Виховання і інтернет

Тема у розділі 'Діти', створена користувачем Un.Known, 15 лип 2013.

 1. Іспанка

  Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

  Як на мене, таке трапляється або через якісь психологічні проблеми, або ж через банальну невпевненість в собі і невміння будувати стосунки в реальному житті (погодься, що в інеті легше бути розкутішим, гострослівнішим, дотепнішим, коли ніхто тебе не бачить і є час обдумати відповідь, а не потрібно миттєво реагувати на репліки співрозмовника).
   
  • Подобається Подобається x 4
 2. Un.Known

  Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

  Це ти про дорослих, або доросліших.

  А які у дітей проблеми? Вони просто не навчені спілкуватись вживу. Он, були недавно в гостях, там дворічна дитина цілий вечір спокійно просиділа з таблетом. Розумна? Мабуть. Але ж діти звикають до такого стилю життя моментально.
   
  • Подобається Подобається x 3
 3. Іспанка

  Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

  Правильно, бо легше дати дитині планшет, щоб вона собі забавлялася, ніж самому бавитися й спілкуватися з малечею.
   
  • Подобається Подобається x 5
 4. jalatan

  jalatan Well-Known Member

  Недавно знайшла майданчик де я гуляю з малою, а там... о чудо...є діти, які не мають інтернету...
  Так, вони не знають багатьох речей в свої 12 років :dntknw::sad:, але як же вони висять і перевертаються на турніку! і грають в милі ігри, дитячі .
   
  • Подобається Подобається x 4
 5. Little Miracle

  Little Miracle Well-Known Member

  Як на мене, це і є справжнє дитинство - розбиті коліна, море друзівпоходи по гриби, на рибу "на атас"...... а не сидіння за комп'ютером весь день. Цього "щастя" і в дорослому житті достатньо, щоб ним ще таку щасливу пору як "дитинство" псувати
   
  • Подобається Подобається x 3
 6. palmir

  palmir Well-Known Member

  Інтернет - це доступність різного роду спокус (звичайно не тільки, але в цій балачці ми його розглядаємо власне з того боку). Якщо потенційному малолітньому "алкоголіку", який ще не усвідомлює "що таке залежність", "чому алкоголізм це зле", "чому пиво зробить його залежним, ще до того доки він це зрозуміє" дати в постійне користування краник з пивом, то думаю сам він той кран не прикриє, навіть якщо про то з ним говорити.
  Колись інтернету не було, але контроль за доступністю "алкоголю" був.
  Під "алкоголем" розумійте будь-яку спокусу, що може втягнути не сформовану людину в щось не те. І не думайте, що саме ваша дитина не "алкоголік".
  Що говорити про дітей, коли дорослі стають залежними, які ніби-то все чітко усвідомлюють.
  Окрім того дитиною треба займатись, направляти в певне русло (а не давати 2-річним планшет в руки...). І власне займатись потрібно змалку - потім дерево не вирівняєш, а зламаєш, або не зламаєш, але і не вирівняєш.
   
 7. Zeze

  Zeze Well-Known Member

  Не з тої сторони заходите. Інтернет це як велика бібліотека, доступ до якої мають контролювати батьки. В цивілізованій країні навіть якщо дитина начитається про алкоголь як хороший антидепресант і захоче попробувати, то це практично неможливо. Ніхто не продасть. Натомість дитина зможе швидше дістати доступ до легких наркотиків, в яких шкода організмові практично нульова. Тому на заході не бухають, зате курять марихуану і інше, які в більшості лише допомогають організмові із-за своїх цілющих властивостей. Ось таий парадокс між західним світом і нами.

  ---------- Додано в 17:06 ---------- Попередній допис був написаний в 17:00 ----------

  На заході, в США, 99.9% людей починаючи з "середнього класу" ходять до психолога або психотерапевта (коли вже припре) і проблема комплексів часто відпадає. В нас же всі соромляться, з чого і стільки закомплексованих людей.

  ---------- Додано в 17:11 ---------- Попередній допис був написаний в 17:06 ----------

  Якщо в гуглі включена філтрація то ніякого порно по своїм "клубнічкам" і "ХХХ" не знайдеться, ні в фото-, ні в веб-пошуку. А так дитина не побачить ніколи фотографії клубнічки :)))

  Вконтакте кишить порно і порно-групами, але якшо включена "безпечна фільтрація", то шанс наткнутися досить малий. А якщо вже все-таки знайшлось, то не в каспері заблокувати, а поскаржитись саппорту вконтакте, благо там кнопочку під відео нажати.
   
 8. Gron

  Gron тафгай

  Впевнені що соромляться ?
  А може дізнались скільки коштує година у психотерапевта ?
  Чи розуміють, що цих терапевтів на пальцях однієї руки перелічити можливо, бо звідки їм взятися як при совку їх "нєвипускалі", а зараз добрий фах можливо отримати тільки за кордоном.
   
