес".
   
 9. Оля

  Оля Старожилка форуму

  Не нове. Про це вже давно говорять. Ще би дійсно зробили, то би в армії і на передовій були ті, що треба.
   
 10. Kaccip

  Kaccip Смерть ворогам

  В Українських реаліях, після прийняття такого закону, ряди військових в першу чергу поповнять пияки, наркомани, бомжі і хлопці з бідних сімей.
  Будуть тягнути до воєнкомату любого каліку і визнавати його гідним до служби, тільки для того, щоб "вибити" з нього гроші.
   
 11. Green belt

  Green belt Well-Known Member

  але спочатку роздадуть повістки підприємцям
   
 12. Green belt

  Green belt Well-Known Member

  Теперь за уклонение от мобилизации военнообязанным гражданам Украины грозит срок от 2 до 5 лет лишения свободы.
  Рада выбрала наказание для «уклонистов» от мобилизации
  http://comments.ua/politics/507368-rada-vibrala-nakazanie-uklonistov.html
  Верховная Рада установила наказание за уклонение от мобилизации, проголосовав за законопроект №0922 (во втором чтении) «О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины»
   
 13. Popi

  Popi Member

  А чо в першу чергу айтішникам?
   
 14. Hyligan

  Hyligan Іронічний

  Щоб менеше тренділи в інтернеті :)))
   
 15. Popi

  Popi Member

  Хіба шо
   
 16. Мих

  Мих Дуже важлива персона

  Ось чому Василя забрали, а нас - ні.
   
  • Смішно Смішно x 1
 17. Мих

  Мих Дуже важлива персона

  не бачу причини забирати бізнес. Воєнком може призвати, а може не призвапти, відповідно - платиш, або не платиш, а рєшала з війсткомата не призове і за 1000 баксів.
   
 18. Green belt

  Green belt Well-Known Member

  прийнято вважати що в них зарплати великі і в у.о.
   
 19. Mylnyk

  Mylnyk Well-Known Member

  дивно..почитаєш форум - всі такі патріоти , а все більше тем про те як відкосити ?! ну якщо хто патріот то вже сам би мав добровольцем в Айдар чи ще кудись на фронт тобто під "гради" "смерч" "торнадо" і "ураган" ну і мінометну батарею .
   
  Останнє редагування: 12 лют 2015
 20. Samojlovu4

  Samojlovu4 Well-Known Member

  А знаєте скільки айтішніків вже по закордонах крутиться?
  Народ ворушиться, хто трошки більше кумекає, в громадах стали з"являтися наші типової зовнішності чувачки, ніколи й чути не було, а тут раптом припекло - на польському чи балтійському шенгені, слізно випитують можливості легального продовження візи на місці, аж випрошують інфу. Так то в нормальних країнах північно-західної Європи, де нелегалом дуже важко - а на півдні, де полегше, так там напевно їх тисячами вже.
   
а де твій аватар? :)