Викрадено автомобіль

Тема у розділі 'Львів кримінальний', створена користувачем GoChe, 28 січ 2015.

  1. GoChe

    GoChe New Member

    Шановні львів'яни!
    Звертаюсь до Вас за допомогою.
    В ніч з 26 на 27 січня 2015 року, по вул. Скрипника, буд.12(Сихівський район), прямо з-під вікон мого будинку викрали мою машину. Toyota Corolla 2008 року випуску, колір асфальт-металік. Номерні знаки СВ 9505 АХ (Чернігівська реєстрація). Впізнати її серед "побратимів" можна за плямою злущеного лаку на капоті (фарба впорядку, зліз саме лак), та за подряпиною на задньому правому порозі. Вікна не тоновані, салон - світло-сірі оригінальні чохли Toyota. На момент злочину на задньому сидінні була рожева квітка-подушка, хоча навряд "конокради" залишили її на місці.
    Я виявила відсутність автівки вранці, о пів на десяту, коли мала їхати на роботу. Одразу викликала міліцію, написала заяву, але от вже два дні жодних новин. Сусіди дізнаються про злочин з розклеєних мною об'яв у дворі.
    Є підозра, що викраденню сприяли робітники автомийки, що неподалік від дому. Якраз в суботу я мила машину, і залишила їм ключі (як завжди). Автомийка "Дельфін" по вул. Лісова. Працівники правоохоронних органів натякнули, що підозра небезпідставна. Тобто, ми не перші.
    Моя сім'я у відчаї, адже машина необхідна для роботи. Ми не зі Львова, живемо тут лише рік. Навіть звернутись за допомогою нема до кого. Щоб купити її, я поклала 7 років не легкої праці. І от одного ранку якісь любителі легких грошей вкрали мій автомобіль...
    Може хтось володіє будь-якою інформацією, з приводу викрадень автомобілів взагалі (як себе поводити, що необхідно робити), по львівському регіону, та в моєму конкретному випадку - буду дуже вдячна.
    За поміч в знаходженні, чи пак, поверненні автівки гарантую винагороду.
    Контактний телефон - 0504305588.

    Метою мого звернення є, в першу чергу, знайти свій автомобіль, проте я хочу попередити всіх водіїв про небезпеку. На моєму місці міг опинитись будь-хто. Будь ласка, будьте уважніші при виборі парко-місця, посилюйте протиугонні системи, пильнуйте за робітниками автомийок та СТО.
    image.jpg image.jpg
     
  2. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    а районі вашого будинку є як мінімум три стоянки, але для вас то певно не важливо, важливо шо тайота стоїть під вікном..
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    ..і не тримайте машини під вікнами хати - ви це забули додати:)
     
  4. avatarwin

    avatarwin Well-Known Member

    потрібно було відразу звернутися до начальника слідчого відділу вашого району , щоб він знайшов вашу машину і скільки це буде коштувати не забути спитати. Він і його працівники знають увесь кримінал свого району і з ним тісно повязані і тому швидко найдуть якщо це скоїли місцеві Якщо це були зальотні чужаки , то практично набагато тяжче , а часом взагалі неможливо, хоча наводчики всеодно мусять бути місцеві.
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  5. Forpost

    Forpost Стоїк

    напишіть туть що даєте 30% ринкової вартості шанси збільшаться
     
а де твій аватар? :)