Виживання

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем Romko, 5 вер 2013.

  1. Wili

    Wili Well-Known Member

    ще як актуально, особливо для мешканців карпат.

     
  2. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Десь,у 88-му році,до нашої палатки,недалеко коло Говерли вийшов дикий ведмідь.
    Поперевертав все,та й пішов.
    Я,з переляку видерся на височенну смереку,годі було злізти.
    Як видряпався - не пам"ятаю.
    ГОловне,що в той момент не думав,що ведмідь лазить ліпше за мене...
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. coolzak

    coolzak Well-Known Member

    у то якщо в вас так ведмеді розплодились то поради як тут рекомендують.
    медведі не атакують людей щоб зїсти,як правило.на кожен випадок коли полюють на людей 30 випадків коли атакують бо людина і медвідь випадково вийшли одне на одного.
    саме гірше то коли медведя зустріти коли їсть здобич чи сидить коло злапаного звіра-захист їжі або мама з малими.
    Найкращий захист профілактика-група з 4+ людей що голосно розмовляють,продають тут дзвіночки на одежу щоб звуком давати сигнал,медвідь буде зазвичай уникати людей.Коли спите в палатці то їжу на дерево на шнурку метрів 30 від табору,бажано не брати з собою малих псів бо медвідь може за ними полювати.Добре мати балончик перцевий.В нас продають спеціальні проти медведя-стріляє перцем на 10-15 метрів.Коли йду в похід з ночівлею в місце де багато медведів то завжди помповик беру з жаканами
    Якщо це випадкова зустріч і мама медведиха захищає малих то вдавати мертвого допустимо.Якщо медвідь полює на вас як здобич то треба відбиватись з усіх сил.Звідки знати що це полює?Як правило медвідь що полює зразу не нападає а буде йди за вами скорочуючи віддаль.
     
  4. morze

    morze Well-Known Member

    В сусідки по дачі зайчик, зненацька, вискочив із капусти! Знепритомніла бідолашна, заледве відкачали! А на серці, вже рубець!
     
  5. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Хлопці розказували, пішли на грибочки, на Камчатці, бачуть ведмедик на горбочку чемчикує за 500-700 м. Ну вони і хода в табір через кущі, а медвідь як побачив то собі в другий бік ...:)))

    ---------- Додано в 20:28 ---------- Попередній допис був написаний в 20:22 ----------

    В цього хлопаки цікавий канал на тему виживання в дикій природі

    http://youtu.be/xtoQ4tlaM0w
     
  6. morze

    morze Well-Known Member

    Відключити на день газ, воду, і каналізацію і вже людина починає нервуватись!
     
  7. morze

    morze Well-Known Member

    Умивальник із нержавійки витримує досить високу температуру! Ватра із сухого спирту дозволить закип'ятити воду на сніданок з трьох осіб!
     
  8. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Полковник

    Полковник миється в бані

    Отлично!
    Спасибо!
    Успокоили!
     
  10. Chaldon

    Chaldon Well-Known Member

    В правом углу, напросился выпить сомной. :) бегимото-чалдон и медведь.jpg
     
    • Подобається Подобається x 5
  11. Полковник

    Полковник миється в бані

    Чем для Топтыгина встреча закончилась?
     
  12. Chaldon

    Chaldon Well-Known Member

    Обменом любезнастями.
    А если серьёзно, то была жара и он был на той стороне Тобола и плавал кругами. Пока сын бегал за камерой, успел сфоткать на последнем круге.
    Да и лет то ему, было. (сыну)
    На Тоболе течение очень сильное, сносит.
    Да и если серьёзно то лось или кабан, куда опаснее.
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. morze

    morze Well-Known Member

    По свому досвіду знаю, що ведмеді -найбільш боязливі тварини!(казка про зайчика не проходить) Не буди звіра-заповідь про кожну хижу тварину! В далекій тайзі Сіхоте-Аліня ми користувались проти ведмедів голсною розмовою! Навіть шатун(не заляглий в барлогу ведмідь) боїться людей! І ніяких забавок з ведмежатами, медведиха того нерозуміє!
     
  14. Ivanqa

    Ivanqa Active Member

    Але ж простіше подивитись Бера грілза))))
    Чи вижити вдвох (для мене вони ще цікавіші) :)
     
  15. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Wili

    Wili Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  17. Cassio

    Cassio Active Member

    Як я виживаю? Спитайте про це у мого лікаря!
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Wili

    Wili Well-Known Member

  19. Cassio

    Cassio Active Member

  20. Romko

    Romko Дуже важлива персона

а де твій аватар? :)