 9. Zeze

  Zeze Well-Known Member

  Дітей вчать спілкуватись з дит-садка, якщо вона там не змогла навчитись говорити, то негайно варто звертатись до спеціалістів і шукати причину.

  ---------- Додано в 17:16 ---------- Попередній допис був написаний в 17:13 ----------

  Це вже інше питання, звісно що б’є по кишені. Що у нас, що у вас (в Канаді), що в США. І те що спеціалістів в нас мало, теж правда. Але є відзиви людей, все-таки живемо в цифровий вік, і відзиви про "якість послуг" одна з найважливіших речей в капіталістичному світі.
   
 10. Gron

  Gron тафгай

   
  • Подобається Подобається x 2
 11. palmir

  palmir Well-Known Member


  Що саме ми називаємо наркотиком, яка його шкідливість, доступність, на скільки людина від нього може бути чи є залежною - все це індивідуально. Але ми не можемо однозначно сказати що людина, до прикладу, спробувавши пива, не буде потім споживати його відрами, або ж не перейде на систематичне вживання міцніших напоїв.
  Наркотик є наркотик. Хтось пакнув два рази папіроску і не дивиться в її сторону, а хтось все життя мурдується.
   
 12. Wili

  Wili Well-Known Member

  Моїм батькам також здавалося що їх дитинство було більш "правильним" ніж моє, думаю так було завжди і так буде, особливо тепер, в час інтенсивного розвитку технологій.
   
  • Подобається Подобається x 1
 13. Hyligan

  Hyligan Іронічний

  Десь прочитав що зараз підростає (мабуть вже підросло) покоління яке втратить невинність спочатку в інтернеті...:mocking:
   
 14. palmir

  palmir Well-Known Member

  Вчора натрапив на сайт п. Карпачова. От стаття, яка переплітається з даною темою.
   
 15. VasMT

  VasMT Дуже важлива персона

  А яким місцем треба прикладати системник до тіла, аби втратити цноту?о_О
   
  • Подобається Подобається x 1
 16. Hyligan

  Hyligan Іронічний

  Це вже наступний етап :))) Вібратори з юесбі вже створені... Поки що мається на увазі що діточки спочатку займуться "віртуальним сексом" а вже потім "реальним". Можливо чисто "фізична цнота" буде зберігатися навіть довше ніж в наш час...:pardon:
   
 17. VasMT

  VasMT Дуже важлива персона

  :)))
  А в наш?
  Ви ще не знаєте, як за Польщі було... О-го-го. А сусід у мене, пан Болєста покійний, ще пам'ятав ті часи, коли великодня п'ятниця була в суботу, то він взагалі... :mocking:
   
  • Подобається Подобається x 1
 18. nravokids

  nravokids Member

  Так, дівчата в неті акцентуються на нових знайомствах та спілкуванні, і не потрібно собі створювати "страшних фантазій", чим-то можуть діти займатися, якщо батьки за двері вийшли.
  Спілкуйтеся про все, що дітей цікавить!!!
  Найкраще, що може бути - це якщо є взаємодовіра.
  Природно, що в якийсь момент дитина виявить інтерес до чогось такого як порно, і тут важливо не акцентувати і забороняти. Тут дуже важливий момент пояснення. Бо інакше буде дійсно відбуватися пошук інформації.

  ---------- Додано в 11:53 ---------- Попередній допис був написаний в 11:45 ----------

  Говоріть з дітьми від наймолодшого віку! Розвивайте їхню комунікабельність на власному прикладі! Ця проблема вирішується, якщо у батьків є бажання))
  Рекомендують говорити з дітьми ще до їх народження.
  Вкладайте у своїх дітей і вам віддасться!
   
 19. nravokids

  nravokids Member

  Цікаво, чи справді думаєте, що причина у мобільних пристроях? Якщо не давати планшетів дітям? Це вирішить ситуацію із спілкуванням?
   
 20. nravokids

  nravokids Member

  Часто у батьків виникає запитання, коли дозволяти своїм чадам
  бавитися на сучасних пристроях? Що ви думаєте з цього приводу? Адже
  аргументів за і проти освоєння сучасної техніки з раннього віку чимало.
  Поділіться враженнями своїх діток і власними спостереженнями. Залишайте
  коментарі та діліться з тими, кому буде цікаво розповісти своє бачення.


  З якого віку варто давати своїм дітям розвиваючі ігри на планшетах чи
  мобільних телефонах?

  До 2-х років.
  Від 2-х років.
  Від 3-х років.Від
  4-х років.
  Від 5-ти років.
  Від 6-х років.

  Скільки часу варто виділяти на один сеанс гри?
  До 30 хв.
  До 1 год.
  До 1,5 год.
  До 2 год.
  До 2,5 год.
  До 3 год.
   
а де твій аватар? :)