викладачі (улюблені).... :-)

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем duncan, 18 лют 2008.

  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: викладачі (улюблені).... :)

    захтілисти.......
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Горобчик

    Горобчик Well-Known Member

    Відповідь: викладачі (улюблені).... :)

    Певне шо та...
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: викладачі (улюблені).... :)

    А бабця Рубанова! яка цікава викладачка і людина! та ще й змушувала студентів за своєю зовнішністю слідкувати. :) Особливо брудних мештів не сприймала. :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Kaff

    Kaff Well-Known Member

    Відповідь: викладачі (улюблені).... :)

    а хто може сказати щось про
    Василаша Василя Михайловича - кафедра криміналістики, ЛНУ???
     
  5. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: викладачі (улюблені).... :)

    Не знаю чи згадували вже цей сайт, вибачте, якщо повторюсь - Студзона - сайт з відгуками про викладачів. Мої викладачі кафедрою переглядали цей сайт, навіть іноді дописували анонімно, ставлячи собі "плюс" :D
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Kaff

    Kaff Well-Known Member

    Відповідь: викладачі (улюблені).... :)

    Дякую.
    на сайт заглянув, хоча у переліку прізвищ - такого не знайшов.
    Додав.
    Чомусь прізвище не відображається. Можливо, це - тимчасово :)
     
  7. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: викладачі (улюблені).... :)

    Мабуть, мої відгуки про викладачів теж не з'явились.. Думаю, що все, що пишуть студікі про викладачів там, спочатку перевіряється, і певно половину відфільтровується за нецензурні слова :D
     
  8. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Відповідь: викладачі (улюблені).... :)

    :8: :8: :8: :8: Рубанова...ооооо..памятаю...на її лекціях заснути можна.старенька вона,важко їй вже лекції читати..

    Додано через 47 хвилин
    Та ви шо!!!Курпіль класна баба!!просто суперова!!!так як вона читає лекції з історії англійської мови ,не читає ніхто!!так,вона дуже строга,вимоглива,але як людина просто суперова!!!!і надзвичайно обдарований германіст,англійську знає перфектно
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Lady_Opium

    Lady_Opium Well-Known Member

    найсвітлішим спогадом і, мабуть, найпрофесійнішим викладачем, котрих я зустрічала, я б назвала Хамуляка Степана Богдановича. Викладав він історію, а зараз наскільки я знаю - займається розробкою питань до незалежного тестування. Попри те, що був дико вимогливим, курив смердючі цигарки, був саркастичним і не завжди "пухнастиком" - то був секс-сивол всього економічного ліцею. як зара здибаюсь з кимось з одногрупниць, і у розмові проскакує його ім.я - дівчата починають томно вздихати:)))

    в банківському є кадр - МікМак, як власне сам він представляється. Дуже любить червоноградських діставати, особливо закидами "я собі купив носки вашої фабрики, а вони на другий день дірками пішли - то в вас там самі наркомани живуть". до дівчат дістається "шо то за шмаровидло. та ти тільки за прапорщика заміж вийдеш - і памятай - третій сорт не брак". то вже повна клініка:wacko:
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Vetta

    Vetta Well-Known Member

    в мене нема улюблених, є такі яких приємно згадати )
     
  11. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Рубанова - симпатична така бабулька. Як викладачка - грім! А як людина - така лапочка...

    Курпіль - хороший викладач, але, ІМХО, як людина:n:.
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)